UFC: The Ultimate Fighter 23 Finale: Team Joanna vs. Team Claudia

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Obecnie kursy są tylko na walkę wieczoru. Niespodziewanie Asia poszybowała do góry jak cholera.
Nie wiem czy ludzie sobie odświeżyli ich pierwszą walkę czy z hejtu za TUF-a polokowali tyle na Gahelhę, ale ja się cieszę ;)

1067_d.png


Gram:
Asia 1.74 (pinnacle)
Asia tko/ko 4.18 (5dimes) - i tu się tym razem nie pierdolę w tańcu jak w przypadku Jotko i kosmicznego kursu @15 na tko/ko

Czekam bardzo na kurs na Jake'a Matthewsa.


Na Betsafe
Pearson 3.00
Brooks 1.38
 
Dla mnie ta walka jest 50 na 50.
Jestem ciekawy jak wpłyneło na Asie to ze przegrywała wszystko jak leci w TUF'ie od walk po zadania dla trenerów i ta cała uzasadniona krytyka która na nia spadła za to co odjebywała. Jezeli któras z nich jest bardziej psychicznie złamana to jest to Asia bo Claudia nabrała po TUFie mega pewnosci siebie, w czym nie rywalizowały to Aska przegrywała z kretesem a jej wszystko wychodziło. Asia moze zginac od własnej broni. Asia pokazała swoją słabość po tym jak przegrała w rywalizacji trenerów w tym zadaniu co strzelali do celu i także to ze nie umie przegrywać.
Sama walka była strasznie wyrównana, a ten mitycznie wyższy poziom od innych zawodniczek został ostatnio trochę ukluty przez to jak Calderwod skończyła rywalek z która Asia meczyla sie 5 rund.

Ciekawa walka się zapowiada
 
Co się dzieje że tak kursy na łeb lecą na Brazylijkę ?

To, że będą leciały to było pewne. 3.00 na Gadelhę było absurdalne. Ja oczywiście zaspałem, ale poszło 100 dla na Claudię.
 
nic zartuje, ale hajs raczej przejebiesz, Gadelha ma za slabe cardio na 5 rund i zostanie ubita, do tego w Nova Uniao kazdy przepierdala swoje walki po odstawieniu koksu

No, takie jest ryzyko. W kwestii jednak wyrównanej pierwszej walki (w której punktowałem 29-28 dla Gadelhy) oraz jej obecnego stanu w którym wygląda jak potwór i lekkich zawirowań Joanny z klubem, to 2.50-3.00 jest kursem na którego nie żal mi stawiać. Co do kondycji, to pisałem już o niej w 2015 roku: "Dodatkowo kondycja również jest po stronie Polki. Nie wolno jednak lekceważyć "Claudinhy". W dalszym ciągu jest to rywalka, która sprawiła najwięcej trudności Polce." i podtrzymuję swoje zdanie.
 
Jestem mocno zdziwiony tak wieloma typami na przegraną Aśki.

gadanie o jakimś załamaniu Aśki, czy dyskomforcie psychicznym to nawet nie piszcie takich bredni, bo Aśka ma taką twardą psychę jaką niedysponuje żaden polski zawodnik ksw czy ufc

Drugą sprawą jest PROGRES jaki zrobiła Aśka ich ostatniej walki szlifując inne płaszczyzny, oraz przede wszystkich walcząc, a nie lecząc kontuzje

Singiel na Aśkę, z bardzo spokojną ręką
Aśka przed czasem
 
Jestem mocno zdziwiony tak wieloma typami na przegraną Aśki.

gadanie o jakimś załamaniu Aśki, czy dyskomforcie psychicznym to nawet nie piszcie takich bredni, bo Aśka ma taką twardą psychę jaką niedysponuje żaden polski zawodnik ksw czy ufc

Drugą sprawą jest PROGRES jaki zrobiła Aśka ich ostatniej walki szlifując inne płaszczyzny, oraz przede wszystkich walcząc, a nie lecząc kontuzje

Singiel na Aśkę, z bardzo spokojną ręką
Aśka przed czasem

Z bardzo spokojną ręką to nie, ale zgadzam się, że bzdurą jest mowa o załamaniu JJ. Ona ma szalenie mocną psychikę.
 
Jestem mocno zdziwiony tak wieloma typami na przegraną Aśki.

gadanie o jakimś załamaniu Aśki, czy dyskomforcie psychicznym to nawet nie piszcie takich bredni, bo Aśka ma taką twardą psychę jaką niedysponuje żaden polski zawodnik ksw czy ufc

Drugą sprawą jest PROGRES jaki zrobiła Aśka ich ostatniej walki szlifując inne płaszczyzny, oraz przede wszystkich walcząc, a nie lecząc kontuzje

Singiel na Aśkę, z bardzo spokojną ręką
Aśka przed czasem
Widzę, że gramy to samo.
Ja nie patrząc nawet na pierwszą walkę, którą mógłbym dać dla Gadelhi to jestem BARDZO spokojny o Aśkę i nawet tko w 1 rundzie mnie nie zdziwi.
Na 5dimes wzrosło tko Asia, więc tym bardziej się cieszę.
 
Ci grający Aśkę stawiacie już, czy czekacie jeszcze?

Bo tak obserwuje kurs i hój wie czy będzie rósł czy spadał jak tu taka róznica zdań.
 
Ci grający Aśkę stawiacie już, czy czekacie jeszcze?

Bo tak obserwuje kurs i hój wie czy będzie rósł czy spadał jak tu taka róznica zdań.
Ja liczę, ze jeszcze urośnie! Jak nie, to czekam na live!
 
Wiekszosc nad Aska rozmysla. Gracie tylka Asie czy jeszcze kogos?

Z ciekawszych:
Sam zastanawiałem sie nad Jake Matthews/Kevin Lee
Przeciwnik Grey-a gdyby nie to że raczej mała szansa na KO.
Will Brooks/Ross Pearson po tym co Brooks pokazał w Belatorze niedziwia takie kursy jednak Ross niejest bez szans i może zaskoczyć
John Moraga-w wiekszosci przegrywał z Top-em wiec 1.5 niejest złym kursem
 
Chyba chłopaki za dużo tufa się naoglądaliście i Claudii w obcisłych leginsach . Właśnie odświeżyłem sobię ostatnią walkę Claudii z Jessicą Aguilar i naprawdę nie wiem jak ona może zagrozić Aśce. . W stójce bazuje na prostych kombinacjach które skądaja się tylko z prawego/lewego prostego i sierpów . Nie kopie a jeżeli już to wygląda to co najmniej śmiesznie . Słaba obrona przed lowkickami . Na dodatek walczy w dosyć mocno pochylonej postawie co może być nie najlepszym pomysłem przt wyższej o 7 cm Asii która często używa kolan i frontów . Jedynie czego się boje to ,że Claudia wejdzie w tempo i wywróci Asię po czym przeleży parę minut. Jeżeli Asia rzeczywiście poprawiła zapasy tak jak zapewniała w wywiadach moim zdaniem powinno być łatwe zwycięstwo . All in na Asię .
 
Najlepiej Live złapać po pierwszej rundzie - jeśli obroni obaleń i różnica w szybkości wyprowadzania ciosów w stójce będzie taka jak mi sie wydaje - mozna wjezdzać grubo.

Lesnar z Huntem tak samo walka do stawiania Live najlepiej
 
Back
Top