Ukryte działy na forum

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Hej wszystkim, z wielu różnych powodów zdecydowaliśmy się w ostatnim czasie ukryć niektóre części forum Cohones dla niezalogowanych czytelników. Zmiana niestety na minus dla nas jako forum (statystyki) ale wg mnie na duży plus dla naszej społeczności bo można pewne kontrowersyjne tematy schować przed światem i trochę lepiej kontrolować sytuację na forum. Zmiana nie ma żadnego wpływy dla osób które są zalogowane na forum więc dla hardcorów nic w sumie się nie zmieniło.

Na dniach wrzucimy tutaj listę ukrytych tematów forum. Gdyby ktoś stworzył temat który również powinien zostać ukryty na Cohones to proszę dać znać w tym temacie z tagiem do mnie lub @Dzihados

::snoopd::

Edit:

Ok, następujące tematy są dostępne tylko dla zarejestrowanych osób

HydePark
Uchodźcy
Uzależnienia
Przerabialnia
Kobiety (+18 - NSFW)
 
Last edited:
To stąd da się jakoś wylogować?
powinny być wyświetlane takie ostrzeżenia:

images
 
@defthomas, a czy czasem nie został przypadkiem ukryty przycisk "zarejestruj się". Wydawało mi się, że był zawsze u góry po prawo obok "zaloguj się", a teraz go nie widzę. Nie żeby był potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czy coś przegapiam?
 
@defthomas, a czy czasem nie został przypadkiem ukryty przycisk "zarejestruj się". Wydawało mi się, że był zawsze u góry po prawo obok "zaloguj się", a teraz go nie widzę. Nie żeby był potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czy coś przegapiam?

Zgadza się, zasady rejestracji też mogą się lekko zmienić. Na razie wstrzymaliśmy się z naborem nowych czytelników ale o tym poinformujemy jak już coś ustalimy czyli tradycyjnie na dniach.
 
Max chujowa zmiana jak dla mnie - lubię se czasem na sraczu poczytać Hyde Park czy Politykę, a nie mam ochoty się logować z telefonu.
 
Max chujowa zmiana jak dla mnie - lubię se czasem na sraczu poczytać Hyde Park czy Politykę, a nie mam ochoty się logować z telefonu.

Jak masz FB na tel to powinny byc 2 kliki jeśli dobrze pamiętam. Polityka raczej nie będzie schowana, chyba że więcej osób poprosi o to.
 
Hej wszystkim, z wielu różnych powodów zdecydowaliśmy się w ostatnim czasie ukryć niektóre części forum Cohones dla niezalogowanych czytelników.
cos moze wiecej o tych powodach. Mysle, ze jak napiszesz prawde to wiecej osob to zrozumie a tym samym zaakceptuje.
 
No to Różal będzie się musiał założyć konto. albo pytac Kornika co piszo.
Proponuje jednak weryfikację w stylu:
1276964889_by_fbskate_600.jpg
 
mordo zajebales dzisiaj takie posty, ze puscilem sofokleksa w majty. nie wstydze sie tego, bo powod byl wystarczajacy
To wszystko robię dla moich fanów. Chciałbym podziękować posto-partnerom z forum, mamie, tacie o oczywiście Jezusowi. Pas niedługo będzie mój. Fifti dżis bejbe!

tak na prawdę to się zdziwiłem, że tyle powiadomień. Już myślałem że jakaś imba i oznaczają mnie żebym przeczytał zanim pójdą bany.
 
Zgadza się, zasady rejestracji też mogą się lekko zmienić. Na razie wstrzymaliśmy się z naborem nowych czytelników ale o tym poinformujemy jak już coś ustalimy czyli tradycyjnie na dniach.

Czyli rzeczywiście Illuminati. Pewnie jakiś obrzęd przejścia teraz będzie potrzebny ;)
 
Back
Top