UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum - 17 Kwietnia

Każdą? Z Romero w drugiej walce, z Adesanya po czystych kontrach też nie wstyd, a poza tym to dalej jak sięgam pamięcią to tylko z Wonderboyem dawno temu. Druga sprawa, że z Romero przetrwał nawałnicę, której w średniej nikt by chyba nie ustał.
Till go tez posłał na deski.
 
Co sądzisz o Jeremy Stephensie ??
Stephens lepszy boksersko, Klose przewidywalny w stojce do tego nie wiadomo jak bedzie wygladal po pierwszym ciezkim nokaucie w karierze od Dariusha. Mysle ze walka pojdzie na decyzje dla Stephensa, ale nie gram bo nie lubie grac zawodnika, ktory jest na takim pasmie porazek.
 
Usman naruszony ostatnio przez Burnsa był na dupie, Jon Jones usiadł po ciosie Reyesa.
No niby tak, ale obaj szybko wstali, otrząsnęli się jak psy po wyjściu z basenu i żadnej szkody na gębie, może to murzyńskie geny, cholera wie.
Co innego jak Whittaker wyłapał na dziąsło, to już był trochę inny zawodnik w dalszej walce, choćby w starciu z Romero, wygrana na zasadzie cudu, że przetrwał. A Usman w następstwie KO, JJ punktował mocno w 4 i 5 rundzie wymęczonego Reyesa.
 
No niby tak, ale obaj szybko wstali, otrząsnęli się jak psy po wyjściu z basenu i żadnej szkody na gębie, może to murzyńskie geny, cholera wie.
Co innego jak Whittaker wyłapał na dziąsło, to już był trochę inny zawodnik w dalszej walce, choćby w starciu z Romero, wygrana na zasadzie cudu, że przetrwał. A Usman w następstwie KO, JJ punktował mocno w 4 i 5 rundzie wymęczonego Reyesa.
Ja po prostu nie lubię jak ktoś nazywa gości którzy nie mają "szklanej szczęki" szklanymi. W żaden sposób nie twierdzę, że Usman czy Jones taką mają, po prostu podałem równie idiotyczne przykłady. Whittaker to były mistrz, mający na koncie 27 walk, który walczył z czołówką i był znokautowany 2x, w tym raz przez Adesanye a wcześniej w 2014 roku przez Thompsona. O ile mnie pamięć nie myli to @99picks pisał o jego szklanej szczęce przed walką z Tillem i Cannonierem a dwa razy wygrał pewnie, bez żadnego zagrożenia. Teraz sam pewnie odpuszczę grę Reapera ale tylko z uwagi na to, że kurs moim zdaniem jest za niski, ale pisanie o szklanej szczęce w kontekście Roberta to zakłamywanie rzeczywistości. W sumie to szkoda komentować, czasem przestaję łapać kiedy @99picks próbuje pisać poważnie a kiedy to marny trolling.
 
Ja po prostu nie lubię jak ktoś nazywa gości którzy nie mają "szklanej szczęki" szklanymi. W żaden sposób nie twierdzę, że Usman czy Jones taką mają, po prostu podałem równie idiotyczne przykłady. Whittaker to były mistrz, mający na koncie 27 walk, który walczył z czołówką i był znokautowany 2x, w tym raz przez Adesanye a wcześniej w 2014 roku przez Thompsona. O ile mnie pamięć nie myli to @99picks pisał o jego szklanej szczęce przed walką z Tillem i Cannonierem a dwa razy wygrał pewnie, bez żadnego zagrożenia. Teraz sam pewnie odpuszczę grę Reapera ale tylko z uwagi na to, że kurs moim zdaniem jest za niski, ale pisanie o szklanej szczęce w kontekście Roberta to zakłamywanie rzeczywistości.
Ja jak najbardziej nie podzielam zdania, że RW ma szklankę, wg mnie tyle co zebrał i przeżył z Romero to już jakiś tam stopień bohaterstwa. Mało tego jestem wręcz pewny, że wygra z KG. Może nie przez KO ale na punkty łatwo. Do dubla 1.4 wcale nie taki zły kurs, dorzucić choćby Stephensa i robi się ciekawie. A z Arlovskim tripla to już w ogóle :smile:
 
Ja po prostu nie lubię jak ktoś nazywa gości którzy nie mają "szklanej szczęki" szklanymi. W żaden sposób nie twierdzę, że Usman czy Jones taką mają, po prostu podałem równie idiotyczne przykłady. Whittaker to były mistrz, mający na koncie 27 walk, który walczył z czołówką i był znokautowany 2x, w tym raz przez Adesanye a wcześniej w 2014 roku przez Thompsona. O ile mnie pamięć nie myli to @99picks pisał o jego szklanej szczęce przed walką z Tillem i Cannonierem a dwa razy wygrał pewnie, bez żadnego zagrożenia. Teraz sam pewnie odpuszczę grę Reapera ale tylko z uwagi na to, że kurs moim zdaniem jest za niski, ale pisanie o szklanej szczęce w kontekście Roberta to zakłamywanie rzeczywistości. W sumie to szkoda komentować, czasem przestaję łapać kiedy @99picks próbuje pisać poważnie a kiedy to marny trolling.
W tym dziale zawsze pisze powaznie bo w grę wchodzą pieniądze.
Usman naruszony ostatnio przez Burnsa był na dupie, Jon Jones usiadł po ciosie Reyesa.
Prawa fizyki, wstali i wygrali swoje walki.
 
Przewiń to sobie klatka po klatce, tam nie było ciosu.
Faktycznie nie było, sam zmarszczył twarz
20210413_212055.jpg
 
Polecam to obejrzeć 3x w zwolnionym tempie, tam nie było KD i momentalnie wstał, jakby był oszołomiony/naruszony wyglądałoby to inaczej. Poza tym, zakładając nawet, że to było po uderzeniu, to gdzie tu objawy szklanej szczęki? Wstał w moment i zaczął iść do przodu. Moim zdaniem przesadzasz picks. Ja nie twierdzę, że nie było ciosu - twierdzę, że nie było KD, nie wywrócił się po ciosie, a po odepchnięciu.
 
Polecam to obejrzeć 3x w zwolnionym tempie, tam nie było KD i momentalnie wstał, jakby był oszołomiony/naruszony wyglądałoby to inaczej. Poza tym, zakładając nawet, że to było po uderzeniu, to gdzie tu objawy szklanej szczęki? Wstał w moment i zaczął iść do przodu. Moim zdaniem przesadzasz picks. Ja nie twierdzę, że nie było ciosu - twierdzę, że nie było KD, nie wywrócił się po ciosie, a po odepchnięciu.
Nie ufam Robertowi, umiejętności ma ale szczeka taka se. Gastelum trafi raz i będzie po walce.
 
Romanov - oczywiście nie do końca sprawdzony, pierwszy raz spotyka rywala z zapasami na poziomie, ale kurs godny ryzyka. Liczę, że jednak King Kong swoją siłą i eksplozywnoscią zdominuje Espino, który mimo 40 lat na karku z nikim poważnym jeszcze nie wygrał.

Gravley - powinien zdominować zapsniczo i tłamsić na glebie. Mimo, że jest młodszy od Brichaka to doświadczenie po jego stronie, wlaczył ze znacznie lepszymi zawodnikami.

Abdul - pewnie lepszy już nie będzie, ostatnio dwie porażki, ale z takim pastuszkiem musi sobie poradzić. Nie wiem na jakiej podstawie Malkoun dostał drugą walkę w UFC, placek konkretny, wpoprzednio Hawes zniszczył go w 18 sekund i tu powinno być podobnie. Dodatkowo pograłem za 50 zł, że walka skończy się w ciągu 60 sekund kurs 11, a Razak wszystkie swoje wygrane walki kończył w 1 rundzie, przeważnie bardzo szybko.
 

Attachments

  • 20210413_222531.jpg
    20210413_222531.jpg
    133.7 KB · Views: 63
Last edited:
Dla Mnie dwa w miarę pewne typy to:
Romanov A. - Espino mniej 2.5 rundy + Alhassan A.R. - Malkoun J. mniej 2.5 rundy = 2.33
 
Gastelum tego nie wygra, nie ma co liczyć na jakieś KO, mocno wątpliwe żeby zabił Reapera, Kelvin ostatnio w mocnym dołku, do tego Robert jest od niego szybszy. Jeszcze w marcu z tego co pamiętam to Reaper vs Costa, więc gość, który pikuje w dół bierze walkę jakiś miesiąc przed, mało czasu na przygotowanie do walki z topem dywizji.

Whittaker @1.40 można wrzucać na kupony, nie inaczej.
 
Back
Top