UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

Prośba o wrzucenie planu hali z cenami.
Krw0t0U.jpg
 
Screen pochodzi z onlineticketshop.cz. Pod żadnym pozorem tam nie kupujcie!!! ta firma najpierw skupuje dużą ilość biletów na eventy, które się dobrze sprzedadzą by je potem sprzedać za 2-3 razy tyle. Na pewno nie warto tam 'rezerwować' nic, zanim ruszy (i się skończy) oficjalna sprzedaż.
 
Screen pochodzi z onlineticketshop.cz. Pod żadnym pozorem tam nie kupujcie!!! ta firma najpierw skupuje dużą ilość biletów na eventy, które się dobrze sprzedadzą by je potem sprzedać za 2-3 razy tyle. Na pewno nie warto tam 'rezerwować' nic, zanim ruszy (i się skończy) oficjalna sprzedaż.

Chciałem pomóc :fjedzia:
 
Elo, kupujecie dzisiaj bilety? Jak to dokładnie jest, na stronce z kupnem biletów jest, że trzeba podać kod, jak nie, to od jutra dopiero? Kod przyjdzie na maila z newsletterem?
 
Elo, kupujecie dzisiaj bilety? Jak to dokładnie jest, na stronce z kupnem biletów jest, że trzeba podać kod, jak nie, to od jutra dopiero? Kod przyjdzie na maila z newsletterem?
Kod jest zawsze ten sam UFCSOCIAL. Tylko że aktualnie nie działa. A powinien od 10tej.

Może jak ktoś kupi to da znać.
 
402. Pepiki zszokowane cenami. Dużo ludzi co miało iść rezygnuje, ale mimo to widzę, że się arena wyprzedaje dość dobrze.
 
Już się rozeszły wszystkie bilety po 995 CZK i 1290 CZK?
Chodzi mi o 2 miejsca obok siebie.

Masakra
 
Już się rozeszły wszystkie bilety po 995 CZK i 1290 CZK?
Chodzi mi o 2 miejsca obok siebie.

Masakra
Poluj jutro jak się oficjalna zacznie, może coś sobie zostawili.
chociaż watpie
 
Już się rozeszły wszystkie bilety po 995 CZK i 1290 CZK?
Chodzi mi o 2 miejsca obok siebie.

Masakra
Jak się logowałem do kupna to byłem w kolejce na 18xx miejscu i zostały tylko 4 najtańsze. Każde w innym rogu sektora. Z racji że jadę z 3 osobami jeszcze to kupiliśmy te za 220. Podejrzewam że do tej godziny to już ich nie ma, a jutro to już w ogóle nie ma szans.
 
Back
Top