UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Czy jest jakieś zejście między sektorem C, a np. B czy A? Czy tak jak jest na Ergo, z tamtego poziomu nie da się zejść niżej, chyba, że przez barierki?
 
Ja się zastanawiam nadal gdzie kupić : na ksw byłem w sektorze a13 i nie było tam jakoś mega oglądać (pisałem już o przeszkadzających drzwiach klatki i słupkach kamery) cena za ksw 160 teraz to miejsce 400. Albo sektor cohones za 250 lub pobliski za 200 - jeszcze myślę :D
 
W którą stronę będzie Buffer odwrócony :lol:?
Moze jebnie 360 ;)
Buffer360.gif
 
Udało się ogarnąć 5 bilecików :) wiadomo kiedy wysyłają i czemu nie było opcji biletu na maila? Wybrałem nasza poczciwa poczte polska :)
 
Mam nadzieję że nikt mnie nie zrobił w chuja z tym empikiem( fakt sam też sprawdzałem) i że jak jutro rano zjawię się w Empiku i zapytam się o bilet na UFC to sprzedawca mnie nie wyśmieje bo się wk... wtedy:evil:zanim otworzą mam zamiar już czekać przed wejściem:smile:
 
Dobra pytanie może z dupy, ale...jak to jest z kamerą w sumie? Można czy nie?
Na KSW bez problemu mogłeś wejść z aparatem cyfrowym, z małą kamera chyba też. Ale nic profesjonalnego.
Na UFC nie wiem, rzuciłem raz pytanie i dostałem jedną odpowiedź, że w Szwecji ktoś nie mógł wejść z aparatem cyfrowym. Jeszcze będę później drążył temat.
 
Masz już nocleg ogarnięty? Jaki hotel, po ile? i jak jedziesz i kiedy. Piątek -niedziela czy może inne kombinacje?

Ogólnie to pytanie do wszystkich z Poznania:)


Ogólnie chcę zrobić tak, aby być już w piątek rano w Krakowie, lub w takich godzinach aby zaliczyć wszystko, co związane z UFC, jakieś spotkania zawodników z fanami, Q&A jak jakieś będą no i warzenie. Wracać chciałbym w Niedziele koło godziny 12, jak będę trzeźwy to wcześniej teraz w Weekend będę ogarniał jakiś tani hostel/hotel gdzie będę mógł przekimać te dwie noce do 150 zł(max)( najlepiej byłoby jak najtańszy w miarę dogodnych warunkach w końcu tam spędzę może kilka godzin.
 
Płakać mi się chce. Jutro się wszystko okaże. Nie ukrywam, że bardziej niż rozpiska jara mnie możliwość zobaczenia ludzi z cohones. To może być mega weekend. Tylko hurwa drogi.
@JoeKickass Śmigasz Twoim autem rozumiem? Jest możliwość w razie czego załapać się na jedno miejsce? W dwie strony? Oczywiście dorzucam się z hajsem.

Kurde właśnie teraz by się przydała możliwość wysyłania PW.
 
@Arlovski tak swoim, ja tu mam znajomych samych Januszy co ich to nie interesuje, jak narazie jadę sam wiec miejsce się znajdzie na pewno.

Oczywiście w dwie strony ;)
 
Płakać mi się chce. Jutro się wszystko okaże. Nie ukrywam, że bardziej niż rozpiska jara mnie możliwość zobaczenia ludzi z cohones. To może być mega weekend. Tylko hurwa drogi.
@JoeKickass Śmigasz Twoim autem rozumiem? Jest możliwość w razie czego załapać się na jedno miejsce? W dwie strony? Oczywiście dorzucam się z hajsem.

Kurde właśnie teraz by się przydała możliwość wysyłania PW.

Bilet za stówe za reszte %%
 
Który cohonesowicz byłby ewentualnie chętny na jeden bilet obok mnie i @Orest ? C13, rząd 30. 250 zł. Mam małe przetasowania.
 
@Comber Bardzo możliwe, że ja się skuszę, bo będę jechał samemu. Dam znać do końca tygodnia jeżeli ci to nie przeszkadza.
 
Poleci ktoś jakiś hostel w okolicach Areny Kraków albo z niedalekim dojazdem?

Olej okolice bo i tak pewnie nic nie ma, najwyżejej apartament, bierz stare miasto 5 przystanków tramwajem czyli poniżej 10 min.
 
Olej okolice bo i tak pewnie nic nie ma, najwyżejej apartament, bierz stare miasto 5 przystanków tramwajem czyli poniżej 10 min.
Myślę że spod Areny na pewno będzie czym się dostać w nocy na stare miasto więc taka opcja w sumie też wchodzi w grę, zna ktoś coś godnego uwagi?
 
Back
Top