Videokonferencje MMARocks

Chętnie, ale pewnie przed samym wejściem na antenę niespodziewanie ''padnie'' mi net :(
 
co wy macie z tą ilością komentarzy? ilość komentów nie świadczy o wiedzy.
 
@JoeKickass
To że ktoś nie napierdala 37 postów dziennie w HP nie znaczy, że ta osoba będzie gorsza niż przypuśćmy jakiś nolife co jego jedyną ambicją jest zdobyć to cohonesowe trofeum za 10 000 postów. np. nie mam tyle czasu i chęci, by spamować wszystkie wątki, ale większość gal UFC oglądam, wszystkie Polskie gale też, a jak mam możliwość, to jeżdżę. Czy fakt nieposiadania 10000 (celowo zawyżona, bo jak ktoś mi pisze liczbę 2,5 tyś postów to aż mi ciśnienie się podnosi) czyni mnie gorszym od gościa, który spamuje, nie rusza się z domu i szkoda mu nawet 10 złotych na stream?
Nie mam nic do ciebie, żeby nie było ;)
 
@JoeKickass
To że ktoś nie napierdala 37 postów dziennie w HP nie znaczy, że ta osoba będzie gorsza niż przypuśćmy jakiś nolife co jego jedyną ambicją jest zdobyć to cohonesowe trofeum za 10 000 postów. np. nie mam tyle czasu i chęci, by spamować wszystkie wątki, ale większość gal UFC oglądam, wszystkie Polskie gale też, a jak mam możliwość, to jeżdżę. Czy fakt nieposiadania 10000 (celowo zawyżona, bo jak ktoś mi pisze liczbę 2,5 tyś postów to aż mi ciśnienie się podnosi) czyni mnie gorszym od gościa, który spamuje, nie rusza się z domu i szkoda mu nawet 10 złotych na stream?
Nie mam nic do ciebie, żeby nie było ;)



W sumie to racja i sam się w tym poście zdisowałem :oops:. Nigdy też nie powiedziałem, ze osoba która nie ma tej magicznej ilości postów, którą rzuciłem wie mniej niż nie jeden, który tutaj trzaska jak pojebany :). Popieram to co napisałem w 100% :D.


E: nie doceniałem siebie :P
 
Pracuje w takich godzinach, ze raczej odpadam poza weekendem. Chyba, ze bedzie z Mirkiem, wowczas wezme urlop i jestem gotowy :D
 
Back
Top