UFC Manchester- Doloty, Przeloty, Noclegi itd.

@zoom "Zazdroszczę tym, którzy mogą mieć wyjebane lub mają taki lajt, że mogą sobie planować imprezę czy w swoim mieście czy tym bardziej wyjazd :)"

Ja pasuje, i czekam na kolejną wyprawę.
 
No niestety ja też Manchester odpuszczam, w listopadzie urlop i kasę muszę odłożyć. Czekam na kolejną galę w Europie, którą można będzie odwiedzić busem. Jednak samolot to nie to samo.
 
Dobra nie udało mi się jakość dokładnie poprzeglądać i wysegregować lotów, wrzucam tutaj gotowe wyniki na loty tam:
klik

i nazad:
klik

Przejrzałem też hotele na bookingu, tak ogólnie bez patrzenia na lokalizację i też nie jest za tanio, przykładowo najtańszy pokój 2 osobowy z 2 lozkami pojedynczymi na szybko znalazałem za ponad 200zl/noc od osoby.

Znajdę może jutro chwile w robocie to jeszcze popatrze, ale nie wiem czy coś sporo tańszego uda się znaleść.
 
Gorzej niż myślałem. Zostawili pewnie coś na jutro ale to raczej nic nie zmienia. Manchester nie dla mnie :sad:
 
Ja sobie też odpuscilem, możemy na beflast lecieć, o ile jakiś Polaków dorzuca do karty :P

Patrzyłem bilety to można fajnie złożyć pt rano, powrót niedziela popołudniu/noc cena na dziś lekko ponad 400zl.
 
Ja 2 minuty po rozpoczeciu sprzedazy chciałem kupić te za 65 funtów to juz ich nie było...
 
Back
Top