UFC: The Ultimate Fighter 23 Finale: Team Joanna vs. Team Claudia

Odemnie poszedł kupon na Brazolke już wuchte czasu temu przez suba. Jebać ten hajs moge przegrać.Asi kibicuje i ją kocham ale czuje zmiane na tronie a chce sie mylić bardzo chętnie.
 
Odemnie poszedł kupon na Brazolke już wuchte czasu temu przez suba. Jebać ten hajs moge przegrać.Asi kibicuje i ją kocham ale czuje zmiane na tronie a chce sie mylić bardzo chętnie.
nie mów tak! Zamilknij na wieki z takimi proroctwami.
 
Dla mnie żadne z nich nie jest pewniakiem, a już na pewno nie Aśka. Typowanie zwycięzcy walki JJ vs Gadelha jest jak typowanie walki Aldo vs Edgar.

Dokładnie, dla mnie walka nie do grania, JJ nie walczyła ostatnio z dobrą parterówką (jak ktoś wspomni o cookie monster to się przewrócę - słabe to małe i bez pomysłu na walkę, gdy nie idzie po jej myśli).
Mathews niby powinien wygrać, ale odnoszę wrażenie, że prezentuje podobny poziom co przeciwnik.
Moraga walczy z prawie nie znanym gościem (pamiętacie debiut JDS i wtopę Werduma?), ja bym tego nie grał.

Wolę raczej A. Smith, dotknie mutante i go przewróci ;), Doo Ho choi oraz Brooks.
Reszty nie ruszam.
 
Dokładnie, dla mnie walka nie do grania, JJ nie walczyła ostatnio z dobrą parterówką (jak ktoś wspomni o cookie monster to się przewrócę - słabe to małe i bez pomysłu na walkę, gdy nie idzie po jej myśli).
Mathews niby powinien wygrać, ale odnoszę wrażenie, że prezentuje podobny poziom co przeciwnik.
Moraga walczy z prawie nie znanym gościem (pamiętacie debiut JDS i wtopę Werduma?), ja bym tego nie grał.

Wolę raczej A. Smith, dotknie mutante i go przewróci ;), Doo Ho choi oraz Brooks.
Reszty nie ruszam.
Imo Moraga powinien ogarnąć, w walkach muszych najmniej dogów wygrywa, małe szanse na fancy ko itp.
Doo Ho Choi mi zaimponował, walka zaczyna się w stójce.Typowy pojedynek striker vs grappler.Tavares może poskręcać, ale najpierw musi obalić i nie wyrwać bomby.
Co JJ imo ogarnie, ale jakieś splity itp. różnie może wyjść.
Matthews powinien ogarnąć, ale nic nie zdziwi tutaj i szanse zbliżone.

Brooks raczej ogarnie, kurs nie przyciąg, na to trzeba zwrócić uwagę, ale koniec końców liczy się wynik
 
Aska zdemoluje tego skokszonego brazylijskiego transa. W stojce to rozniesie ja jak amatorke jedyna jej szansa to obalenia i trzymanie przy siatce ale przy progresie jaki zrobila JJ to bedzie zupelnie inna sytuacja niz za pierwszym razem
 
Korci mnie Under 4,5 w walce JJ po kursie 3.1
Poddanie ze strony klaudii jak i nokaut ze strony Asi możliwe, a kurs wysoki
 
Mi się wydaje, że Will Brooks w UFC będzie średniakiem, nakoksowanemu Hektorowi też zapowiadano zawrotną karierę. Stawiam hajsy na Rossa.
 
Back
Top