UFC STORE

theMat

WSOF
Heavyweight
Pytanie dotyczące sklepu UFC. Robił już ktoś tam zakupy? Jakie są koszty przesyłki? Nie mogę znaleźć tych informacji. Po za tym zastanawiam się czy można zamawiać w amerykańskim sklepie zamiast europejskim, bo w "naszym" jest dużo mniejszy wybór i ceny są wyższe.

L

_Logan_

Guest
Kiedyś zamawiałem w sklepie UFC w UK. Droga wysyłka (wtedy - 2 lata temu, było to 17 funtów) i płatność tylko kartą (zapomnij o paypalu). Ale za to ekspresowa wysyłka. Teraz robię tam zakupy jak wiem że niedługo brat do kraju wpada na urlop to zamawiam na niego (tania lub bezpłatna wysyłka na terenie UK) i on przywozi. W tym z USA nigdy nie zamawiałem bo zawsze mnie przekierowywało na UK, więc pierwsze zakupy zrobiłem właśnie w wyspiarskim sklepie i raz/dwa razy w roku kupuję już tam.

theMat

WSOF
Heavyweight
Dowiedziałem się, że wysyłka do Polski to koszt... 20£! Oni są chyba nienormalni, ponad 100 zł za wysyłkę głupiej koszulki? Brak słów. Wysyłka na terenie UK 4.5£. Czyli taka koszulka jest warta ponad 500zł, pięknie.

Nie dość, że ceny z kosmosu i dużo wyższe od tych w USA to jeszcze takie koszty wysyłki.

W takim wypadku może ktoś jest zainteresowany kartą podarunkową o wartości ok. 65£? W przeliczeniu to ponad 350 zł.

theMat

WSOF
Heavyweight
Kiedyś zamawiałem w sklepie UFC w UK. Droga wysyłka (wtedy - 2 lata temu, było to 17 funtów) i płatność tylko kartą (zapomnij o paypalu). Ale za to ekspresowa wysyłka. Teraz robię tam zakupy jak wiem że niedługo brat do kraju wpada na urlop to zamawiam na niego (tania lub bezpłatna wysyłka na terenie UK) i on przywozi. W tym z USA nigdy nie zamawiałem bo zawsze mnie przekierowywało na UK, więc pierwsze zakupy zrobiłem właśnie w wyspiarskim sklepie i raz/dwa razy w roku kupuję już tam.
Jak zamawiasz do UK to są jakieś dodatkowe koszty oprócz przesyłki?

kamerling

WSOF
Heavyweight
Panowie, a nie można wykorzystać karty podarunkowej z punktów UFC rewards do zapłacenia kosztów wysyłki ?

Mam na mysli sytuację, ze mamy np. kartę o wartości 100 funtów, robimy zakupy za 80 funtów, a 20 funtów kosztuje wysyłka i suma sumarum płacimy 0 .

theMat

WSOF
Heavyweight
SKURWYSYNY. Zrobiłem zamówienie na 62£ i użyłem kodu upominkowego co obniżyło całkowicie koszty przedmiotów i miałem zapłacić tylko za wysyłkę do UK 4,5£. Okazało się, że te kurwy na stronie napisali mi, że mam do zapłaty 4,5£, a potem na fakturze tak oszukali, że obniżyło mi koszty o 52£, a z konta ściągnęło 15£! Ale oszusty jebane, ale im napiszę kurwa!

theMat

WSOF
Heavyweight
Powiem wam szczerze, że tak fatalnego kontaktu jak ze sklepem UFC jeszcze w życiu przy zakupach internetowych nie miałem.

kokaina

Legacy FC
Lightweight
Mozna wykorzystac pare tych kart podarunkowych w jednym zamowieniu? Te krty z UFC Rewards dziaaja na UK?

theMat

WSOF
Heavyweight
Załamuje mnie ten brak profesjonalizmu ze strony UFC. Największa organizacja MMA na świecie, mnóstwo przedsięwzięć, a czasem to naprawdę szok jak to wszystko działa. UFC Rewards obsługuje jedna osoba, która jest odpowiedzialna za działanie na stronie, maile, nagrody, Twittera i nie wiadomo co jeszcze. Europejski sklep też chyba obsługuje jedna osoba, bo czas oczekiwania na wiadomość woła o pomstę do nieba(a jak ktoś odpisuje to ciągle ta sama Pani). Po za tym od kiedy złożyłem zamówienie w poniedziałek, to nadal nie mam żadnej informacji o paczce, czy w ogóle kompletują zamówienie, czy w ogóle coś się dzieje. Na pytania co z nią brak odpowiedzi. Takie UFC Fight Club patrząc na stronę i akcje też chyba obsługuje jedna osoba, albo już w ogólnie nikt się tym nie zajmuje.

L

_Logan_

Guest
Załamuje mnie ten brak profesjonalizmu ze strony UFC. Największa organizacja MMA na świecie, mnóstwo przedsięwzięć, a czasem to naprawdę szok jak to wszystko działa. UFC Rewards obsługuje jedna osoba, która jest odpowiedzialna za działanie na stronie, maile, nagrody, Twittera i nie wiadomo co jeszcze. Europejski sklep też chyba obsługuje jedna osoba, bo czas oczekiwania na wiadomość woła o pomstę do nieba(a jak ktoś odpisuje to ciągle ta sama Pani). Po za tym od kiedy złożyłem zamówienie w poniedziałek, to nadal nie mam żadnej informacji o paczce, czy w ogóle kompletują zamówienie, czy w ogóle coś się dzieje. Na pytania co z nią brak odpowiedzi. Takie UFC Fight Club patrząc na stronę i akcje też chyba obsługuje jedna osoba, albo już w ogólnie nikt się tym nie zajmuje.

Smutne co piszesz, ja tam nigdy nie mialem z nimi problemu. Pech jakis, czy co.

ScoTT

KSW
Welterweight
Jeden kod, jedno zamowienie. Jak widza, ze jestes z Polski to generuja kod do ufcstore.eu (tak to chyba dziala)

theMat

WSOF
Heavyweight
Smutne co piszesz, ja tam nigdy nie mialem z nimi problemu. Pech jakis, czy co.
Załatwiłem to z nimi, oddali mi £11, zapłaciłem tylko za przesyłkę. Ale kontakt jest naprawdę ciężki. Teraz czekam na paczkę, choć oficjalnie nie dostałem informacji, że w ogóle wysłali.

MMAciek1947

Oplot Challenge
Light Heavyweight
na rewards jest napisane:
"You can order multiple cards at one time and receive a gift card for the full amount. "
Także ja to rozumiem tak że jak zamówisz np 10 kart to dostajesz kartę na 100$

MichasQ

Jungle Fight
Middleweight
na rewards jest napisane:
"You can order multiple cards at one time and receive a gift card for the full amount. "
Także ja to rozumiem tak że jak zamówisz np 10 kart to dostajesz kartę na 100$
Tak. Ja zamówiłem 14 i czekam... moze to dluuugo potrwac :/

ScoTT

KSW
Welterweight
Byc moze cos zmienili ostatnio bo probowalem dwa kody w jednym zamowieniu i tylko z jednego moglem skorzystac.

MMAciek1947

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Tak. Ja zamówiłem 14 i czekam... moze to dluuugo potrwac :/

Ja zamówiłem 20 i czekam już 2 tygodnie, pisali mi że coś tam się im popierdzieliło i musieli wszystkie zamówienia tych kart od nowa wprowadzać. Daj znać jakby Ci już przysłali.

MichasQ

Jungle Fight
Middleweight
@MMAciek1947
Dam znac, ale gdzies chyba na twitterze widzialem, ze komus odpowiadali, ze "wysylka" kart moze do 6-7 tygodni potrwac :o co dla mnie jest paranoja, ale co zrobic .. :S zakupie pare fantow, zaplace 120zl i czesc jak czapka ufc

MMAciek1947

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Potwierdzili mi właśnie że można użyć kilka kart w jednym zamówieniu.

"When you order multiple cards – we will combine them into the smallest number of gift cards. But, yes you can use multiple."