UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

zoom

UFC
Middleweight
czech-w-flag.jpg


Kolega na banicji chciał, żeby założyć temat :lol:

Szykuje się się gala blisko polszy, do tego kraj cenowo podobny do nas, więc okazja na wypad dobra dla każdego biedaka cebulaka (chociaż tak, wiem, wiem, tutaj 99% to ajpisidżi i 10k na rękę :crazy:).

Z naszej "stałej"ekipy wyjazdowej pewnie będzie jakaś delegacja, ale obstawiam, że tym razem będzie więcej chetnych tak jak to było w Sopocie/Gdańśku gdzie przez nasz kwadrat przewineło się ze 20-30 osób z foruma.
 
Jakby ktoś się nudził w Pradze, to niech pyta taksówkarzy o "Kabinky". Natomiast czy rimming jest możliwy, lepiej pytać konduktorów, lub Wars :redford:
 
Interesująca propozycja wyjazdowa. Czas pokaże, czy uda się wybrać do Pragi.

@zoom, a gdzie jest w ogóle @VoRaNeK ? Nie chce mi się wierzyć, że dał sobie spokój z forum.
 
Interesująca propozycja wyjazdowa. Czas pokaże, czy uda się wybrać do Pragi.

@zoom, a gdzie jest w ogóle @VoRaNeK ? Nie chce mi się wierzyć, że dał sobie spokój z forum.
Ma bana do końca roku chyba. Albo do końca miesiąca. Co do wyjazdu to ja będę na pewno. Nie wiem jeszcze czy z noclegami czy bez, ale będę.
 
Czeskie i słowackie portale podają, że gala ma się odbyć 23go lutego.

Jest spora szansa na to, że też się w końcu pojawię.
 
Proszę nie robić siary jak w gdańsku i nie uciekać po gali :lol:
Siary w to nie mieszaj :siara:

Zobaczymy jak się potoczy. Może mnie to przerosnąć. Luty Praga, Marzec Londyn, Marzec Planica. Kurwa ja nie jestem menadżerem ajpisidżi :D
 
Kuźwa, pociągiem wyjdzie mi prawie 20h, autem max 10. Przez czeskie piwo zdecyduję się jednak na pociąg. Zresztą już 16 lat obiecuję sobie powrót do Pragi, jak nie teraz to kiedy?
 
No jakie mogą być ceny? Jak i u nas. A co najważniejsze to rozpiska nie jest najważniejsza. Gala to dodatek do wyjazdu :lol:
 
Back
Top