UFC on ESPN+ 9: Iaquinta vs. Cowboy - dyskusje, kursy

Iaquinta 1.75
Brunson finish 3.70


Brunson 1.88
Burgos 1.85


Minimalny plus. Iaquinta zawalczył jak pierdoła, kickboxing z Kowbojem nie jest rozsądnym wyjściem.
 
U mnie :brianvomit:
Troszkę overy podratowały, ale gala tak jak przypuszczałem była chujowa bukmachersko. Trzeba było gówna nie tykać i tyle w temacie. Yebane uzależnienie :rowerek:
 
Walki wieczoru żądza się swoimi prawami.
U mnie :brianvomit:
Troszkę overy podratowały, ale gala tak jak przypuszczałem była chujowa bukmachersko. Trzeba było gówna nie tykać i tyle w temacie. Yebane uzależnienie :rowerek:
Chciwość, nic więcej
 
Moze mi ktos wytlumaczyc jak rozliczono ten zaklad i powiedziec czy czesto w STS zdarzaja sie takie rzeczy ?
upload_2019-5-5_11-45-52.png
 
Moze mi ktos wytlumaczyc jak rozliczono ten zaklad i powiedziec czy czesto w STS zdarzaja sie takie rzeczy ?
View attachment 15985
Raz tak miałem - też grałem ze ktoś tam wygra przed czasem i wygrał, a w systemie było że nie weszło. Tyle, że ja grałem stacjonarnie i babka z lokum gdzies tam zadzwoniła i za 10min rozliczyli normalnie.
 
U mnie :brianvomit:
Troszkę overy podratowały, ale gala tak jak przypuszczałem była chujowa bukmachersko. Trzeba było gówna nie tykać i tyle w temacie. Yebane uzależnienie :rowerek:
Dobrze, że ja odpuściłem bo też bym wtopił.
Na szczęście następna gala w Brazylii, a na tych zazwyczaj mam największe profity.
 
U mnie :brianvomit:
Troszkę overy podratowały, ale gala tak jak przypuszczałem była chujowa bukmachersko. Trzeba było gówna nie tykać i tyle w temacie. Yebane uzależnienie :rowerek:


Niestety... #FuckKatona
 
Jedyne, z czego jestem zadowolony po gali, to...

- W ostatniej chwili, zdecydowałem się na Donalda, jednak Cowboy to Cowboy, po przegranej z Tillem, miał być jego koniec, a tymczasem, rola underdoga, mu wyraźnie służy i nie zdziwię się, jak i tym razem, Cerrone wszystkich zaskoczy, szczególnie Iaquinte...
 
Back
Top