UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

CO Z TYM KURWA ZROBIĆ
 

Attachments

  • Screenshot 2016-06-21 19-04-33.jpg
    Screenshot 2016-06-21 19-04-33.jpg
    49.3 KB · Views: 31
@michi972 czy ty jesteś niemy, czy boisz się kontaktów telefonicZnych?
Pisałem Ci 2x żebyś do swojego banku zadzwonił, powiesz, że robiłeś transakcję na zagranicznej str i wyskoczył ten komunikat o weryfikacji. Zapytasz czy transakcja klepnieta ew. kiedy będzie (może te potwierdzenia są tylko w jakiś godzinach jak przelewy natychmiastowe czy coś) i tyle.
 
@michi972 czy ty jesteś niemy, czy boisz się kontaktów telefonicZnych?
Pisałem Ci 2x żebyś do swojego banku zadzwonił, powiesz, że robiłeś transakcję na zagranicznej str i wyskoczył ten komunikat o weryfikacji. Zapytasz czy transakcja klepnieta ew. kiedy będzie (może te potwierdzenia są tylko w jakiś godzinach jak przelewy natychmiastowe czy coś) i tyle.
Zadzwoniłem, zablokowano mi kartę kodów mimo, że zawsze dobrze wpisywałem to niby jak?Poza tym ojciec próbował ta sama sytuacja
 
Pytales jak to odblokować i ile to zajmie? Nie możesz tej karty kodów zmienić telefonicznie na potwierdzenia sms, bądź potwierdzić przez konsultanta?
Limity na karcie Masz ustawione na wystarczającą kwotę jeśli chodzi o transakcję internetowe/telefoniczne?
 
Pytales jak to odblokować i ile to zajmie? Nie możesz tej karty kodów zmienić telefonicznie na potwierdzenia sms, bądź potwierdzić przez konsultanta?
Limity na karcie Masz ustawione na wystarczającą kwotę jeśli chodzi o transakcję internetowe/telefoniczne?
Przez konsultanta, ale jutro, z tym że ojciec ze swojej próbował i dokładnie to samo
 
A kartę masz wypukla? Może płaską i dlatego ci odrzuca? Bo robisz transakcję rozumiem z karty do konta, nie kredytowka?
Ew. Jak lipa to posc im przelewy zamiast płacić kartą :D
 
@VoRaNeK
@zoom
@Spamteam
@midern
@michi972
@Hightower +1osoba?
Michał Cichy + 1osoba
Dwie osoby mają dać mi jeszcze znać czy pojadą (Poznań) NA DNIACH :mamed:

Myslałem, ze zainteresowanie bedzie wieksze i nawet przez moment zakładałem 3 busy jednak teraz wykluczam taką ewentualnosc. Nie chciałbym tylko aby brakowało osob do drugiego. Chociaż z drugiej strony trzymanie 4-5 miejsc na ostatnią chwile ma tez swoje plusy. Pewnosc finansowa i czasowa, teraz zakładać co bedzie na poczatku wrzesnia jest troche ryzykowne i rozumiem tych niezdecydowanych. JESTEM DOBREJ MYSLI. APETYT POWINIEN WZROSNAC Z CZASEM
 
Małe pytanko do osób, które mają większe doświadczenie w kupowaniu biletów na UFC, albo wcześniej zaczęły śledzić sytuację z wolnymi miejscami w Hamburgu. Czy tutaj - podobnie jak na KSW - bilety wchodzą do sprzedaży stopniowo?
Jeśli wszystko mi się poprawnie wyświetla, to w tej chwili dostępne jest tylko trochę miejsc w najtańszych sektorach (głównie w tych narożnych). I ciekaw jestem czy cokolwiek może się jeszcze pojawić w sprzedaży. Pamiętacie może jak to było przy Zagrzebiu?
 
Pytanie orientacyjne. Czy znajdą się chętne osoby na wyjazd na galę w sobotę rano i powrót po gali (kwestia noclegu do dogadania).
2 miejsca z Poznania. Koszt ok. 150 zł osoba.
 
Back
Top