UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Wymienimy się numerami i będziemy w kontakcie. Miejscówka super. Gorzej bedzie z wolnymi miejscami dla 10 chłopa
15:30 to troche za pozno, postaramy sie byc szybciej
 
Spoko ;)

Ps. Też planujecie gdzies pod halą auto zostawić?

Pomyslimy jeszcze nad tym ale chyba tak. Z hotelu pod hale mamy chujowy dojazd komunikacją
Nie bedziemy zwlekać z wyjazdem wiec najlepiej bedzie stawic sie pod halą w miare wczesnie.
 
@kaczka41 na tarasie Hmburg - Szczecin jeździ mnóstwo ludzi. To tą trasą najczęściej uczęszczają Polacy mieszkający w HH. Proponuję Tobie wziąć kogoś przez blablacar, na pewno kogoś znajdziesz a zawsze taniej. Jak chcesz, to się do mnie odezwij, pomogę Ci kogoś znaleźć przez fb.
 
pamietajcie, ze w niemczech mozecie legalnie usiasc sobie z zakupionymi w sklepie browarami na laweczce i zaden hwdp wam mandatu nie da. polecam bitburgery
 
@kaczka41 na tarasie Hmburg - Szczecin jeździ mnóstwo ludzi. To tą trasą najczęściej uczęszczają Polacy mieszkający w HH. Proponuję Tobie wziąć kogoś przez blablacar, na pewno kogoś znajdziesz a zawsze taniej. Jak chcesz, to się do mnie odezwij, pomogę Ci kogoś znaleźć przez fb.

Stać mnie:kis:
 
pamietajcie, ze w niemczech mozecie legalnie usiasc sobie z zakupionymi w sklepie browarami na laweczce i zaden hwdp wam mandatu nie da. polecam bitburgery
Ale lepiej tak nie róbcie by nie wystawiać wizytówki żulo-menela
 
A na ważenie czy media trening (jeśli jest) ktoś się wybiera? Ja tu jestem na wypadzie rodzinnym więc nie wiem czy się urwe ale jak będę wiedział, ze jest jakaś ekipa stąd to może spontanicznie się zjawię
 
A na ważenie czy media trening (jeśli jest) ktoś się wybiera? Ja tu jestem na wypadzie rodzinnym więc nie wiem czy się urwe ale jak będę wiedział, ze jest jakaś ekipa stąd to może spontanicznie się zjawię

PANIE MY NA WAZENIU ZJAWIAMY SIE CALA ZGRAJĄ. SZUKAJ POLSKICH FLAG I SZALIKÓW :bleed:
#TEAMCOHONES
 
Back
Top