UFC Manchester- Doloty, Przeloty, Noclegi itd.

zoom

UFC
Middleweight
Cki7_dvUkAA10-e.jpg


Jeszcze nie oficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, że kolejna europejska gala UFC odbędzie się 8.10.2016r. w Anglii.

Jesteśmy jeszcze przed Hamburgiem, jednak już można zacząć wstępną dyskusję. O ile uda się ogarnąć bilety, to ktoś chętny? Mamy też na forum pare osób z wysp, wybieracie się?

Ze względu na lokalizację w tym wypadku busa wypadałoby wymienić na samolot.

Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to dużo zależy od cen biletów, liczę, że najtańsze będą do max. 50 funtów.
 
Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to dużo zależy od cen biletów, liczę, że najtańsze będą do max. 50 funtów.

Uwazam ze mozesz mylic poniewaz w 2013 roku najtansze byly po 75 GBP.Chyba ze UFC sobie to zamortyzuje PPV.Nie mieli mistrza i w pracy mialem jednego Anglika z ktorym moglem sobie o MMA pogadac.Pozniej pojawil sie pan McGregor i boom ruszyl mocno.Teraz do tego maja mistrza i jak nie dostaniesz biletow w pierwsze 15 minut to bedzie kaplica.
#wspomniszmojesłowa
 
Może być i tak, wówczas temat umrze smiercią naturalna jak ufc nyc :D

Tymczasem na szybko zrobiłem zrzuty ciekawszych propozycji lotów z Warszawa-> Manchester:
2bcd47c7ef7482f54e81f075e15509db.jpeg


i nazad:

ca92ac6be0cfdae92199164bfcb9b0f5.jpeg
 
Uwazam ze mozesz mylic poniewaz w 2013 roku najtansze byly po 75 GBP.Chyba ze UFC sobie to zamortyzuje PPV.Nie mieli mistrza i w pracy mialem jednego Anglika z ktorym moglem sobie o MMA pogadac.Pozniej pojawil sie pan McGregor i boom ruszyl mocno.Teraz do tego maja mistrza i jak nie dostaniesz biletow w pierwsze 15 minut to bedzie kaplica.
#wspomniszmojesłowa
Dokładnie. Kupno biletu w rozsądnej cenie będzie meega wyzwaniem.
 
Mieszkam niedaleko Manchesteru i marzy mi sie aby obejrzeć tę galę na żywo. Byłby to mój pierwszy wypad I jaram sie w chuj. Mam nadzieję, że ponad £100 nie będę musiał wydawać na biker, ale jeszcze się zobaczy. Jakby jakaś ekipa z cohones wybierała się to chętnie dołaczę :)
 
Chętny ofkors ale jestem pełen obaw, nie o ceny a o dostęp do biletów, które zapewne pójdą w mgnieniu oka
Chciałbym aby najtańsze były za 70 ale beda pewnie droższe :sad:
 
cos wiadomo od kiedy beda gonic bilety? mam sporo ziomkow w manchasterze wiec o spanie bym nie musial sie martwic, a bilet do 300 funciakow jak bym dorwal bylo by gites
 
Najlepiej aby jedna osoba zajeła się zakupem aby zwiekszyc mozliwosc ich dostania. Moze bedzie info wczesniej odnosnie cen
Pisałbym się ale jesli beda sobie zyczyc wiecej jak 100 GBP to odpuszczam
 
UFC 204: Bisping vs. Henderson II will come from the Manchester Arena and tickets for the event will go on sale to the general public on September 9 via Eventim and Ticketmaster. UFC Fight Club members receive access to tickets on Wednesday, September 7 and UFC newsletter member on Thursday, September 8.

Członkowie nie powinni mieć problemu z zakupem. Z forum kojarzę bodajże dwie osoby, które mają do tego dostęp
 
Podnieśli mi ceny z Gdańska do Liverpoolu, chodziły po ok. 200 PLN, teraz chodzą po 400-500. Ale i tak kusi, żeby skoczyć na gale.
 
Też się zastanawiam czy nie zebrać ekipy i nie przybyć na weekend do Manchesteru. Daleko nie mam, a może być fajne wydarzenie do zobaczenia na żywo. Wszystko zależne od cen biletów, bo we wrześniu jadę do Polski i mogę całą kasę przekurwić ;]
 
Jakby ktos sie zajal kupnem biletow to i ja sie dolaczam,mieszkam w UK i zalezy mi zeby byc na gali,nie wiem czy zdaze kupic bo na silva-busping poszly w pol h.
 
Ja jadę z okolic Luton/St.Albans będę miał dwa miejsca w samochodzie. Jak by co, to jestem chętny na jakąś libację dzień wcześniej na gali czy nawet po.
 
Ja jadę z okolic Luton/St.Albans będę miał dwa miejsca w samochodzie. Jak by co, to jestem chętny na jakąś libację dzień wcześniej na gali czy nawet po.

To moze i ja bym sie zabral z Bedford?
 
Ja to jestem tak podjarany ze kupilbym za 20funtow (cena do negocjacji)wiecej bilet aby tam byc jak nie zdaze takze #easymoney.
 
Dzieki, wlasnie spojrzalem na Card i wkoncu cos konkretnego bede na sto procent jesli uda mi sie dostac bilety w jakiejs rozsadnej cenie kolo 100-150 funa
No właśnie main card jest mega i mam podobnie jak Ty (jeśli się nie spłuczę w urlop), że jadę. 100-150 funia da radę + loty/hotel
 
Back
Top