UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

Nie miałem wcześniej kompana do wyjazdu
Między innymi po to zakładamy te tematy, żeby jak ktoś chce to mógł dołączyć.

Każdy był kiedyś nowy. Jedni zaliczyli pojedynczy epizod, duża grupa została "stałymi bywalcami" wyjazdów :D
 
@husarz jak u Ciebie w końcu z tym UFC?
Wybacz, że tak późno, ale trochę byłem/jestem odcięty od trybu online, dopiero ostatnio co nieco poczytam/napiszę na cohones. Kurła, czasu mało fhuj. No i nie mogłem odgrzebać, w którym temacie o coś pytałeś :D
Do brzegu kurwa - nie, nie dam rady weekendy lutowe mam zajebane mocno, część marcowych też. Życie mnie kurła dopadło ;)
 
U nas przygotowania do gali pełną parą:

f6c8c69c9c159.png
 
Buffer zadna atrakcja, nawet nie wiem na ilu galach zapowiadał gdzie bysliśmy :D

@duubertowa jak coś to u nas na kwadracie jakiś kawałek łóżka się trafi :wink:
Z rocksów ktoś poza tobą będzie?

@Baasteek w rosji tylko czysta wódka i browary. . . ruda to może w barze z raz ktos wziął.
 
Kumpel sprzedaje bilet obok mnie w sektorze 402, rzad 8. Oryginalnie za 1890, sprzeda za 2500.
 
Sprzedaje kumpel, nie ja...tylko przekazuje co mi powiedział. Niestety schodzą lekko te o 30-50% droższe więc wyczuł okazję.
 
Kilka stron wcześniej ostrzegał przed portalami, które sprzedają bilety drożej niż ich wartość w oficjalnym kanale sprzedaży
Przestrzegałem przed portalami, co sprzedają bilety drożej, których nawet nie mają.
 
Ja to w Pradze polecam iść do jakiegoś klubu, Czeszki fajne dupeczki, miłe, uśmiechnięte, niesfochowane jak polskie gwiazdeczki, bardzo przystępne i gadają po czesku co samo w sobie jest przednią zabawą. Jeździło się do Pragi na weekendowe balety. Kurła, kiedyś to było...
 
Organizujecie jakies cohonosowe spotkanie wcześniej przed gala ?i Jak dostać sie na takie ekskluzywne zgromadzenie :)
 
Napewno, możemy się zgadać tutaj w temacie, albo na FB jak korzystasz.
Chłopaki z Krakowa też będą, to pewnie bliżej gali się będziemy jakoś zgadywać jaka knajpę wybrać itd . . .
 
Back
Top