UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

:fingers:
 

Attachments

  • 20150312_180326.jpg
    20150312_180326.jpg
    56.2 KB · Views: 18
Co oni się tak nagle za promocję wzięli? Szkoda tylko że online i nic poza tym :/

Strona UFC też cała wyklejona grafikami UFC Kraków. Dziwne, hmmm ... może bilety nie ida :P

 
Koszulka Pitbulla wygrana w konkursie na cohones w końcu się przyda. Martwi mnie tylko to, że od 5 dni mam "gotowe do wysyłki" i nic się nie zmienia.
 
Juz pytalem, ale powtorze pytanie raz jeszcze. Znacie jakis lokal w centrum gdzie jest szansa zobaczenia Bellatora w nocy z piatku na sobote ?
 
Co oni się tak nagle za promocję wzięli? [...] Dziwne, hmmm ... może bilety nie ida
Nie niestety nie idą. Sprawdzałem dzisiaj i jest jeszcze cała masa wolnych miejsc.

Trochę się boję, że ta gala się nie uda, że hala nie będzie wypełniona, a kibice będą siedzieć jak kołki, albo janusze podczas meczów reprezentacji Polski w piłkę nożną i jeść smażone kiełbasy.

Domyślam się, że od sukcesu tego wydarzenia sporo zależy, dlatego chciałbym żebyśmy nie wypadli gorzej niż Dublin, czy Sztokholm. To jednak może być trudne.
 
Tez sprawdzalem, tragedia. Tylko, ze bilety sa stosunkowo drogie, hala jest stosunkowo duza, karta jest stosunkowo slaba i reklamy stosunkowo nie ma, wiec do kogo moga miec pretensje? Na pewno nie do polskiego fana. Podobno nawet Dana ma byc na tej gali. Szczerze to moim zdaniem spieprzyli ciut sprawe z nami.
 
Dokładnie, na początku był hura optymizm że tanie bilety. Tanie były owszem w najdalszych rzędach. Na dole trybun 600 zł to strasznie drogo, ale nawet dajmy te trochę gorsze za 400 to dla 4 osobowej rodziny 1600 zł.
 
Back
Top