UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Miszon

Grabarz
Temat zbiorczy dla wszystkich informacji turystycznych dla UFC w Chorwacji.
Jeśli ktoś zna jakieś fajne knajpki, hotele/hostele w Zagrzebiu, niech pisze.
Od razu zaznaczajcie, kto by wpadł
Ja będę na 70%, ale czekam na ceny biletów.
PS. Jeśli jakimś cudem taki temat mi minął, to proszę zamknąć i usunąć, a mnie dać bana na 24h :wink:
 
W temacie o walce Gonzagi z Magomedovem trochę postów na ten temat było także można przerzucić tutaj. Chyba, że nie było nic tam ciekawego, nie pamietam.
 
Mam tak samo. Czekam na ceny biletów i mam nadzieje, że nie rozejdą się tak szybko jak te londyńskie. Na tą chwilę lot Warszawa - Zagrzeb(wylot sobota, powrót poniedziałek) w dwie strony to ~700zł. Hostele można złapać od 10-11 ojrosów w mieszanych pokojach.
 
Mam tak samo. Czekam na ceny biletów i mam nadzieje, że nie rozejdą się tak szybko jak te londyńskie. Na tą chwilę lot Warszawa - Zagrzeb(wylot sobota, powrót poniedziałek) w dwie strony to ~700zł. Hostele można złapać od 10-11 ojrosów w mieszanych pokojach.
Jak sprawdzałem to wykupując do końca tygodnia lot na sobotę niedzielę zapłacisz 549 zł
 
Jeżeli ktoś jest zainteresowany przedsprzedaza, to niech da adres mailowy, tak się składa, że mam do przyszłego wtorku ważny Fight Club, więc na lajcie mogę wysłać do owej przedsprzedaży kod, bo sam jechać nie planuję :)
 
Ogólnie należy liczyć ze najtańsza opcja wyjazdu to 1300 zł
Jeżeli ktoś jest zainteresowany przedsprzedaza, to niech da adres mailowy, tak się składa, że mam do przyszłego wtorku ważny Fight Club, więc na lajcie mogę wysłać do owej przedsprzedaży kod, bo sam jechać nie planuję :)
[email protected]
 
Wczoraj widziałem, że jest promocja lotów do miejscowości Zadar. W dwie strony za mniej niż 300zł. Problem jest taki, że do Zagrzebia ( nie wiem czy tak sie odmienia) jest 280km. Ale przy okazji można pozwiedzać :lol:
 
Panowie, wyszła spontaniczna akcja, prawdopodobnie jedziemy na te gale samochodem z kumplem, bo ma urodziny w tych klimatach, więc możemy dwie osoby zabrać. Jedziemy w sobotę rano, nocleg w Zagrzebiu, jakieś zwiedzanie, na gale i powrót bezpośrednio po, bylibyśmy w godzinach porannych w Polsce. Wyjeżdżamy z Konina i tam też wracamy, więc chętni musieliby podjechać pociągiem do tegoż to miasta, względnie możemy zabrać/zrzucić po drodze, do dogadania. Auto w gazie, po wstępnej kalkulacji kosztów wyszlaby symboliczna stówka za osobę. Jeżeli ktoś jest chętny, to niech daje znać. Miszon, kod zaraz Ci wyślę ze służbowego maila
 
Panowie, wyszła spontaniczna akcja, prawdopodobnie jedziemy na te gale samochodem z kumplem, bo ma urodziny w tych klimatach, więc możemy dwie osoby zabrać. Jedziemy w sobotę rano, nocleg w Zagrzebiu, jakieś zwiedzanie, na gale i powrót bezpośrednio po, bylibyśmy w godzinach porannych w Polsce. Wyjeżdżamy z Konina i tam też wracamy, więc chętni musieliby podjechać pociągiem do tegoż to miasta, względnie możemy zabrać/zrzucić po drodze, do dogadania. Auto w gazie, po wstępnej kalkulacji kosztów wyszlaby symboliczna stówka za osobę. Jeżeli ktoś jest chętny, to niech daje znać. Miszon, kod zaraz Ci wyślę ze służbowego maila
Chuj, jadę
 
No i zajebiscie, zapraszamy, my bilety kupujemy prawdopodobnie jutro, bo mam te opcje przedsprzedaży, więc możesz się do nas z tym dołączyć. Prawdopodobnie będziemy jeszcze wcześniej w takim razie, bo sprawdziłem i jeśli dobrze widzę, to gala jest o 10:00 rano w niedzielę, więc zakładając, że będziemy prowadzili z kumplem na zmianę, wydarzenie skończy się ok. 16:00, to o 6 rano lekko bylibyśmy w Koninie
 
Ja sam się nie wybieram, ale zawsze mogę podpowiedzieć jakieś wskazówki dotyczące dojazdu, gdyż w tamtą stronę jechałem kilka razy.
Jeżeli ktoś wybiera się z południa Polski, bądź po prostu będzie jechał przez Słowację i Węgry to polecam zakupić jednak w Słowacji winietke, dla wielu może być nie warto bo to 10 Euro, a odcinek autostrady jest krótki (mowa o tym pomiędzy Preszowem a Koszycami), ale po co gdzieś kluczyć, winieta też jest ważna na obwodnicy R4, która leci do granicy. (Mieli wprowadzić elektroniczne winiety tak ja na Węgrzech, w każdym razie w sierpniu 2015 ich jeszcze nie było)
W kwestii Węgier to jest tam elektroniczna winieta jak wspomniałem, która kosztuje 3000 forintów ok. 42 zł - jest ważna 10 dni. Jeżeli ktoś nie ma parcia na Budapeszt i po prostu chce przerżnąć na południe to jednak polecam obwodnicę M0 omijającą to miasto.
Bramki od granicy Węgier do Zagrzebia będą was kosztować około 84 kuny w obie strony, czyli ok 50 zł.
Trochę chaotycznie to opisałem, ale może komuś się coś przyda. Jak sobie coś przypomnę i ktoś będzie ciekaw to niech pyta, nie jestem alfą i omegą w tym temacie, ale postaram się na coś nakierować.
 
Mam ten kod na sprzedaż biletów jak coś. Jak zobaczyłem ceny to się załamałem...niecałe 60 zł za najtańszy bilet. KURWA, dlaczego to nie może być bliżej!
 
Panowie, wyszła spontaniczna akcja, prawdopodobnie jedziemy na te gale samochodem z kumplem, bo ma urodziny w tych klimatach, więc możemy dwie osoby zabrać. Jedziemy w sobotę rano, nocleg w Zagrzebiu, jakieś zwiedzanie, na gale i powrót bezpośrednio po, bylibyśmy w godzinach porannych w Polsce. Wyjeżdżamy z Konina i tam też wracamy, więc chętni musieliby podjechać pociągiem do tegoż to miasta, względnie możemy zabrać/zrzucić po drodze, do dogadania. Auto w gazie, po wstępnej kalkulacji kosztów wyszlaby symboliczna stówka za osobę. Jeżeli ktoś jest chętny, to niech daje znać. Miszon, kod zaraz Ci wyślę ze służbowego maila
do jutra ostateczna odp dac?
 
Nie planowałem jechać, ale jak taka cena biletów to chyba w ciemno kupie najtańsze i jak będzie okazja to się pojedzie.
Szukam wszędzie biletów na Londyn i najtańsze jakie znalazłem i które kupie są droższe o około 200 zł od najdroższych na tą galę :x
 
1.Czy Kod jest uniwersalny?
2. Jeśli nie to ktoś może wrzucić zrzut ekranu z biletami z cenami ?
 
Panowie, wyszła spontaniczna akcja, prawdopodobnie jedziemy na te gale samochodem z kumplem, bo ma urodziny w tych klimatach, więc możemy dwie osoby zabrać. Jedziemy w sobotę rano, nocleg w Zagrzebiu, jakieś zwiedzanie, na gale i powrót bezpośrednio po, bylibyśmy w godzinach porannych w Polsce. Wyjeżdżamy z Konina i tam też wracamy, więc chętni musieliby podjechać pociągiem do tegoż to miasta, względnie możemy zabrać/zrzucić po drodze, do dogadania. Auto w gazie, po wstępnej kalkulacji kosztów wyszlaby symboliczna stówka za osobę. Jeżeli ktoś jest chętny, to niech daje znać. Miszon, kod zaraz Ci wyślę ze służbowego maila
Macie jeszcze miejsce, czy już się ktoś zgłosił oprócz Murasa?
 
CENY
ceny.jpg
 
Back
Top