Vanderlei Bazelak dla STSPORTpl :D

Proponuje redakcji rozwazenie zalozenia kacika kulinarnego. Widac jest spore zapotrzebowanie. :-)







wielkie_zarcie_3.jpg
 
Lucyfer czyli jesteś hinduistą lub buddystą (jeśli dobrze rozumuję). A wracając do surojedzenia plus miód i mleko to ''śmierdzi'' mi to słowiańskimi wedami, starowiercami (Trechlebov). Trafiłem? :)
 
http://www.bodystyle.com.pl/2011/08/kamil-bazelak-mial-propozycje-walki-z-aleksandrem-emelianenko/


-W dniu wczorajszym otrzymałem ofertę walki z Aleksandrem Emelianenko na galiStrefa Walk:Starcie polsko-ruskie. Nie ukrywam, że walka z tak dobrym zawodnikiem byłaby dla mnie niesamowitą nobilitacją. O możliwości rywalizacji na powyższej gali mój manager poinformował Macieja Kawulskiego szefa federacji KSW. Nie otrzymałem jednak zgody od niego na taką walkę, gdyż formalnie związany jestem kontraktem wyłącznościowym z KSW, a walka taka byłaby naruszeniem warunków kontraktu. Dzisiaj w godzinach popołudniowych Paweł Wolski ze Strefy Walk w rozmowie telefonicznej z moim managerem powiedział, ze nie będą na siłę podkupywać zawodnika federacji KSW w związku z czym propozycja jest nieaktualna.
Ze swojej strony szkoda, że na polskim rynku MMA istnieje tyle antagonizmów, które uniemożliwiają rywalizację sportową, ale z drugiej strony kontrakt to jest kontrakt i podpisując go trzeba się godzić z pewnymi utrudnieniami w realizacji swych planów w przypadku, kiedy godziłyby one w interes federacji KSW.


ta strefa walk to juz sa niesamowite jaja. Ich celem jest ustawic walke weterana Pride z amatorem?
 
On ma chyba wyłączność...na "nie walczenie". Ciekawe czy wogle to prawda, taka propozycja "lania od Aleksa", bo walka w tym wypadku to byłaby jedynie w głowie Aleksandra, "jak to skończyć".
 
Nie pisałem w mailu? Więc cytuje to, co kolega mi naszkrobał:



"Nie no to jest znajoma znajomego.
blank.gif
Stary, ja kobiety w życiu nie widziałem, ale wysłałem jej zaproszenie, żęby foty sobie pooglądać" (z rozmowy z kolegą).



Na imię ma Eliza ;)
 
:-)Stęskniliśmy się :D Swoją drogą ciekawe jakby zareagowała na swoją popularność na tym forum :D
 
Swoją szansę miałeś :P Kiedy padło pytanie czy to Twoja dziewczyna zamiast odpowiedzieć: "Tak, przyszła" Odpowiedziałeś że chciałbyś :D Co jest równoznaczne z: "Nigdy" :D Teraz nasza kolej, a że pierwszy się zgłosiłem podaj namiary :D
 
Lucek jak sobie z dziewczyną nazywacie pewne istotne narządy to juz lepiej zachowaj dla siebie;)
 
Rozumiem że mam szukać jakiejś przypadkowej laski na FB żeby skłamać ale i zaspokoić waszą ciekawość? :D







Yoshi - Mistrz :D
 
Back
Top