UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Wie ktoś jak jest z ważeniami i tym medialnymi wszystkiego i kiedy sobie fotki można strzelić z zawodnikami i gośćmi specjalnymi?
 
Nie niestety nie idą. Sprawdzałem dzisiaj i jest jeszcze cała masa wolnych miejsc.

Trochę się boję, że ta gala się nie uda, że hala nie będzie wypełniona, a kibice będą siedzieć jak kołki, albo janusze podczas meczów reprezentacji Polski w piłkę nożną i jeść smażone kiełbasy.

Domyślam się, że od sukcesu tego wydarzenia sporo zależy, dlatego chciałbym żebyśmy nie wypadli gorzej niż Dublin, czy Sztokholm. To jednak może być trudne.

Myślę ,że atmosfera będzie dobra ,kto wie czy niektórzy nie polują na bilety w dzień gali itp. Jakby dali rozpiskę potężniejszą już by było pełniej
 
Juz pytalem, ale powtorze pytanie raz jeszcze. Znacie jakis lokal w centrum gdzie jest szansa zobaczenia Bellatora w nocy z piatku na sobote ?

Niezła abstrakcja. Lepiej zainwestować w nocleg z Wi-Fi i mieć własny sprzęt ze sobą.
 
byłem wczoraj w Arenie na Mistrzostwach Świata FMX i siedziałem w miejscach, które na UFC kosztowały 100 zł i powiem Wam że widoczność będzie zajebista :)
 
  • Like
Reactions: mat
byłem wczoraj w Arenie na Mistrzostwach Świata FMX i siedziałem w miejscach, które na UFC kosztowały 100 zł i powiem Wam że widoczność będzie zajebista :)

Jak ta impreza? Bo po wrzucie Hardego zacząłem żałować że nie poszedłem.
 
Witam, dawno mnie nie było i nie wiem czy w dobrym miejscy piszę, ale mam takie pytanie. Gale w Krakowie UFC będzie pokazywana przez jakąś stacje tv?
 
Czy galom towarzyszy festyn ze stoiskami? Będę mógł kupić oficjalne gadzety bądź koszulki ?
 
no dobra, wiem, że jest osobny temat, ale został tylko tydzień do gali, więc i tutaj Was zaproszę do kupna biletu w "sektorze cohones"

jeden bilet za 250zł, c12, rząd 28, miejsce 27
 
@Wonder Schponder i @kiras czemu sprzedajecie swoje bilety?

I druga sprawa, ja już sam nie wiem, czy brać więcej kasy i kupić jakieś koszulki czy inne pierdoły na straganach, gdzie na pewno ceny będą większe, a sam na wyjazd sporo kasy przeznaczyłem już.
 
@midern sprzedaje dlatego ,że przytuliłem 2 bilety po 900zł w tym konkursie na Unibecie i są to miejsca na drugiej płycie więc chce z tego skorzystać ale jak Cie gdzieś obczaje to przybije piątke !!
 
@Wonder Schponder i @kiras czemu sprzedajecie swoje bilety?

I druga sprawa, ja już sam nie wiem, czy brać więcej kasy i kupić jakieś koszulki czy inne pierdoły na straganach, gdzie na pewno ceny będą większe, a sam na wyjazd sporo kasy przeznaczyłem już.
Mi 10 wjeżdża wypłata (oby księgowa nie zachlała pałki i przelewy będą tego 1o a nie w poniedziałek)więc jak ceny nie będą wygórowane to na pewno coś sobie z Krakowa przywiozę ;)
 
@midern sprzedaje dlatego ,że przytuliłem 2 bilety po 900zł w tym konkursie na Unibecie i są to miejsca na drugiej płycie więc chce z tego skorzystać ale jak Cie gdzieś obczaje to przybije piątke !!
No faktycznie wygrałeś bileciki, uciekło mi to z głowy. Na pewno będzie jakaś szansa spotkania, tak jak z innymi użytkownikami. Przed galą będzie można się ogólnie pokręcić po całej hali, jedynie nie wchodzić na płytę chyba. Pożyjemy, zobaczymy :D
 
Mi 10 wjeżdża wypłata (oby księgowa nie zachlała pałki i przelewy będą tego 1o a nie w poniedziałek)więc jak ceny nie będą wygórowane to na pewno coś sobie z Krakowa przywiozę ;)
polecam takie ptaszki gliniane do ktorych lejesz wode i dmuchasz w dupe a one cwirkaja jak wrobelki. jest taka dziwna Pani kolo sukiennic, ze zlotym lancuszkiem wtopionym w reke, i ona ma najlepszy towar. dorzuca tez opowiesci dziwnej tresci w gratisie! Warto!
 
Pewnie czekał do ostatniej chwili z zakupem biletu bo liczył na angaż i wjazd pod szwedzki stół na akredytacji !!1
 
Back
Top