UFC STORE

theMat

M-1 Global
Featherweight
Pytanie dotyczące sklepu UFC. Robił już ktoś tam zakupy? Jakie są koszty przesyłki? Nie mogę znaleźć tych informacji. Po za tym zastanawiam się czy można zamawiać w amerykańskim sklepie zamiast europejskim, bo w "naszym" jest dużo mniejszy wybór i ceny są wyższe.
 
Kiedyś zamawiałem w sklepie UFC w UK. Droga wysyłka (wtedy - 2 lata temu, było to 17 funtów) i płatność tylko kartą (zapomnij o paypalu). Ale za to ekspresowa wysyłka. Teraz robię tam zakupy jak wiem że niedługo brat do kraju wpada na urlop to zamawiam na niego (tania lub bezpłatna wysyłka na terenie UK) i on przywozi. W tym z USA nigdy nie zamawiałem bo zawsze mnie przekierowywało na UK, więc pierwsze zakupy zrobiłem właśnie w wyspiarskim sklepie i raz/dwa razy w roku kupuję już tam.
 
Dowiedziałem się, że wysyłka do Polski to koszt... 20£! Oni są chyba nienormalni, ponad 100 zł za wysyłkę głupiej koszulki? Brak słów. Wysyłka na terenie UK 4.5£. Czyli taka koszulka jest warta ponad 500zł, pięknie.

Nie dość, że ceny z kosmosu i dużo wyższe od tych w USA to jeszcze takie koszty wysyłki.

W takim wypadku może ktoś jest zainteresowany kartą podarunkową o wartości ok. 65£? W przeliczeniu to ponad 350 zł.
 
Kiedyś zamawiałem w sklepie UFC w UK. Droga wysyłka (wtedy - 2 lata temu, było to 17 funtów) i płatność tylko kartą (zapomnij o paypalu). Ale za to ekspresowa wysyłka. Teraz robię tam zakupy jak wiem że niedługo brat do kraju wpada na urlop to zamawiam na niego (tania lub bezpłatna wysyłka na terenie UK) i on przywozi. W tym z USA nigdy nie zamawiałem bo zawsze mnie przekierowywało na UK, więc pierwsze zakupy zrobiłem właśnie w wyspiarskim sklepie i raz/dwa razy w roku kupuję już tam.
Jak zamawiasz do UK to są jakieś dodatkowe koszty oprócz przesyłki?
 
Panowie, a nie można wykorzystać karty podarunkowej z punktów UFC rewards do zapłacenia kosztów wysyłki ?

Mam na mysli sytuację, ze mamy np. kartę o wartości 100 funtów, robimy zakupy za 80 funtów, a 20 funtów kosztuje wysyłka i suma sumarum płacimy 0 .
 
SKURWYSYNY. Zrobiłem zamówienie na 62£ i użyłem kodu upominkowego co obniżyło całkowicie koszty przedmiotów i miałem zapłacić tylko za wysyłkę do UK 4,5£. Okazało się, że te kurwy na stronie napisali mi, że mam do zapłaty 4,5£, a potem na fakturze tak oszukali, że obniżyło mi koszty o 52£, a z konta ściągnęło 15£! Ale oszusty jebane, ale im napiszę kurwa!
 
Powiem wam szczerze, że tak fatalnego kontaktu jak ze sklepem UFC jeszcze w życiu przy zakupach internetowych nie miałem.
 
Mozna wykorzystac pare tych kart podarunkowych w jednym zamowieniu? Te krty z UFC Rewards dziaaja na UK?
 
Załamuje mnie ten brak profesjonalizmu ze strony UFC. Największa organizacja MMA na świecie, mnóstwo przedsięwzięć, a czasem to naprawdę szok jak to wszystko działa. UFC Rewards obsługuje jedna osoba, która jest odpowiedzialna za działanie na stronie, maile, nagrody, Twittera i nie wiadomo co jeszcze. Europejski sklep też chyba obsługuje jedna osoba, bo czas oczekiwania na wiadomość woła o pomstę do nieba(a jak ktoś odpisuje to ciągle ta sama Pani). Po za tym od kiedy złożyłem zamówienie w poniedziałek, to nadal nie mam żadnej informacji o paczce, czy w ogóle kompletują zamówienie, czy w ogóle coś się dzieje. Na pytania co z nią brak odpowiedzi. Takie UFC Fight Club patrząc na stronę i akcje też chyba obsługuje jedna osoba, albo już w ogólnie nikt się tym nie zajmuje.
 
Załamuje mnie ten brak profesjonalizmu ze strony UFC. Największa organizacja MMA na świecie, mnóstwo przedsięwzięć, a czasem to naprawdę szok jak to wszystko działa. UFC Rewards obsługuje jedna osoba, która jest odpowiedzialna za działanie na stronie, maile, nagrody, Twittera i nie wiadomo co jeszcze. Europejski sklep też chyba obsługuje jedna osoba, bo czas oczekiwania na wiadomość woła o pomstę do nieba(a jak ktoś odpisuje to ciągle ta sama Pani). Po za tym od kiedy złożyłem zamówienie w poniedziałek, to nadal nie mam żadnej informacji o paczce, czy w ogóle kompletują zamówienie, czy w ogóle coś się dzieje. Na pytania co z nią brak odpowiedzi. Takie UFC Fight Club patrząc na stronę i akcje też chyba obsługuje jedna osoba, albo już w ogólnie nikt się tym nie zajmuje.

Smutne co piszesz, ja tam nigdy nie mialem z nimi problemu. Pech jakis, czy co.
 
Jeden kod, jedno zamowienie. Jak widza, ze jestes z Polski to generuja kod do ufcstore.eu (tak to chyba dziala)
 
Smutne co piszesz, ja tam nigdy nie mialem z nimi problemu. Pech jakis, czy co.
Załatwiłem to z nimi, oddali mi £11, zapłaciłem tylko za przesyłkę. Ale kontakt jest naprawdę ciężki. Teraz czekam na paczkę, choć oficjalnie nie dostałem informacji, że w ogóle wysłali.
 
na rewards jest napisane:
"You can order multiple cards at one time and receive a gift card for the full amount. "
Także ja to rozumiem tak że jak zamówisz np 10 kart to dostajesz kartę na 100$
 
na rewards jest napisane:
"You can order multiple cards at one time and receive a gift card for the full amount. "
Także ja to rozumiem tak że jak zamówisz np 10 kart to dostajesz kartę na 100$
Tak. Ja zamówiłem 14 i czekam... moze to dluuugo potrwac :/
 
Byc moze cos zmienili ostatnio bo probowalem dwa kody w jednym zamowieniu i tylko z jednego moglem skorzystac.
 
Tak. Ja zamówiłem 14 i czekam... moze to dluuugo potrwac :/

Ja zamówiłem 20 i czekam już 2 tygodnie, pisali mi że coś tam się im popierdzieliło i musieli wszystkie zamówienia tych kart od nowa wprowadzać. Daj znać jakby Ci już przysłali.
 
@MMAciek1947
Dam znac, ale gdzies chyba na twitterze widzialem, ze komus odpowiadali, ze "wysylka" kart moze do 6-7 tygodni potrwac :o co dla mnie jest paranoja, ale co zrobic .. :S zakupie pare fantow, zaplace 120zl i czesc jak czapka ufc
 
Potwierdzili mi właśnie że można użyć kilka kart w jednym zamówieniu.

"When you order multiple cards – we will combine them into the smallest number of gift cards. But, yes you can use multiple."
 
Back
Top