Umowa z Reebokiem tak bardzo okrada zawodników

Charles Bronson

UFC
Featherweight
088886f6-19ac-4906-b947-54c5b613554c.jpg


1458053831193

Samsung-spot-JoannaJedrzejczyk655.png

rockholdjpeg.jpg

SPDC_08.01.15_Social-1-588.jpg

14088647_1097729093654960_5929354164707197741_n.jpg


Jebać marketingowych nieudaczników :)
 
088886f6-19ac-4906-b947-54c5b613554c.jpg


1458053831193

Samsung-spot-JoannaJedrzejczyk655.png

rockholdjpeg.jpg

SPDC_08.01.15_Social-1-588.jpg

14088647_1097729093654960_5929354164707197741_n.jpg


Jebać marketingowych nieudaczników :)
Myślę, że to nie przypadek, że wymieniłeś tu czołowych zawodników swoich kategorii. Po prostu jest im zdecydowanie łatwiej znaleźć sponsorów, co więcej to sponsorzy znajdują ich. Dobre wyniki sportowe = popularność. Oczywiście znajdą się wyjątki, ale raczej nie jest ich wiele.
 
Myślę, że to nie przypadek, że wymieniłeś tu czołowych zawodników swoich kategorii. Po prostu jest im zdecydowanie łatwiej znaleźć sponsorów, co więcej to sponsorzy znajdują ich. Dobre wyniki sportowe = popularność. Oczywiście znajdą się wyjątki, ale raczej nie jest ich wiele.
Na te umowy narzekają też rozpoznawalni zawodnicy. Zwykle brazole.
 
117355.jpg

Rory MacDonald dla Everlast (współpraca zawiązana jeszcze z czasów Rorego w UFC)

2016_05_31_nateDiaz_HIRES-2_1024x1024.jpg

Bracia Diaz promują californijską markę Represent LTD.
https://shop.rephard.com/products/represent-black-on-black-zip-up-hoodie

13709909_1264126053610200_1809411050960231566_n.jpg

Rose Namajunas związana z GRRRL (najpierw bielizna kobieca dla crossfitterek, później pełne kolekcje. Holly Holm też ma z nimi kontrakt.)

Oprócz tego wielką robotę robią social media. Najwięcej chyba instagram, snapchat, twitter. Jak się daje ciekawy kontent to firmy się odzywają, czysty i normalny, zwyczajny marketing. Profile Jessici Eye, Bec Rawlings, naszej Asi itp :)
 
A który z nich zareklamował coś ostatnio w octagonie, bo chyba o to głownie chodzi?
 
Myślę, że ten problem to zajebiście skomplikowana sprawa. Niektorzy faktycznie dają radę ale taki GSP już robi problemy przez tego Reeboka.

Mozna o tym dyskutować w nieskończoność jak o sterydach. Jak dla mnie Reebok powinien iść na jakieś ustępstwa ale nie może byc tez tak jak w poście @sw
 
A który z nich zareklamował coś ostatnio w octagonie, bo chyba o to głownie chodzi?
No o to właśnie chodzi, że o możliwość reklamowania się w octagonie najwięcej jęczą zawodnicy którzy marketingowo znaczą tyle co nic.
A to nie jest własność mlodszego z braci ? Dlatego cała Jego ekipa w tym biega
Jako że Diazy zawsze w czarnym tiszercie śmigają to odezwało się do nich lokalne Represent i ubrali wszystkich tych Cholos w swoje koszulki.
Adidas=Reebok bracie
Mimo to, nikt w Adidasie się nie pokazuje w octagonie ale promuje markę poza walkami

Z Roriego beka, bo podnieca się możliwością noszenia logo na spodenkach i płakał jak to go Reebok blokuje mimo, że reklamuje inną markę. Niezły kłamczuszek.
 
Rockhold promuje inną firmę odzieżową. Ostatnio Tybura wytłumaczył jak to funkcjonuje i nie ma problemu z reklamowaniem Pitbulla.

Zaden z nich nie moze sie jednak pojawic w takich ciuchach na impreze firmowanej przez UFC. To jest ta roznica.

Inna kasa za wklejenie zdjecia na FB, a inna za to, ze ktos wejdzie w ciuchu do klatki na gali, ktora ogladaja miliony...

Zawodnicy zdaja sobie sprawe jaka to jest roznica dlatego placza...
 
A gdyby Reebok poszedł na ustępstwo i np. udostępnił zawodnikom fragment ubioru na jednego lub góra 2 sponsorów? Zawsze coś. Bo jednak nie chcemy robić z zawodników słupów reklamowych ale takie miejsce na spodenkach byłoby spoko moim zdaniem.
 
A gdyby Reebok poszedł na ustępstwo i np. udostępnił zawodnikom fragment ubioru na jednego lub góra 2 sponsorów? Zawsze coś. Bo jednak nie chcemy robić z zawodników słupów reklamowych ale takie miejsce na spodenkach byłoby spoko moim zdaniem.

Nie no serio? Placil za wylacznosc, zeby teraz miejsca innym firmom rozdawac?
 
A gdyby Reebok poszedł na ustępstwo i np. udostępnił zawodnikom fragment ubioru na jednego lub góra 2 sponsorów? Zawsze coś. Bo jednak nie chcemy robić z zawodników słupów reklamowych ale takie miejsce na spodenkach byłoby spoko moim zdaniem.
Dobre byloby wprowadzenie banerów reklamowych z zastrzeżeniem, że nie moga tam być sponsorzy odzieżowi
 
Szkoda, że Conor nie współpracuje już z Dethrone, riboka koszulki ssią pałe. Przygarnąłbym taka kosuzline, ale nie ma skąd za bradzo...

dethrone-conor-mcgregor-t.jpg
 
Dobre byloby wprowadzenie banerów reklamowych z zastrzeżeniem, że nie moga tam być sponsorzy odzieżowi

Juz widze, jak pojawiaja sie firmy Bad Boy Dog - smycze dla psow, albo Venum Fresh - zapachy do samochodow.
 
Szkoda, że Conor nie współpracuje już z Dethrone, riboka koszulki ssią pałe. Przygarnąłbym taka kosuzline, ale nie ma skąd za bradzo...

dethrone-conor-mcgregor-t.jpg
Mam podobną zajebiste są te koszulki Conora przed erą Reeboka. Te fajterskie ciuchy dla fanów są w chuj ładniejsze od tych chujowych od Reeboka.

Taką mam. Nie ma bata żeby frajerski Reebok stworzył coś takiego. :lol:

7348i2M36P9pqY8453oG7mc8ry61503V.jpg
 
Szkoda, że Conor nie współpracuje już z Dethrone, riboka koszulki ssią pałe. Przygarnąłbym taka kosuzline, ale nie ma skąd za bradzo...

dethrone-conor-mcgregor-t.jpg
Mam podobną zajebiste są te koszulki Conora przed erą Reeboka. Te fajterskie ciuchy dla fanów są w chuj ładniejsze od tych chujowych od Reeboka.

Taką mam. Nie ma bata żeby frajerski Reebok stworzył coś takiego. :lol:

7348i2M36P9pqY8453oG7mc8ry61503V.jpg
Propsuję. Dethrone mega czuło klimaty CMG. Nie pogardził by również koszulkami Gusa od BadBoya:
alexander-gustafsson-walk-out-t.jpg

0_0_productGfx_e897a4fb2ca8edd5e6d9c84b8ad75748.jpg

0_0_productGfx_e9fcd33650e5dd7c2edb37552cfea8f5.jpg

No ale nie o tym temat. Sorry za offtop Charles.
 
Dajcie spokój te banery to było największe wieśniactwo. Te mini logo na spodenkach wcale też nie były taką opcją super dla reklamodawców bo to w chuj małe jest. Zdecydowaniem lepszym dealem jest wykorzystywanie wizerunku zawodnika w materiałach reklamowych poza walką, kręcenie reklamówek itd - ale to nie jest właśnie dla januszy biznesowych bo ich i tak nikt nie zna.
 
Back
Top