UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

musza wyslac ,nie ma chuja :) nie ma co sie denerwowac ,pierwsze pewnie ida kurierem
 
Kurde, juz sobie wyobrazam cohonesowicza kupujacego cos na allegro, zaraz by byla policja wzywana :D
 
EEE kurwa to tam jakieś wybory były? O Boże, to teraz nawet nie pamiętam co wybrałem, da się to jakoś sprawdzić? Wiem, że brałem 2 bilety po 400, i potem jakieś opłaty doszły i zapłaciłem zamiast 800, koło 831 czy coś takiego.
 
EEE kurwa to tam jakieś wybory były? O Boże, to teraz nawet nie pamiętam co wybrałem, da się to jakoś sprawdzić? Wiem, że brałem 2 bilety po 400, i potem jakieś opłaty doszły i zapłaciłem zamiast 800, koło 831 czy coś takiego.
wejdz na stone eventim i moje zakupy i tam masz ,czym zamowiles
 
Pany bez paniki :D każdy dostanie, jaka to różnica czy dzisiaj, jutro, w poniedziałek. Na spokojnie, nie nerwowo ;)
 
zhOJdVO.jpg
 
PANY MAM DOBRE WIEŚCI!! Przynajmniej dla mnie. Wzrosły szansę, że pojawię się na ufc! Teraz czekam do 10, kupuję bilet (mam nadzieję, że będzie miejsce w sektorze cohones obok kogoś z forum) a potem będę się martwił co dalej, czyli dojazd ( hej @JoeKickass ) i jakiś tani nocleg.
Jeszcze się trzęsę z podniecenia:jump:
 
PANY MAM DOBRE WIEŚCI!! Przynajmniej dla mnie. Wzrosły szansę, że pojawię się na ufc! Teraz czekam do 10, kupuję bilet (mam nadzieję, że będzie miejsce w sektorze cohones obok kogoś z forum) a potem będę się martwił co dalej, czyli dojazd ( hej @JoeKickass ) i jakiś tani nocleg.
Jeszcze się trzęsę z podniecenia:jump:


@ScoTT sprzedaje za 100 zł
 
Ja także dostałem dzisiaj maila z wiadomością, że bilety zostały wysłane i mam się ich spodziewać w ciągu 2-4 dni roboczych, także wrzućcie na luz :bayan:
 
Nie wiem czy już ktoś pytał, ale ja mam pytanie z nieco innej beczki.. Z ekipą do krk wbijam w piątek, gdzie można wyskoczyć wieczorem żeby nie dostać maczetą?
 
Kraków już obrósł jakąś historią miasta maczet i niewyjaśnionych morderstw popełnianych przy ich użyciu. Jedziemy między ludzi, będzie dobrze!
 
Teraz pytanie za 100 punktow do Krakosow. Pub z Cyfra w centrum gdzie mozna by w piatek obejrzec Bellatora z Heldem ?
 
Ja w Krk polecam rynek nocą porządnie jest i miejsc gdzie można posiedzieć do wyboru do koloru.
 
Back
Top