UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Ok, dzięki, dobrze wiedzieć. A pieszo jak, daleko? Bo przyjeżdżając wcześniej przed galą można sobie po południu zrobić jeszcze jakiś spacer. Pewnie po gali będzie trudniej wrócić na dworzec.
 
Ok, dzięki, dobrze wiedzieć. A pieszo jak, daleko? Bo przyjeżdżając wcześniej przed galą można sobie po południu zrobić jeszcze jakiś spacer. Pewnie po gali będzie trudniej wrócić na dworzec.


3,5 km z buta a po drodze nic ciekawego. Już lepiej podjechać pod Arenę a tam pospacerować po parku.
 
Jestem z Krakowa, jakby ktoś potrzebował jakiś informacji co, i gdzie, jak najszybciej sie dostać na Arene to pisac :beer:
 
O fajnie, brakowało w tym temacie ludzi z Krakowa. Nikt nic nie wie. Jak dojechać z dworca na Starówke?
 
Przejść na nogach wystarczy to bardzo blisko, wystarczy wejsc do Galeri Krakowskiej która jest przy dworcu i tam bedą oznaczenia gdzie jak dojść ;)
 
Spokojnie, na pewno dostaniesz. Oni się chyba dopiero wzięli za wysyłanie, a że "parę" osób bilety zamówiło to chwile im zejdzie ;)
 
Ja będę miał bilety do 10.30, dzwonił kurier że do tej godziny się wyrobi.

Edit.
Ja już mam.
 
Last edited:
Szajs, mi też nie wysłali, również przesyłka pocztą... odbioru osobistego chyba nie ma, a mam ich pod domem :P
 
Nic specjalnego, wygląda tak jak ten bilet poglądowy. Po lewej stronie kod kreskowy, w prawym rogu hologram i tyle.
 

Attachments

  • DSC_0122.jpg
    DSC_0122.jpg
    75.4 KB · Views: 40
Kurde mi jeszcze nie wysłali, może datego,ży wybrałem przesyłkę pocztą?
Ja też wybrałem pocztę i mi już wysłali, teoretycznie dzisiaj/jutro ma być

Nic specjalnego, wygląda tak jak ten bilet poglądowy. Po lewej stronie kod kreskowy, w prawym rogu hologram i tyle.
Aha, a miał być FanTicket na ekstra papierze :P
 
Mam nadzieję, że obędzie się bez problemów, gdybym sobie zamawiał to ok, ale zamawiałem jeszcze dla 4 osób :confused:
 
Ja też wybrałem pocztę i mi już wysłali, teoretycznie dzisiaj/jutro ma być
U mnie ciągle jest "gotowe do wysylki".
Mam do Was pytanie odnośnie bietu parkingowego. Wybrałem opcję wydruk w domu. Mam drukarkę laserową monochromatyczną hp 2015. Czy mogę na niej wydrukować ten bilet, czy też może musi być to zrobione na kolorowej? Nie wiem też, czy jej jakość wydruku będzie wystarczająca dla skanera kodów przy wjeździe na parking ( teoretycznie powinna).
 
Na 99% nie będziesz miał zadnych problemów. Śmiało możesz drukować. Ja własnie też zaraz zamówie bo zapomniałem. Na miejscu też bez problemu można kupić bilet parkingowy.
 
Na 99% nie będziesz miał zadnych problemów. Śmiało możesz drukować. Ja własnie też zaraz zamówie bo zapomniałem. Na miejscu też bez problemu można kupić bilet parkingowy.
Wolałem się zabezpieczyć, żeby potem w dniu gali na szybko nie musieć kombinować w nieznanym sobie mieście.
 
Myślę, że jak nie dostanę potwierdzenia do poniedziałku, to do nich zadzwonię i chociaż zapytam do kiedy przewidują całkowitą dostawę.
 
Jak widzę jaka tu panika i lekkie wkurwienie to się mega cieszę że kupiłem w Empiku i bilet od razu mam w łapie:smile:
 
Back
Top