UFC STORE

Sprawdzone.

Wybierasz co chcesz klikając "Add to cart"
Wchodzisz do koszyka i klikasz dziubek "I accept ..."
Klikasz "Checkout"
Na następnej stronie pokazuje się pod tabelką "Using a promo code"
Dziękuje Scott za sprawdzenie, miałem jedną rzecz, SPOKO, doszedłem do checkout, teraz mam trzy i już nie moge.. ach, musze isc do roboty, a nie mam nerwow na ta piekna strone :) DZIĘKI!
@Edit, dobra, moje wkuirwienie, nie zaakceptowalem warunkow...
 
Życzę Wam jak najlepiej, ale żeby się nie czepili że dokonujecie transakcji pomiędzy kontami (Tak, wiem, jest tam napisane gift) Różne rzeczy już widziałem od UFC Rewards, tylko uprzedzam :)
 
Okej, to może i ja wtrące swoje pare nieszczęsnych centów.
Kontakt przez @ z nimi, MASAKRA. Mam dwa kody, widziałem, że @MMAciek1947 napisał i mu zrobili z tego jeden, więc ja ze swoimi zrobiłem to samo, napisałem do nich, czekam póki co dwa dni (weekendu nie liczę, wtedy każdemu wolne się należy [albo powinno należeć]). Zapytałem się także o koszty przesyłki czy pobiorą z punktów (karty) czy muszę sam zapłacić. Widziałem Wasze odpowiedzi, że trzeba samemu, ale wolę się upewnić, kupuję za 140 funtów, doliczają 20 funtów przesyłki, wklepuje im kod na 140 funtów i zostaje mi tylko 20 funtów, które jak będę mógł zapłacić? Można jakoś kurierem przy odbiorze? Czy będę mógł jakoś kartą kredytową przez neta? Nie ukrywam, że wolałbym jak przychodzi paczka i już swoimi lepkimi, spoconymi od słońca łapkami się do nich dobieram, ale kurier krzyczy, hola hola kolego, dawaj mię tu 20 funtów (przeliczy sobie na złotówki i poda kwotę) za transport. Czy to możliwe?

P.s. Niby jestem trochę kumaty, ale żaden nejtiw spiker ze mnie, zadałem pytanko:
"I just want ask - how you take this £20 from me? You add (and are you taking) of the points of order or pay on delivery? I hope you know what I mean."
Odpowiedź:
Thank you for your email. When you go to check out, you will be able to select overseas delivery charge. You would have to pay for the overseas delivery charge. Kind Regards, Chloé Gould
@ScoTT @theMat @Mateusz Smoter @MMAciek1947 Wzywam Was Pany i z góry dziękuje za pomoc :)
 
To Ci powiem przyjacielu (@MichasQ) na moim przykładzie, mam nadzieje ze pomoge i rozwieje wszelkie watpliwosci. Robisz zakupy, towar Cie wyniosl 125 funtow. Walisz do koszyka, wklepujesz kod, wybierasz dostawe, doliczaja 20 funtow, zamowienie masz lacznie 145 funtow. 5 funtow musisz sam zaplacic. Musisz wyrownac rachunek i zaplacic, podajesz dane karty platniczej swojej i wyrazasz zgode na zajecie na koncie. Zajecie masz jeszcze w ten sam dzien lub nastepny i spodziewasz sie 5 funtow przeliczone po aktualnym kursie i oczom nie wierzysz :) qwa jeszcze podatek czyli cos kolo pewnie 200 zl zamiast 30 zl :) za wszystko w sumie. Listonoszowi juz nic nie placisz, wszelkie niedoplaty wyrownujesz od razu przy skladaniu zamowienia karta platnicza, jak to zwykle bywa przy transakcjach zagramanicznych ;) Poczytaj dokladnie jakie oplaty sa w EU wszystko zalezy od wielkosci zamowienia bo wiem ze niekiedy jeszcze cłem Ci przywala. Gdzies to na necie wtedy znalazlem kiedy co sie placi.
 
Last edited:
Wchodzisz na sklep EU, logujesz się, wrzuć coś do koszyka, daj checkout i pozniej wklejasz kod i widzisz
 
To Ci powiem przyjacielu (@MichasQ) na moim przykładzie, mam nadzieje ze pomoge i rozwieje wszelkie watpliwosci. Robisz zakupy, towar Cie wyniosl 125 funtow. Walisz do koszyka, wklepujesz kod, wybierasz dostawe, doliczaja 20 funtow, zamowienie masz lacznie 145 funtow. 5 funtow musisz sam zaplacic. Musisz wyrownac rachunek i zaplacic, podajesz dane karty platniczej swojej i wyrazasz zgode na zajecie na koncie. Zajecie masz jeszcze w ten sam dzien lub nastepny i spodziewasz sie 5 funtow przeliczone po aktualnym kursie i oczom nie wierzysz :) qwa jeszcze podatek czyli cos kolo pewnie 200 zl zamiast 30 zl :) za wszystko w sumie. Listonoszowi juz nic nie placisz, wszelkie niedoplaty wyrownujesz od razu przy skladaniu zamowienia karta platnicza, jak to zwykle bywa przy transakcjach zagramanicznych ;) Poczytaj dokladnie jakie oplaty sa w EU wszystko zalezy od wielkosci zamowienia bo wiem ze niekiedy jeszcze cłem Ci przywala. Gdzies to na necie wtedy znalazlem kiedy co sie placi.
Nie doliczą mu żadnych podatków i cła. To był błąd systemu który nie odejmował kwoty VAT po użyciu karty prezentowej. Albo to naprawili, albo trzeba się upomnieć.
 
@ScoTT Bracie, na Ciebie zawsze i w kazdym temacie moge liczyc. Rozwiales moje watpliwosci, ale przezegnam sie jak mi cos doejbia :) czekam na polaczone kody, rzeczy juz wybrane mam, zdam relacje jakby co :)

@theMat Znajac ich to pewnie trzeba sie upomniec :)
 
Jakby co to mi oddali kasę którą potrącili. Napisałem do nich, fakt że odpisywali tydzień czasu, ale jak już odpisali to poprosili o to żebym im przesłał kod którego używałem. Sprawdzili i oddali wszystko co do funta. Zamówienie szło jakieś 2,5 tygodnia na teren Anglii. Ogólnie jestem zadowolony gdyby tylko tak długo nie trwało odpisywanie na maila. Poza tym nie mam do czego się przyczepić i polecam.
 
@MMAciek1947 Ja chcialem zeby mi dwa kody w jeden "scalili" i czekam juz dwa tyg...dwa mejle poszly z pytaniem czy jest ok i dupa, zero odp..
 
@MMAciek1947 Ja chcialem zeby mi dwa kody w jeden "scalili" i czekam juz dwa tyg...dwa mejle poszly z pytaniem czy jest ok i dupa, zero odp..

Ja też bardzo długo czekałem, najpierw żeby dostać łącznie kody na tą kwotę którą powinienem dostać, a później żeby przesłali mi jeden kod na całą kwotę. Ogólnie jest tak że jak tym z rewards skończą się kody na określoną kwotę to później trzeba długo czekać, przynajmniej mi pisali że to tak wygląda.
 
Ja też bardzo długo czekałem, najpierw żeby dostać łącznie kody na tą kwotę którą powinienem dostać, a później żeby przesłali mi jeden kod na całą kwotę. Ogólnie jest tak że jak tym z rewards skończą się kody na określoną kwotę to później trzeba długo czekać, przynajmniej mi pisali że to tak wygląda.
Dzięki, że w końcu odpisales, poczekam cierpliwie do lipca a potem pierdziele i najwyzej dwie przesylki wezme :/ dzięki za upewnienie
 
Dla zainteresowanych sieć sportowysklep.pl (mają także worldbox, sklep korzykarza i jeszcze parę innych) ma ścierki UFC w sklepach stacjonarnych, nie wiem jak jest z onlajnowymi:)
 
Świetna flaga Polski na koszulce...
Dlaczego w europejskim sklepie jest gorszy wybór niż w hamerykańskim? Szkoda strzępić ryja
thumb.aspx
 
Ja sie doczekalem az mi w koncu przerobili dwa w jeden, ale entuzjazm juz sie skonczyl i nie wiem co brać
 
Podobała mi się torba Reebok - UFC, bo ostatnio mój niezniszczalny i wysłużony UA okazał się być zniszczalny. Chciałem zamówić, byłem gotów wydać nawet więcej, bo UFC i w ogóle. Okazuje się, że dostępna tylko w USA, za odpowiednik 500-600zł plus przesyłka. Podobnie chciałem zamówić koszulkę polskiej mistrzyni ze złotym napisem, sytuacja mniej więcej taka sama.

Kolejny raz przekonuję się, że egzekucja tego dealu poza USA to kompletna porażka. Pomijam fakt, że 90% tych rzeczy jest szpetna jak noc.
 
Ja sie doczekalem az mi w koncu przerobili dwa w jeden, ale entuzjazm juz sie skonczyl i nie wiem co brać
Zamiast 140 to dali mi 100 funtów w kodzie...jestem wściekły, teraz znowu czekać 6,7tyg az moze wlasciwy wysla? Jestem wqrwiony!!!!
 
Back
Top