UFC on ESPN+ 9: Iaquinta vs. Cowboy - dyskusje, kursy

phenomen

BAMMA
Featherweight
Bez tytułu.jpg


Zapraszam do dyskusji.
 
Ode mnie na razie tylko Harris i dla jaj puściłem 3 największe dogi z tej gali w jakimś rozpisie. Powiem szczerze, że nie pamiętam takiej gali żebym nie potrafił znaleźć minimum 3 typów do których miałbym duże przekonanie, czy też widział w nich duże value. Jeszcze kilka nocy zostało. Może coś się we łbie wyklaruje...
 
4 Fold (x1)

  • Andrew Sanchez v Marc-Andre Barriault - Match Betting
    Marc-Andre Barriault2.10

  • Derek Brunson v Elias Theodorou - Match Betting
    Elias Theodorou2.00

  • Merab Dvalishvili v Brad Katona - Match Betting
    Brad Katona2.25

  • Al Iaquinta v Donald Cerrone - Match Betting
    Donald Cerrone2.20

Stake:£15.00
Potential Returns:£311.85

Pierwszy typ, na betfair.com poszedł, na pewno będzie, jeszcze jeden, ale poczekam do ważenia i więcej opcji co do zakończeń walk.

- Barriault, to debiutant, ale też dobry pięściarz, Sanchez w ostatniej walce, z Perezem, nic szczególnego nie pokazał, wygrał większością ciosów i chyba tym obaleniem w 2 rundzie, gdzie notabene, Marcus przewrócił się sam... jest tutaj szansa, że Barraiult wypunktuje Sancheza ciosami.

- Theodorou, jeśli chce myśleć, poważnie o title shoocie, musi to wygrać, obstawiam, że Brunson będzie szarżował w 1 rundzie, jeśli Elias nie da się ustrzelić, może kondycyjnie wypunktować czarnoskórego napastnika.

- Brad Katona, jeśli wyjdzie w takiej dyspozycji, jak ostatnio, to moim zdaniem, może być bet gali, zobaczcie jego poprzednie starcie, nie dość, że cały czas, mega-szybki i aktywny, to jeszcze kondycja wzorowa, do 3 rundy wychodził, jakby dopiero zaczynał walkę, a i na sam koniec, pokusił się, o zejście do parteru gdzie, od wygranej przez poddanie, powstrzymał go tylko czas.

- W ostatniej chwili, zdecydowałem się na Donalda, jednak Cowboy to Cowboy, po przegranej z Tillem, miał być jego koniec, a tymczasem, rola underdoga, mu wyraźnie służy i nie zdziwię się, jak i tym razem, Cerrone wszystkich zaskoczy, szczególnie Iaquinte...
 
Underdog cytuję....."Powiem szczerze, że nie pamiętam takiej gali żebym nie potrafił znaleźć minimum 3 typów do których miałbym duże przekonanie, czy też widział w nich duże value."
Niestety muszę się z tobą zgodzić ja znalazłem tylko dwa pewniaki Chiasson śmiało można obstawiać zwycięstwo przed czasem i odziwo moim pewniakiem jest underdog Katona ....krótka analiza zwycięzca Tuffa ogromny talent zdecydowanie na top 15 kontra bardzo marny zapaśnik który miał trzy porażki z rzędu i ostatnio w Rosji ledwo co przeleżał trzy rundy na Terionie Ware oglądałem te walkę i Dvaliszwili nie zrobi nic Katonie......ps dziwi mnie kurs 2.22 który niemal codziennie rośnie a miesięc temu było 1.40 na Katone....czy Dvaliszwili ma tak dużą rodzinę? Czy cały Kaukaz i Gruzja na niego postawiły że te kursy tak się odmieniły wywrocily wrecz......jeśli ktoś coś wie na ten temat to poproszę o info
 
Ode mnie na razie tylko Harris i dla jaj puściłem 3 największe dogi z tej gali w jakimś rozpisie. Powiem szczerze, że nie pamiętam takiej gali żebym nie potrafił znaleźć minimum 3 typów do których miałbym duże przekonanie, czy też widział w nich duże value. Jeszcze kilka nocy zostało. Może coś się we łbie wyklaruje...
Zgadzam się ciężko coś tutaj znaleźć można dużo zarobić ale też i dużo stracić...nie sugeruj się ale ja ci podpowiem
Adams przed czasem
Brunson przed czasem(moim zdaniem odbije się w tej walce Theodoru nie może się wciąż prześlizgiwać)
Chiasson przed czasem
Katona zdecydowanie myślę że pewna decyzja
HARRIS ( rywal ma strasznie nabity rekord na ogórkach)
Taleb (rywal na ostatnią chwilę plus nie bił sie praktycznie z nikim)
Sayles(Nelson to zastepstwo w swojej pierwszej walce rywale mierni Sayles dobrze zaprezentował sie na dwcs)
Reszta za drobne
sanchez(przeważą zapasy)
burgos (swanson na emeryturę ciągotki burgosa do parteru)
iaquinta(jest szalenie twardy ciężko go obalic poddać i znokautowac super cardio powinien dowieźć decyzje w 5 rundach)
Zahabi
Smith
 
4 Fold (x1)

  • Andrew Sanchez v Marc-Andre Barriault - Match Betting
    Marc-Andre Barriault2.10

  • Derek Brunson v Elias Theodorou - Match Betting
    Elias Theodorou2.00

  • Merab Dvalishvili v Brad Katona - Match Betting
    Brad Katona2.25

  • Al Iaquinta v Donald Cerrone - Match Betting
    Donald Cerrone2.20

Stake:£15.00
Potential Returns:£311.85

Pierwszy typ, na betfair.com poszedł, na pewno będzie, jeszcze jeden, ale poczekam do ważenia i więcej opcji co do zakończeń walk.

- Barriault, to debiutant, ale też dobry pięściarz, Sanchez w ostatniej walce, z Perezem, nic szczególnego nie pokazał, wygrał większością ciosów i chyba tym obaleniem w 2 rundzie, gdzie notabene, Marcus przewrócił się sam... jest tutaj szansa, że Barraiult wypunktuje Sancheza ciosami.

- Theodorou, jeśli chce myśleć, poważnie o title shoocie, musi to wygrać, obstawiam, że Brunson będzie szarżował w 1 rundzie, jeśli Elias nie da się ustrzelić, może kondycyjnie wypunktować czarnoskórego napastnika.

- Brad Katona, jeśli wyjdzie w takiej dyspozycji, jak ostatnio, to moim zdaniem, może być bet gali, zobaczcie jego poprzednie starcie, nie dość, że cały czas, mega-szybki i aktywny, to jeszcze kondycja wzorowa, do 3 rundy wychodził, jakby dopiero zaczynał walkę, a i na sam koniec, pokusił się, o zejście do parteru gdzie, od wygranej przez poddanie, powstrzymał go tylko czas.

- W ostatniej chwili, zdecydowałem się na Donalda, jednak Cowboy to Cowboy, po przegranej z Tillem, miał być jego koniec, a tymczasem, rola underdoga, mu wyraźnie służy i nie zdziwię się, jak i tym razem, Cerrone wszystkich zaskoczy, szczególnie Iaquinte...
Brunson ma dobra kondycje, pierdolnie tarzana
 
Myślicie że Brunson to valuebet na tej gali? Zastanawiam się czy nie wrzucić więcej
 
Nie ma opcji żeby Dvaliszwili wymęczył tutaj decyzję Katona to świetny młody głodny kot u siebie na podwórku...ciekawe jaki kurs będzie na decyzję Katony?!


Na betsafe 3.1
 
- Brad Katona, jeśli wyjdzie w takiej dyspozycji, jak ostatnio, to moim zdaniem, może być bet gali, zobaczcie jego poprzednie starcie, nie dość, że cały czas, mega-szybki i aktywny, to jeszcze kondycja wzorowa, do 3 rundy wychodził, jakby dopiero zaczynał walkę, a i na sam koniec, pokusił się, o zejście do parteru gdzie, od wygranej przez poddanie, powstrzymał go tylko czas.

O Dvalishvilim odnośnie kondycji i aktywności możesz powiedzieć to samo. Ciągła presja, zobacz chociażby walkę z Simonem, 15 minut dobrego tempa. Katone od wygranej przez poddanie powstrzymał czas, tak, od wygranej przez poddanie z Matthew Lopezem, który ma kondycję na półtora rundy.

Nie ma opcji żeby Dvaliszwili wymęczył tutaj decyzję Katona to świetny młody głodny kot u siebie na podwórku...ciekawe jaki kurs będzie na decyzję Katony?!

A ja uważam że jest opcja. A Merab jest stary? Rok różnicy. Trenuje m.in. z Aljo więc jest duża szansa, że będzie jeszcze lepszy niż w poprzedniej walce z Ware. Jedyne czego się delikatnie obawiam to to, że Merab lubi wpadać w głupie pozycje jak chociażby z Simonem gdzie prowadził na kartach, ale ostatecznie został poddany. No ale nie porównywał bym tutaj Katony do Simona, Simon to dzik. W mojej opinii Merab wieloma sprowadzeniami i presją wygra tę walkę decyzją.
 
Idąc tym tokiem rozumowania gdyby Adesanya był świetnym strikerem nie dałby się złapać Gastelumowi.
Na deskach nie lezal, z drugiej strony Gastelum kladl kazdego na deski w sredniej wiec to zaden wstyd dostac od niego luja. Lopez z kolei nie jest jakims wybitnym zawodnikiem wiec jezeli potrafil obalic Katone to daje do myslenia bo Merab ma niekonczace cardio i caly czas obala.
 
Na deskach nie lezal, z drugiej strony Gastelum kladl kazdego na deski w sredniej wiec to zaden wstyd dostac od niego luja. Lopez z kolei nie jest jakims wybitnym zawodnikiem wiec jezeli potrafil obalic Katone to daje do myslenia bo Merab ma niekonczace cardio i caly czas obala.

That's not the point. Podstaw pod Adesanyę dowolne nazwisko. Świetni kickboxerzy są nokautowani, a świetni zawodnicy bjj poddawani. Taki sport.
Bardziej zastanawiam się nad tym co napisałem o stójce obu. Tutaj rzeczywiście może nie być tak różowo i to Kantona a nie Gruzin może mieć kłopoty.
 
That's not the point. Podstaw pod Adesanyę dowolne nazwisko. Świetni kickboxerzy są nokautowani, a świetni zawodnicy bjj poddawani. Taki sport.
Bardziej zastanawiam się nad tym co napisałem o stójce obu. Tutaj rzeczywiście może nie być tak różowo i to Kantona a nie Gruzin może mieć kłopoty.
Ale chlopie, jak ktos ma dobre zapasy to go nie obali jakis leszcz jak Lopez. Thats the point.
Jezeli obalil go Lopez to zrobi to tez Mareb czy jak mu tam, z ta roznica ze Mareb sie nie zmeczy po rundzie tylko bedzie obalal Katone az do decyzji.
 
Ale chlopie, jak ktos ma dobre zapasy to go nie obali jakis leszcz jak Lopez. Thats the point.
Jezeli obalil go Lopez to zrobi to tez Mareb czy jak mu tam, z ta roznica ze Mareb sie nie zmeczy po rundzie tylko bedzie obalal Katone az do decyzji.

O ile nie wpadnie w jakieś poddanie. Zobaczymy jak się to potoczy...
 
Ale się uwzieliście na tego Dvaliszwiliego i Katonę są też inne walki.
Moim zdaniem wygra Katona bo jest wszechstronniejszy a w tej walce zadecuduje stójka....Dvaliszwili to taki typowy przyduszacz kompletnie bez techniki daleko mu do Nurmy czy Makhaczeva .....myślę że może i sprowadzi Katonę ale żeby go skontrolować przez choćby dwie całe rundy no to nie ma na to szans
 
Back
Top