UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Chciałbym zobaczyć Gamera z Islamem, pisze bez trollingu ze Mati by to wygral.
Islam jest na liscia a Gamer zaczal w końcu mocno bic, stal sie kompletnym zawodnikiem.
 
Dern jaka wysuszona, wygląda zupełnie inaczej fizycznie niż w poprzednich występach. Widać że tkanka tłuszczowa redukowana ostro.
 
Trochę dokładniej przejrzałem zestawienia i rozważam zagranie w kierunku Ansaroff. Jeśli wyjdzie w zbliżonej formie jak przed ciążą, powinna to być łatwa walka (a nie sądzę, aby wyszła nieprzygotowana, bo kasy raczej jej i Nunes nie brakuje). Na zdjęciach z social mediów fizycznie wygląda jak należy, więc uważam, że będzie przygotowana. Powinna bez większych problemów utrzymać walkę w stójce i wypunktować Dern. Ansaroff ma bardzo solidne TDD i potrafiła wybronić większość obaleń chyba najlepszej zapaśniczki w dywizji w postaci Tatiany Suarez. Poza tym w walce np. z Gadelha, potrafiła też szybko wstawać. Praktycznie w żadnej walce, nie dała się skontrolować na ziemi i tam zdominować. Kolejny factor, przemawiający za Ansaroff to treningi z mistrzynią Nunes, która jest większa i co by nie powiedzieć, to jest GOAT wśród kobiet.
Dern obalać nie potrafi, w UFC obaliła 1 raz na 14 prób. Wygrywała te walki tylko dlatego, że pozostałe cukinie same wchodziły jej w gardę i dawały się poddać. Ostatnia walka z Jandirobą, to też żaden wyznacznik, bo jej poziom bokserski jest żaden na tle choćby Niny. Ansaroff powinna bez większych problemów być w stanie wypunktować Dern kickboksersko, wystarczy nie dać się poddać. Jak walczyć z Dern pokazała już Ribas, myślę, że Ansaroff może powtórzyć to samo. Kolejny plus jest taki, że Ansaroff to zawodniczka z dużym stażem treningowym (zaczęła już jako dziecko) więc nie powinno być widocznego tzw. ring rust, nawet po ciąży. Jak ktoś ćwiczy 20+ lat, to ma już wyrobioną pamięć mięśniową.

Typ:
@Ansaroff 1.74

Szkoda bo tu nic się nie sprawdziło, dosłownie nic. :jon:
 
Dern @2.30
Solecki @1.40
Gamer @1.40


Ja lecą z takim triplem. Mackenzie Dern podda starą raszple jak tylko ta walka trafi do parteru, nie mam co to tego żadnych wątpliwości, dziwie się, że jest tutaj dogiem.
Gamer dużo wszechstronniejszy zawodnik, powinna być zapaśnicza dominacja w parterze, a i w stójce nie będzie odstawał od Holtzmana, czas na wygraną.
Solecki raczej zdominuje dziadka.
Jedno obalenie i starej brzydkiej kurwy nie ma.

Mackenzie-Dern-11.jpg
 
Nie doceniłem Dern. Posypuję głowę popiołem, wyrabia się dziewczyna jeszcze trochę i może namieszać.
 
Back
Top