UFC: The Ultimate Fighter 22 Finale: Edgar vs. Mendes - rozmowy bukmacherskie

Ostatni raz poszedlem patriotycznie za głosem narodu. Nie ma sensu stawiać na Polaków. Który to już raz polski fighter udupia 3/4 cohones? Dobrze że mamy Aśke bo tak byłaby tragedia
 
chodziło mi o to że przynosi nam radość ze zwycięstw ;) a swoją drogą dała nieźle zarobić w swoich pierwszych walkach w UFC :D
 
Wrzosek nie jest ryzykowny. Łatwiejszego rywala nie mógł dostać. Marcin walczy inteligentnie i nawet jakby zebrał coś w stójce, to obali i tam będzie mielił. Oglądałem tego TUF-a i wierzę mocno w zwycięstwo Polaka.

Lloveras przegrał, Wrzosek przegrał...
We are bet together, we are die together!
Edit: no dobra, trochę jestem chujem, bo u mnie to był tylko freebet :(
 
kurwa zombie mi tak zjebal obliczenia, ze wszytko musialem w tonego wjebac, zeby odrobic. wazne, ze sie udalo
 
Ile jeszcze hajsu musi przepaść żebym zrozumiał, że nie opłaca sie stawiać walk "so close" szczególnie polaków :D
 
Postawiłem na Barbozę oraz Mendesa, także - jakby to powiedzieć - za wygraną kasę nowego auta se nie kupię...
 
byłoby 500+ zysku gdyby Lobov ugrał :facepalm:

Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
 
Mają się tłumaczyć z tego? Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi, którym sprawia przyjemność, jak kogoś typy się nie sprawdzają... Przestaję się tu udzielać, bo jak komuś kupony nie wejdą, to przyjdzie jeden i wyśmieje, przyjdzie drugi i każe się tłumaczyć, a trzeci zacytuje i zrówna z ziemią. Najlepsze, że osoby "mądre po fakcie" najczęściej w ogóle kuponów nie wrzucają, albo w ogóle nie grają. Paranoja.
 
A byłem taki pewny tych typów. :confused: Sorry jak ktoś się zasugerował moim optymizmem.
@Mr.Robot no takie zachowanie jest słabe, ale np. nie mam pretensji do @Puczi ego o cytowanie, bo to mój bukmacherski ziomeczek i od zawsze bet together, die together :lol:
 
Mają się tłumaczyć z tego? Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi, którym sprawia przyjemność, jak kogoś typy się nie sprawdzają... Przestaję się tu udzielać, bo jak komuś kupony nie wejdą, to przyjdzie jeden i wyśmieje, przyjdzie drugi i każe się tłumaczyć, a trzeci zacytuje i zrówna z ziemią. Najlepsze, że osoby "mądre po fakcie" najczęściej w ogóle kuponów nie wrzucają, albo w ogóle nie grają. Paranoja.
Spokojnie, przemówił przeze mnie fan, nie należy tego odbierać zbyt poważnie.
frankie.png
Niepotrzebnie grałem Marcina bo wiedziałem że będzie na styku ale jak wszyscy to wszyscy.
Miałem czuja że Hall ogarnie ale tylko 30zł poszło.
 
No Konstantin był szalenie ryzykowny, z kim walczyl on a z kim Gonzaga. Bez niespodzianki.
Frankie zaskoczył, myślałem ze skonczy się podobnie ale zrobi to Chad.
Szkoda Marcina.
 
Szkoda Marcina ale werdykt mógł iść w dwie strony. Licze,że mimo porażki dostanie kontrakt bo zasłużył.Poszło troche kwitu ale odrobimy.
 
Pobrałem galę przez torrenty i po CO-ME patrze, że czas na odtwarzaczu dobiega końca i walkę Frankiego mi ścięło... a tu KO w 2.5 minuty :D
Edgar vs Aldo 2?
 
tripelek LaFlare + Ferguson+ Frankie wszedł ale wygrana pomniejszona bo niepotrzebnie za 50zl dałem Barbozę po pierwszej rundzie
 
Mają się tłumaczyć z tego? Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi, którym sprawia przyjemność, jak kogoś typy się nie sprawdzają... Przestaję się tu udzielać, bo jak komuś kupony nie wejdą, to przyjdzie jeden i wyśmieje, przyjdzie drugi i każe się tłumaczyć, a trzeci zacytuje i zrówna z ziemią. Najlepsze, że osoby "mądre po fakcie" najczęściej w ogóle kuponów nie wrzucają, albo w ogóle nie grają. Paranoja.

Spokojnie, nie odchodź. Tu raczej nie ma hejtu po galach, jest wspólne kontemplowanie. Wypominanie będzie kasowane, a userzy wypominający usuwani ze społeczności Cohones :). Przez NowegoTR przemawiają pewnie emocje, choć i tak napisał to w najdelikatniejszy sposób w jaki mógł :).

Jeszcze raz piszę: tego typu posty "a nie mówiłem" lub "jak można było nie stawiać na Aldo/Conora", będą kasowane. Można się przekomarzać, ale nie chamsko :P
 
A byłem taki pewny tych typów. :confused: Sorry jak ktoś się zasugerował moim optymizmem.
@Mr.Robot no takie zachowanie jest słabe, ale np. nie mam pretensji do @Puczi ego o cytowanie, bo to mój bukmacherski ziomeczek i od zawsze bet together, die together :lol:

To po przyjacielsku, sam przejebałem w nocy prawie wszystko, co się dało :bayan:
 
Back
Top