UFC: The Ultimate Fighter 22 Finale: Edgar vs. Mendes - rozmowy bukmacherskie

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
4e1fx2hl.jpg


fafawfwa.jpg
 
Last edited:
@Cloud,@Szady, może załóżcie temat do finału TUF'a 22. Przydałby się ;)

Ja z tej gali czekam co wystawią na Tukhugova, Sterlinga i Teodoru. Wiele zależy od kursów, ale mam zamiar skupić się głównie na tych trzech ancymonach.
Moja ławka rezerwowych to: Means, Carlos Junior i Chiesa. Super Sage'a nie liczę, ale kurs nie powala raczej. :)
 
Postawiłem już VanZant za 200, a potencjalnie zainteresowany jestem Mendesem, Meansem, Junior Carlosem, Curran. Na Sterlinga się nawet nie łudzę, że będzie dobry kurs :P
 
Ja puszczam singla na Mendesa i Fergusona. Ciekawi mnie tylko czy już stawiać, czy czekać? ( mój odwieczny problem)
VanZant jest moją faworytką, ale po obecnym kursie wygląda mniej apetycznie. Majones jest jednak jakimś tam wyzwaniem.
 
Postawiłem już VanZant za 200, a potencjalnie zainteresowany jestem Mendesem, Meansem, Junior Carlosem, Curran. Na Sterlinga się nawet nie łudzę, że będzie dobry kurs :P

Na VanZant??? Nie wierzę... I to po takim kursie...
 
Na VanZant??? Nie wierzę... I to po takim kursie...

200 po kursie 2.01 na zawodniczkę, która ma porównywalny ekwilibrystyczny parter, ale lepszą stójkę, zapasy oraz presję? Na dodatek na zawodniczkę, która nie pauzowała aż tak długo i której rozwój jest bardziej widoczny niż Rose? Dla mnie to był deal zajebiście warty zagrania. Obie mają szansę się poddać nawzajem, ale decyzja należeć będzie do VanZant.
 
2.01 już lepiej, bo na Betsafe jest 1,63 a na Rose 2,28. Dla mnie faworytką jest Rose, więc po takim kursie lecę w ciemno.
 
2.01 już lepiej, bo na Betsafe jest 1,63 a na Rose 2,28. Dla mnie faworytką jest Rose, więc po takim kursie lecę w ciemno.

No ja jeszcze mam czas na założenie surebeta, ale nie wiem czy chcę. Dlaczego widzisz Rose jako faworytkę? Masz nadzieję na jakieś sprytne poddanie z jej strony czy coś innego?
 
2.01 już lepiej, bo na Betsafe jest 1,63 a na Rose 2,28. Dla mnie faworytką jest Rose, więc po takim kursie lecę w ciemno.

Po co w ciemno, jak gdzie indziej masz 2.65?
Rose już pograłem, na Meansa pewnie będzie max 1.30, może zagram w dublu z Juniorem. Myślę nad Millerem.
 
No ja jeszcze mam czas na założenie surebeta, ale nie wiem czy chcę. Dlaczego widzisz Rose jako faworytkę? Masz nadzieję na jakieś sprytne poddanie z jej strony czy coś innego?

Tak, podejrzewam poddanie :)

Po co w ciemno, jak gdzie indziej masz 2.65?
Rose już pograłem, na Meansa pewnie będzie max 1.30, może zagram w dublu z Juniorem. Myślę nad Millerem.

Ja gram tylko hobbystycznie na Betsafe.
 
Jak dla mnie to Mendes jest przekozakiem. Sposób w jaki odprawił Lamasa dał mi do myślenia, że warto na niego postawić. Dużo ludzi patrzy na porażkę z McGregorem chociaż ja bym tego starcia nie brał pod uwagę. Walką z Faberem Edgar mi wcale nie zaimponował. Kurs ciekawy więc chyba warto coś rzucić
 
Wiadomo, że Chad to kot. Wystarczy wspomnieć drugą walkę z Aldo (jedna z moich ulubionych zresztą). Mimo to jestem za Edgarem bo już dawno na niego postawiłem ;D
 
na tej gali tak mało walk? Wrzosek może tu walczyć? bo nie wiem o co w tych tufach chodzi...
 
dla mnie w tej walce Mendes zaskoczy wielu, ale jestem ciekaw przebiegu. IMO skończy się tak, że Frankiemu zabraknie argumentów. jestem ciekaw opinii tych co obstawiają Frankiego - gdzie miałby to wygrać? gdzie ma przewagę? tempo? cardio?
 
@baju
Stawiałbym na jego szybkość i świetny boks (przypuszczam, że zapasy obu mogą się niwelować).
 
@baju
Stawiałbym na jego szybkość i świetny boks (przypuszczam, że zapasy obu mogą się niwelować).
Okej, świetny boks, zgoda, ale Chad w stójce jak dobrze pamiętam też jest niezły. Nie wiem czy ktokolwiek podłączyl tak Aldo jak on. Siła ciosu również po stronie CM.
 
Okej, świetny boks, zgoda, ale Chad w stójce jak dobrze pamiętam też jest niezły. Nie wiem czy ktokolwiek podłączyl tak Aldo jak on. Siła ciosu również po stronie CM.
Siła ciosu na pewno. Frankie będzie musiał polegać na swojej mobilności i próbować przeplatać akcje bokserskie obaleniami. Tutaj właśnie nasuwa się pytanie, czy będzie w stanie obalić Mendesa?
Stawiam, że tak. Frankie ma niesamowite serce do walki i nigdy się nie poddaje i głównie w tym upatrywałbym się jego przewagi w tym starciu. im dłużej walka będzie się toczyć, tym większą powinien zyskiwać przewagę.
 
Siła ciosu na pewno. Frankie będzie musiał polegać na swojej mobilności i próbować przeplatać akcje bokserskie obaleniami. Tutaj właśnie nasuwa się pytanie, czy będzie w stanie obalić Mendesa?
Stawiam, że tak. Frankie ma niesamowite serce do walki i nigdy się nie poddaje i głównie w tym upatrywałbym się jego przewagi w tym starciu. im dłużej walka będzie się toczyć, tym większą powinien zyskiwać przewagę.
Dla mnie nie ma opcji żeby go obalil. Mały, kompaktowy, zbity zawodnik, nie wierzę, że położy Chada.
 
Frankie jak narzuci mocne tempo i zmęczy Chada zapasami to go od 3-4 rundy powinien zacząć przełamywać.
 
dla mnie w tej walce Mendes zaskoczy wielu, ale jestem ciekaw przebiegu. IMO skończy się tak, że Frankiemu zabraknie argumentów. jestem ciekaw opinii tych co obstawiają Frankiego - gdzie miałby to wygrać? gdzie ma przewagę? tempo? cardio?

Praca na nogach, presja, cardio, lepsza technika bokserska, ogromne serce do walki, w późniejszych rundach obalanie Mendesa. Chad ma przewagę siły ciosu i nic więcej.
 
Back
Top