UFC on ESPN+ 9: Iaquinta vs. Cowboy - dyskusje, kursy

A co myślicie o takich typach
Chiasson wygra przed czasem
ADAMS ko
Harris ko
BRUNSON KO
decyzja w walce wieczoru? Dla ala czy donalda?
 
Ok, po za tym foldem, doszło kilka kuponów ode mnie:

Trzy na betsafe.com

Brad Katona - Merab Dvalishvili
Match Winner : 1
Stake: 20GBP
Odds: 2.5
Potential win: 50 GBP


1. BRAD KATONA - MERAB DVALISHVILI
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
2.40 Open
2. DEREK BRUNSON - ELIAS THEODOROU
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Fight to end within 59 seconds You bet on: Yes
27.00 Open

Stake: 10.00 GBP
Potential win: 648.00 GBP


1. BRAD KATONA - MERAB DVALISHVILI
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Brad Katona Wins by decision You bet on: Yes
3.05 Open
2. ANDREW SANCHEZ - MARC-ANDRÉ BARRIAULT
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Marc-André Barriault Wins inside distance You bet on: Yes
4.17 Open

Stake: 30.00 GBP

Potential win: 381.55 GBP



Plus jeszcze jeden na Betfair.com

Treble (x1)

  • Macy Chiasson v Sarah Moras - Method of Victory
    Macy Chiasson by Points3.60

  • Walt Harris v Sergey Spivak - How fight will End
    KO/TKO1.72

  • Derek Brunson v Elias Theodorou - Will the fight go the distance?
    No2.50
Stake:£20.00
Potential Returns:£310.91



I to wszystko z mojej strony, jeśli tym razem, czarna seria, nie zostanie przerwana, to kolejne gale za symboliczną dyszkę jedynie będę puszczał... tymczasem z niecierpliwością wyczekuję gali, powodzenia Cohonesiaki.




WAR KATONA! :bleed:
 
W końcu wyszło na to, że zagrałem wszystkie walki, ale żadnego singla, bo jakoś nikt mnie mocno nie przekonuje. Porobiłem kilkanaście taśmociągów i rozpisów. Trzeba będzie to kontrolować w trakcie gali. Zobaczymy czy uda się coś z tego wycisnąć. Często jest tak, że jak się "nie czuje" zakładów to właśnie wtedy wchodzą, a gdy jest odwrotnie i człowiek chodzi pobudzony przez cały tydzień, to kończy się wielką klapą. Przynajmniej tak bywa ze mną i oby tym razem to dziwne "coś" się sprawdziło. Wygląda to u mnie mniej więcej tak(kursy podaję mniej więcej, z pamięci):

Gagnon 1.8, koniec przed czasem(2 z hakiem) i koniec przez poddanie po 3.0
Bhullar 1.9, Bhullar DEC 3.2
Nelson 2.55, koniec przed czasem(2 z hakiem) i koniec przez KO
Prepolec 3.6, koniec przed czasem(2 z hakiem) i Prepolec przed czasem po 6.0(to mi się naprawdę podoba, bo wygląda na to, że Taleb się skończył)
Morales 2.25, koniec przed czasem(chyba 2.7) i koniec przez KO
Moras 4.5-5.5, rozpoczęcie 2 rundy, rozpoczęcie 3 rundy
Barriault 2.25, koniec przed czasem(coś około 2.5), Barriault przez KO po 5.0
Harris 1.6, koniec przed czasem(niecałe 1.4), Harris przez KO 2.2
Katona 2.4, Katona DEC 3.0, rozpoczęcie 2 i rozpoczęcie 3 rundy
Swanson 2.25, Burgos SUB 5.0
Elias 1.85, Elias przez KO po 10. Elias w 1 rundzie po 15
Donek 1.95, Donek przed czasem 2.7

Korekta. Te metody na najwyższych kursach poszły na singlach. Musimy być ze sobą szczerzy :mamed:
 
W końcu wyszło na to, że zagrałem wszystkie walki, ale żadnego singla, bo jakoś nikt mnie mocno nie przekonuje. Porobiłem kilkanaście taśmociągów i rozpisów. Trzeba będzie to kontrolować w trakcie gali. Zobaczymy czy uda się coś z tego wycisnąć. Często jest tak, że jak się "nie czuje" zakładów to właśnie wtedy wchodzą, a gdy jest odwrotnie i człowiek chodzi pobudzony przez cały tydzień, to kończy się wielką klapą. Przynajmniej tak bywa ze mną i oby tym razem to dziwne "coś" się sprawdziło. Wygląda to u mnie mniej więcej tak(kursy podaję mniej więcej, z pamięci):

Gagnon 1.8, koniec przed czasem(2 z hakiem) i koniec przez poddanie po 3.0
Bhullar 1.9, Bhullar DEC 3.2
Nelson 2.55, koniec przed czasem(2 z hakiem) i koniec przez KO
Prepolec 3.6, koniec przed czasem(2 z hakiem) i Prepolec przed czasem po 6.0(to mi się naprawdę podoba, bo wygląda na to, że Taleb się skończył)
Morales 2.25, koniec przed czasem(chyba 2.7) i koniec przez KO
Moras 4.5-5.5, rozpoczęcie 2 rundy, rozpoczęcie 3 rundy
Barriault 2.25, koniec przed czasem(coś około 2.5), Barriault przez KO po 5.0
Harris 1.6, koniec przed czasem(niecałe 1.4), Harris przez KO 2.2
Katona 2.4, Katona DEC 3.0, rozpoczęcie 2 i rozpoczęcie 3 rundy
Swanson 2.25, Burgos SUB 5.0
Elias 1.85, Elias przez KO po 10. Elias w 1 rundzie po 15
Donek 1.95, Donek przed czasem 2.7

Korekta. Te metody na najwyższych kursach poszły na singlach. Musimy być ze sobą szczerzy :mamed:
Powiem ci że ostro pograłeś widać że szukasz niespodzianek .Ja obstawiam praktycznie na odwrót poza paroma np harris katona .Z tym Eliasem to już strasznie pojechałeś ale zobaczymy .....też mi się wydaję że trzeba szukać ciekawe overy.......powodzenia
 
Jak widzisz te dwie walki?

Lepszy boksersko Iaquinta będzie wywierał presję, nie dając czasu Kowbojowi na rozkręcenie się. Wybroni jakieś obalenia, z pewnymi problemami wygrywając decyzją.
Burgos jest 7 lat młodszy, ma 14 cm przewagi zasięgu i bije mocniej - już od początku powinien przeważać w wymianach, a Swanson prawdopodobnie nieco zwolni, przez co myślę, że Shane wygra przez tko w 3 rundzie.
 
Z tym Eliasem to już strasznie pojechałeś ale zobaczymy .....

Eliasz po kilkudniowych przemyśleniach wydaje mi się jednym z "pewniejszych" betów na tej gali. Wystarczy, że dobrze chuchnie, dmuchnie i zdmuchnie, a jak nie to umorduje Bambo na przestrzeni 3 rund. Oczywiście jest też szansa, że wyłapie luja ogłuszacza, ale nie wziąłem tego pod uwagę. Jestem dziwnie spokojny.

5000 Iaqiunta 1.8
A ja uwierzyłem Donkowi, że idzie po pas... Nie mogłeś qrwa wcześniej napisać? Wczoraj stawiałem :childcry:
 
Eliasz po kilkudniowych przemyśleniach wydaje mi się jednym z "pewniejszych" betów na tej gali. Wystarczy, że dobrze chuchnie, dmuchnie i zdmuchnie, a jak nie to umorduje Bambo na przestrzeni 3 rund. Oczywiście jest też szansa, że wyłapie luja ogłuszacza, ale nie wziąłem tego pod uwagę. Jestem dziwnie spokojny.

A ja uwierzyłem Donkowi, że idzie po pas... Nie mogłeś qrwa wcześniej napisać? Wczoraj stawiałem :childcry:
Wg mnie Brunson to ugra,Elias jest słaby.
 
Ten Katona taki dobry, że tak na niego stawiacie? Dostałem wygrany bonus na totalbet za typer 50 zł i bym na kogoś coś postawił :D
 
Coś czuję że dziś będzie wieczór nokautów
Adams ko
Chiasson ko
Harris ko
Brunson ko
IAQUINTA KO
Burgos ko
 
No żeby nie było teraz z tym Katoną, jak w ubiegłym tygodniu z Jacare...

tzw. widmo public-beta....
 
upload_2019-5-4_23-5-44.png

Ktoś tam myśli u tych gamoni? Kurs na decyzję niższy niż na wygraną.
 
Back
Top