UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
UFCG.jpg



Wszystko na to wskazuje, że kolejna gala w Niemczech odbędzie się 3 września w Hamburgu (jeszcze nieoficjalnie)

GRUPA COHONES nie byłaby sobą gdyby nie pojechała na tę galę. Takze Panie i Panowie startujemy z akcją #UFCHAMBURG

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. BILETY PRAWDOPODOBNIE WJADĄ DO SPRZEDAŻY 27 MAJA.

Zgłaszamy swoje osoby oraz wstępnie zaczynamy planować wyjazd. Gala w sobote

JUŻ DZISIAJ MOGE NAPISAĆ, ZE WYJAZD BEDZIE OBEJMOWAŁ WIECEJ NIZ JEDEN DZIEŃ
 
Jest jakiś samolot w normalnej cenie do Hamburga ew pociag bez miliona przesiadek?
Z Wroc/Poz
 
Jadę na 90%. Na FB jest Cohonesowska grupa #UFCTrip, więc jak będzie bliżej wyjazdu i będą pewniaki, to będziemy tam dołączać ludzi.
Dla mnie jak jedziemy to oczywiście piątkowe ważenie musi być też w planie. Niemcy cholera drogi kraj jednak.
 
Do Hamburga mam rzut beretem. Ale jeśli bym jechał (na dziś tak na 40 %) , to raczej tylko na galę , jak przy okazji Berlina.
 
Ja oczywiśćie jadę. W drodze powrotnej wysiade w Berlinie i przeimprezuje tam pare dni. Jedna, dwie osoby moge zabrać, mam tam ogarniete mieszkanie.

Busy oczywiśćie. @Matszo92 po ostatnim wlasciciel zadowolony czy już tych zajebistych pojazdów nam nie wynajmie?
 
Proponowane opcje wyjazdu.
Wiecej bedziemy wiedziec jak zbierze się wieksza grupka i poda swoje lokalizacje wyjazdowe.


WRO - HAM 650km
Głosowałbym za tym połączeniem

1.jpg


lub

POZ - HAM - 550km

2.jpg
 
Jak dam rade to bede.
Jest jakiś samolot w normalnej cenie do Hamburga ew pociag bez miliona przesiadek?
Z Wroc/Poz
Jedna przesiadka w dreznie. Ogolnie w niemeczech w kilka osob to zajebiscie sie jezdzi pociagiem, tanio i przyjemnie
 
A wie ktoś, ile orientacyjnie transport nocleg itp.?

Transport to najmniejszy problem. Dzielić koszty paliwa i bramki na 9, których akurat w tym przypadku bedzie mało to WIELKIE NIC
Gorzej z noclegiem. Nie wiem jeszcze jakie beda przedziały cenowe ale tutaj bedzie trzeba sie przygotowac na 2 razy wiecej niz w Zagrzebiu za noc
 
Transport to najmniejszy problem. Dzielić koszty paliwa i bramki na 9, których akurat w tym przypadku bedzie mało to WIELKIE NIC
Gorzej z noclegiem. Nie wiem jeszcze jakie beda przedziały cenowe ale tutaj bedzie trzeba sie przygotowac na 2 razy wiecej niz w Zagrzebiu za noc
Nocki darmowe, wypierdolic sie jak araby w namiot u kogos na posesji i nikt was nie wyjebie
 
Z Poznania do Hamburga i z powtotem 500 zl. Z bramkami. Chyba, że samochód pali 10 l. Cały czas autostradą, 6 godzin jazdy przy 140.
Ja jadę metrem jak co ;)
 
Dla mnie Wrocław jest za daleko. Poznań/Łódź jako miejsce powinno być optymalne.
 
Centralna Polska jako miejsce wyjazdu na Hamburg to nie jest zły pomysł. Każdy miałby porównywalną odległość jednak przykładowo z Łodzi jest już 750 km do Hamburga
A co wtedy z busami? @Matszo92 raczej ciężko byłoby przytargać samochody do Łodzi. Najlepiej aby busy ogarniała osoba z miasta wyjazdu. Tak jak Mateusz na Zagrzeb
 
Centralna Polska jako miejsce wyjazdu na Hamburg to nie jest zły pomysł. Każdy miałby porównywalną odległość jednak przykładowo z Łodzi jest już 750 km do Hamburga
A co wtedy z busami? @Matszo92 raczej ciężko byłoby przytargać samochody do Łodzi. Najlepiej aby busy ogarniała osoba z miasta wyjazdu. Tak jak Mateusz na Zagrzeb
Z Wrocławia to chyba @MegasamoaN Niech ogarnia :DC:
 
Zaczęliśmy trochę od złej strony. Busy potem

Kto jest w ogóle zainteresowany tak na przynajmniej 70%? Z tego co wiem to chętnych było sporo po naszej relacji z wyjazdu do Zagrzebia

Do września jest jeszcze sporo czasu ale jesli bilety wejdą do sprzedaży 27 maja to czasu do namysłu nie ma za dużo
 
Zaczęliśmy trochę od złej strony. Busy potem

Kto jest w ogóle zainteresowany tak na przynajmniej 70%? Z tego co wiem to chętnych było sporo po naszej relacji z wyjazdu do Zagrzebia

Do września jest jeszcze sporo czasu ale jesli bilety wejdą do sprzedaży 27 maja to czasu do namysłu nie ma za dużo
ja
 
Jets ktoś w stanie podać orientacyjnie koszt całego wyjazdu?

Do 150 zł od osoby za składke na busa i paliwo , dolicz z 250 zł na noclegi, 200 zł na bilet UFC. Masz już koszta twarde w wysokości około 600 zł. Reszta to żarcie i alko we własnym zakresie. I tyle. Do 700 zł mysle będzie się dało na oszczędny styl megasamoana. Około 1800 zł na styl Halibuta i @MuraS a
 
No mi to tak termin nie pasuje jak ja pierdole. 4.09 planowałem wrócić z wakacji...jak do 27.05 nie podadzą nazwisk to nie wiem
 
Dla mnie Wrocław jest za daleko. Poznań/Łódź jako miejsce powinno być optymalne.



To już lepiej Poznań. Ja muszę parę spraw jeszcze wyjaśnić. Liczyłem, że Niemcy rzucą tak w październiku, ewentualnie późny wrzesień.
 
Jest mi ktoś w stanie podać całościowy koszt na jaki wypadałoby się przygotować?
Bo nie ukrywam, że bardzo chętnie pojadę tylko chcialbym wiedziec ile mam odłożyć, tak żebym nie musiał tam suchych bułek wpierdalać
 
Musiałbym zebrać hajs chyba na tą eskapadę, bo się ostatnio spłukałem dość jak na mnie. Gorzej jednak z tym terminem Choć ciężko mi planować tak na zaś to... urlop mam od dziś właśnie i raczej ciężko będzie wykombinować wtedy. Wrzesień to dla firmy jeszcze sezonowy miesiąc i więcej dni pracy niż w innych miesiącach w roku.

Przeżycie na pewno mega by było, byłem na wielu meczach, włącznie z tysiącami ludzi na trybunach. Tyle, że oglądanie piłki, a walki dwóch typów to dwie różne sprawy jednak. Nie wiem jednak czy koszt całości i czas, który trzeba poświęcić mnie nie zniechęca. Na korzyść wygodnego obejrzenia gali w HD na ESC. Staram się kupować co konieczne i za bardzo nie rozrzucać. Ostatnio jednak trochę już musiałem.

Chyba dopiero jak stworzą teleport to będę podróżował poważniej ;) Nie lubię drogi do celu, dłuży mi się zawsze i czuję jak życie spierdala przez palce ;) Czymkolwiek, wolałbym się przenieść jak pstryknięciem palcami, nawet za koszt dwukrotny pociągu np :D To jest mój problem największy i nawet cała rodzina z południowego-wschodu (tylko rodziców tu przywiało, bo ojciec wojsko) Ci to potwierdzi;) Mi się nie chce wyjeżdżać stąd i chuj :D

Podsumowując fajna przygoda by pewnie była, ale jednak po prostu szkoda mi i czasu i hajsu, choć i tak nie sądzę bym zwłaszcza ten pierwszy mógł mieć we wrześniu.

Lepiej niech ekipa Cohones zajedzie do nas się przywitać :D
 
Moglibyśmy jechać w sobotę i wracać w sobotę po gali. Odpada wówczas nocleg. Bilety wziąć tanie- zawsze można się przesiąść na hali, bo pewnie i tak nie będzie kompletu
 
Back
Top