UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Jesli ktos z Krakowa lub okolic nie wybiera sie na gale ze wzgledow finansowych to za free odstapie bilet na sektor C24 R 27 M 19.

Vae mam takiego znajomego nieforumowicza. Wiec jak cos to może on skorzystać. Pol-Janusz.
 
Takie pytania:
-będą jakieś stoiska z ufc (chodzi mi o koszulki i rękawice)
-czy będzie możliwość fotek z Jankiem i Mirkiem (czwartek-sobota)
 
Jakoś ciężko mi oswoić się z myślą, że za równe 7 dni usłyszę na żywo "It's time!" wykrzyczane przez Buffera.
 
Jest jedna super wiadomość niekoniecznie kojarzona ze sportem. W sobotę i niedzielę 18 stopni w Krakowie ;)
 
No ja właśnie nie wiem, czy wziąć zimową kurtkę którą noszę cały czas, czy już wiosenną. Bo ta pogoda to lubi figle płatać :D
 
SPRZEDAM BILET NA UFC FIGHT NIGHT W KRAKOWIE. Sektor A20, dobre miejsce. 400 zł (jak na Eventim, nie konikuję, nie martwcie się). Ktoś, coś?
 
Sorki,że tu piszę ,ale nie wiem gdzie mam umieścić ten post ...
Niestety koszulki Janka w roz. L Manto już nie ma w sprzedaży...
Dlatego może ktoś kto kupił roz. L i mu się nie podoba chcę ją odsprzedać :) ? Ja z miłą chęcią bym się na nią skusił.
Jeśli to nie wypali to chciałby kupić coś w tym stylu i odebrać w Krakowie w dniu gali od dobrego Samarytanina :) za godziwe dukaty
hoolsheaven.pl-6525-1-hg-1.jpg
 
@aqua spoko to tylko taki jednorazowy spam :) Jak mi sie nie uda ogarnąć jakiejś fajnej koszulki to się odpierniczę jak stróż w Boże Ciało :)
 
Kuuuurde, pojawił się rozkład dnia na piątek.. Pociąg z wawy mam o 15.35, wszystko mnie ominie :cry:
 
Wie ktoś może jak rozwiązane są szatnie w Kraków Arenie? Sprawnie to działa czy mega kolejki?

Sprawnie to idzie. Często do pomocy w szatni kierowani są ludzie, którzy nie są za to odpowiedzialni, ale w danej chwili nie mają co robić.
 
Czy TU jest ostateczna kolejność walk? Nie wiem czy będę na wszystkich walkach, a nie chciałbym przegapić Polaków.
 
Back
Top