Vanderlei Bazelak dla STSPORTpl :D

Dzieki najnowszym doniesieniom z jego forum, możemy się dowiedzieć iż K. Bazelak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przykładnie ukarać bandyckich internautów smiejących zarzucić mu jego beznadziejną technike i duży brzuch. Zamierza im wytoczyć sprawe w sądzie cywilnym za pomówienie.


Ciekawe czy będziecie się śmiać, jak nadejdzie dzień waszej klęski!!!
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D
 
Dzieki najnowszym doniesieniom z jego forum, możemy się dowiedzieć iż K. Bazelak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przykładnie ukarać bandyckich internautów smiejących zarzucić mu jego beznadziejną technike i duży brzuch. Zamierza im wytoczyć sprawe w sądzie cywilnym za pomówienie.


Z ciekawości - jak ma zamiar udowodnić przed sądem, że nie ma dużego brzucha?
 
Czyżby w jesiennej ramówce mmarocks miał pojawić się nowy serial z Igą i Luckiem w rolach głównych?
 
Jesli ma trochę oleju w glowie to wszelkie zaproszenia od nieznajomych odrzuca. Bedzie miał jasność po jej decyzji z kim masz do czynienia ;)



Ja nie wiem co Wy za problem macie z ładnymi pannami...u mnie to ich pełno, w Szczecinie jak studiowałem to tym bardziej, bo jednak miasto studenckie w sporej części;)



Życie bywa przewrotne...skoro z "Wanderleia" przeszedł temat na ładne dziewczyny :DDD
 
Pochwal się postępami :D


PS: Przypomniało mi się, że ona nie dawno była na pielgrzymce... Więc już wiesz, skąd się znacie ;)
 
Back
Top