UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

Tak, Flixbus. 3x odcinek bus i 1x odcinek ciuchcia Leo Express ale też rezerwowany na stronie Flixbus, bo oni ze sobą współpracują.

ok juz wchodze i to sprawdzam// ps odpisz o ktorej start gali w tym czasie, jak mozesz :D
 
dałem przykładowy wyjazd 31 marca z Wroclawia do Pragi

22ygp2.jpg
16i758i.jpg

Wszystko się da, tak jak mówiłem. - mogłeś jedynie trafić jak już było wszystko porezerwowane.
 
dałem przykładowy wyjazd 31 marca z Wroclawia do Pragi

22ygp2.jpg
16i758i.jpg

Wszystko się da, tak jak mówiłem. - mogłeś jedynie trafić jak już było wszystko porezerwowane.
No, ale ty patrzysz Wrocław. A mnie chodzi o Katowice.
 
@Baasteek nie bastek, wszystkiego sie nie da, bo flixbus wspolpracuje z roznymy operatorami, np. bp tour i nie wszedzie sie da zarerwowac miejsce vide lublin probowalem co miesiac az do konca ich rozkladu do maja i nie ma mozliwosci rezerwacji.
 
Ja bede juz w Piatek o 8h rano,jest jakas strefa kibica zorganizowana? bo wazenie bo ma sie rozumiec tez sie odbywa na hali? :confused:
 
A tak w sumie to korzystał już ktoś z Flixbusa?
Czy jest coś na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę podczas jazdy?
To będzie mój pierwszy raz z podróżowaniem autobusem i mam pełno obaw :D
 
A tak w sumie to korzystał już ktoś z Flixbusa?
Czy jest coś na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę podczas jazdy?
To będzie mój pierwszy raz z podróżowaniem autobusem i mam pełno obaw :D
Mam nadzieje że wykupiłaś siedzenia z przodu.Ogólnie mało jest miejsca,ale ja mam 100+ kg wiec może Cię ten problem nie dotyczyć :)
 
A tak w sumie to korzystał już ktoś z Flixbusa?
Czy jest coś na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę podczas jazdy?
To będzie mój pierwszy raz z podróżowaniem autobusem i mam pełno obaw :D

Weź jak najbardziej damską walizkę, żeby Ci nie zabrał ktoś kto będzie wysiadać szybciej :D
 
Back
Top