UFC Manchester- Doloty, Przeloty, Noclegi itd.

Również bardzo chciałbym tam być jednak bez fight clubu moze być ciężko
Nie wspomnę już ocenach, które mogą nokautować. Mnie osobiście kwota powyżej 100 GBP wyklucza z walki o bilet
 
ponawiam pytanie , wie ktos czy kwota 70 pare dolcow , ktora trzeba zaplacic przy zakladaniu fight cluba to jednorazowa oplata za dostep czy to sie co miesiac placi ?
 
ponawiam pytanie , wie ktos czy kwota 70 pare dolcow , ktora trzeba zaplacic przy zakladaniu fight cluba to jednorazowa oplata za dostep czy to sie co miesiac placi ?
$75 ,opłata roczna.Jesli sie nic nie zmieniło to na jeden kod ,który dostaje klubowicz można kupić do sześciu biletów.
 
Last edited:
a co do sprzedazy biletow , to bedzie podana dokladna godzinarozpoczecia sprzedazy ?

Według mnie taka informacja powinna byc podana na koncie fight clubu aby klient wiedział od której moze dokonać zakupu biletu

Czyli 290zł za fight club


Gdybym miał pewnosc, ze kupie bilet za 100 GBP to dorzuciłbym sie do fight clubu. Inni chetni mysle, ze tez. To nasz wspolny interes
 
Jeden ptaszek wlasnie mi cwierknal ze ceny biletow beda duzo bardziej przystepne niz myslalem. Od 45 do 95 na trybunach-o plycie nic jeszcze nie wiem.Zazwyczaj chlop ma racje jezeli chodzi o takie rzeczy
 
Jeden ptaszek wlasnie mi cwierknal ze ceny biletow beda duzo bardziej przystepne niz myslalem. Od 45 do 95 na trybunach-o plycie nic jeszcze nie wiem.Zazwyczaj chlop ma racje jezeli chodzi o takie rzeczy

45? :o o:
LECĘ NIE MA BATA

Teraz jak zdobyć tak tanie bilety, które pójdą w mgnieniu oka :crazy:
 
Od ktorej dokladnie bedzie mozna kupic te bilety?

Co z tym fight-clubem,ktos cos ogarnal?
 
o kurwa! jutro polowy juz nie bedzie. Musimy!

200zl to grosze jak na gale numerowana z walka mistrzowska na karcie
 
To co robimy Pany? @zoom
Nie ma szans abyśmy do jutra ogarnęli fight cluba bądź osoby, która go posiada.


Hala jest zajebiście duża. Trzecia hala w Europie. Na 21 tys ludzi!
To daje nadzieje, ze jednak uda się kupić
V_8032.png

manchester-arena3.jpg

c27ccf8f80d03b1314111afcbb7585d7.jpg
 
To co robimy Pany? @zoom
Nie ma szans abyśmy do jutra ogarnęli fight cluba bądź osoby, która go posiada.


Hala jest zajebiście duża. Trzecia hala w Europie. Na 21 tys ludzi!
To daje nadzieje, ze jednak uda się kupić
V_8032.png

manchester-arena3.jpg

c27ccf8f80d03b1314111afcbb7585d7.jpg
Voranek jak myslisz po ile beda bilety w tym czerwonym sektorze?
 
Dolne miejsce w czerwonym 125, górne naprzeciwko klatki 95, boki 75?

Ja kupowałbym 40 ale 55 tez biorę

Milion ogarnąłbyś? Najlepiej aby bilety kupiła jedna osoba
Szczerze to troche zielony jestem w tym temacie wolalbym zeby ktos ogarniety to wykonal najlepiej z tym fight clubem lub ufc social. Wzialbym dwa za 125 ewentualnie za 95
Stad tez moje pytanie czy bedzie mozna kupic to na polskim odpowiedniku eventim i jesli tak to platnosc w funach czy przez zl? I czy mozna paypalem zaplacic?

Swoja droga patrzylem przeloty teraz z piatku w niedziele powrot wszystko z przesiadka jedną po 5h :/ cena gdzies 700
 
Szczerze to troche zielony jestem w tym temacie wolalbym zeby ktos ogarniety to wykonal najlepiej z tym fight clubem lub ufc social. Wzialbym dwa za 125 ewentualnie za 95
Stad tez moje pytanie czy bedzie mozna kupic to na polskim odpowiedniku eventim i jesli tak to platnosc w funach czy przez zl? I czy mozna paypalem zaplacic?

Swoja droga patrzylem przeloty teraz z piatku w niedziele powrot wszystko z przesiadka jedną po 5h :/ cena gdzies 700

Na Hamburg @zoom ogarniał

We czwartek o 11 pasowałby kupować jak już pisałem. Kod do Newslettera jakby nie patrzeć to każdy może mieć wiec nie zdziwie sie jak 80 % biletów pojdzie juz we czwartek


@Born2kill tylko nie wykup wszystkich i zostaw troche dla kolegów :mamed:
 
Kierwa a ja w czwartek o 11 będę w samolocie w drodze do UK. Trzeba coś wykombinować
 
Wieczorem bd miał trochę więcej czasu to sprawdzę ceny lotów i hoteli, bo sam bilet cena atrakcyjna, ale ciekaw jestem jak reszta i docelowo łączny koszt +/- wyjdzie.

Zoom gdzie ty takie tanie loty wyczailes?
To były ceny na tamten dzień, dziś na 100% bd wyższe bo bliżej do wyjazdu, ale tak jak pisałem wyżej, wieczorem ogarnę i powrzucam informacyjnie co znalazłem jest trochę ponad 24h na podjęcie decyzji to każdy bd się mógł zastanowić.
 
Dla mnie najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o czas w Mancheserze. Gorzej z ceną ale ile zł mozemy znaleźc taniej? 100?

Mariusz działaj. A nuż wyhaczysz cos extra

Tak licząc na szybko to kupując najtańszy bilet, loty, 2 dobry hotelowe, przejazdy komunikacją miejską i życie to trzeba liczyć z 1,5 tysiąca

rtertert.jpg
 
Mam nadzieję, że jeszcze będą bilety po wypłacie za 3tygodnie..wtedy widzimy się w Manchesterze! Interesuje mnie ten za 95
 
@VoRaNeK myślę, że za mniej niż 500 zł się coś znajdzie, po 21 bd miał wolnego trochę to posprawdzam dokładnie na kompie i spr ceny hoteli też.
Z ciekawości czy ktoś z grupy hamburgowej zastanawia się nad wylotem? @Spamteam @rash @Hightower , chłopaki z mma.pl lecą?

Jeśli o mnie chodzi to sporo zależy od ewentualnego kosztu, jaki mi wyjdzie z wyliczeń :D bo nie wiem czy się z hajsem trochę nie przestrzele. . .
 
Jeśli 1 sztuka, to jest szansa, jakieś tam bilety lądują z powrotem w obiegu (może nawet oficjalnym?).
ciekawości czy ktoś z grupy hamburgowej zastanawia się nad wylotem?
Ja biorę pod uwagę, ale jeszcze muszę się na spokojnie zastanowić. Powstrzymuje mnie fakt, że tym razem nie będzie dużej walki z udziałem Polaka (a tym bardziej Janka, któremu kibicuję jak nikomu innemu w Polsce, poza Heldzikiem). Możliwość wspierania go przed i w czasie walki to był dla mnie jeden z największych plusów w Hamburgu.
 
Back
Top