UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

Dobra. Jadymy. W Pradze nie byłem. Trzeba zwiedzić, przypomnieć sobie zajebistosc pico i te aurę dzikości że Stodolni w Ostrawie
 
@zoom daj znać jakbyście planowali konkretne sektory na galę. Ja bardziej celuję w sb/niedz na pobyt w Pradze, więc nocleg pewnie 1, ale jeszcze wszystko do ugrania. Plany na 3 miechy w przód to zawsze ciężko, ale pewnie bilety trzeba będzie załatwiać wcześniej.
 
No my pewnie będziemy brać w czwartek z kodem z social mediów. . . te najtańsze ;)
 
No my pewnie będziemy brać w czwartek z kodem z social mediów. . . te najtańsze ;)
Myślę, że fajnie by się zebrać jak w Gdańsku gdzie sporo osób siedziało chyba w sektorze 503(też najtańszym). Może to też skusi nowych ludzi z forum do wyjazdu na galę. Zawsze raźniej.

W czwartek można pomyśleć, bo część osób pewnie się wyklaruje oprócz tej ekipy wyżej.
 
Polecam ten hostel, bardzo dobra lokalizacja, czysto itd.

https://www.booking.com/hotel/cz/hostel-ananas.pl.html

Przy planowaniu czegokolwiek od knajp do hotelu warto zajrzeć na kanał:

https://www.youtube.com/channel/UCt7oj318jVQi7vRbc1bNjJA/videos

Niedaleko w/w hostelu jest knajpa, gdzie tak Ci serwują piwko:

our-beer.jpg
 
Ceny biletów:
3990 CZK
3290 CZK
2790 CZK
2190 CZK
1890 CZK
1690 CZK
1490 CZK
1290 CZK
990 CZK

czyli najtańszy wychodzi drożej niż u nas, ale reszta już odrobinę lepiej. W którym sektorze cohones planuje się rozlokować?
 
Ceny biletów:
3990 CZK
3290 CZK
2790 CZK
2190 CZK
1890 CZK
1690 CZK
1490 CZK
1290 CZK
990 CZK

czyli najtańszy wychodzi drożej niż u nas, ale reszta już odrobinę lepiej. W którym sektorze cohones planuje się rozlokować?
W najtanszym
 
W najtanszym

Arena jest dość spora, dużo większa niż Ergo Arena, to nie wiem jak z widocznością w tych najtańszych. Może lepiej rozważyć odrobinę droższą opcję? Wiem, że liczy się klimat.

Wątpię w to, ale można zapytać: był ktokolwiek w tej arenie?
 
Arena jest dość spora, dużo większa niż Ergo Arena, to nie wiem jak z widocznością w tych najtańszych. Może lepiej rozważyć odrobinę droższą opcję? Wiem, że liczy się klimat.

Wątpię w to, ale można zapytać: był ktokolwiek w tej arenie?
Moim zdaniem bez sensu. Nie ma zbyt dużej różnicy w widoczności miedzy najtańszymi a prawie najtańszymi. Różnica dopiero jest gdy kupi się ten bilet „perfect view”, ale to są jedne z droższych. Domyślam się, że w Londynie O2 Arena jest jeszcze większa a było dobrze. I tak 90% patrzysz na telebimy. Nie ma sensu przepłacać. Albo brać najlepsze albo najtańsze, wszystko co pomiędzy to moim zdaniem strata pieniedzy. Chłopaki pewnie potwierdzą.
 
Moim zdaniem bez sensu. Nie ma zbyt dużej różnicy w widoczności miedzy najtańszymi a prawie najtańszymi. Różnica dopiero jest gdy kupi się ten bilet „perfect view”, ale to są jedne z droższych. Domyślam się, że w Londynie O2 Arena jest jeszcze większa a było dobrze. I tak 90% patrzysz na telebimy. Nie ma sensu przepłacać. Albo brać najlepsze albo najtańsze, wszystko co pomiędzy to moim zdaniem strata pieniedzy. Chłopaki pewnie potwierdzą.

Ja na UFC Gdańsk na telebimy spoglądałem bardzo rzadko, a byłem tylko sektor pod Wami, widoczność była bardzo dobra.
 
Ja na UFC Gdańsk na telebimy spoglądałem bardzo rzadko, a byłem tylko sektor pod Wami, widoczność była bardzo dobra.
Jak uważasz. My w Londynie siedzieliśmy w ostatnim rzędzie pod samym dachem i fajnie. My na pewno kupujemy te najtańsze. Zawsze można się przemieszczać. Ja w Gdańsku jak Conor wyszedł na hale to w minutę z ostatniego rzędu znalazłem się na płycie, kilka rzędów od klatki :fjedzia:
 
@HubiSSJ3 jeszcze 2 kwestie.
1. To, że hala jest na 20k ludzi nie znaczy, że na tyle ufc będzie chciało ją ustawić.
2. Jeżeli sprzedaż będzie szłą chujowo i przestrzelą się z liczbą miejsc, to upgrade dostaną Ci z najtańszymi, co nam się już kilka razy zdażyło :lol:
 
Jak uważasz. My w Londynie siedzieliśmy w ostatnim rzędzie pod samym dachem i fajnie. My na pewno kupujemy te najtańsze. Zawsze można się przemieszczać. Ja w Gdańsku jak Conor wyszedł na hale to w minutę z ostatniego rzędu znalazłem się na płycie, kilka rzędów od klatki :fjedzia:
@HubiSSJ3 jeszcze 2 kwestie.
1. To, że hala jest na 20k ludzi nie znaczy, że na tyle ufc będzie chciało ją ustawić.
2. Jeżeli sprzedaż będzie szłą chujowo i przestrzelą się z liczbą miejsc, to upgrade dostaną Ci z najtańszymi, co nam się już kilka razy zdażyło :lol:


Nie no, jak zbierze się większe grono z cohones to ja raczej do Was dołączę, ale to jeszcze zależy jak będzie chciała reszta ekipy z którą chcę jechać :)
 
Back
Top