UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum - 17 Kwietnia

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
Exwm-M3XAAMMmVp.jpeg


Rozpiska


Oferta Kursy

 
Alexander Romanov @1.80

Dzień dziecka dla 40 letniego Hiszpana dobiegnie końca. Przeczuwam że od drugiej rundy nie będzie już istniał i bez większych problemów będzie lądował na glebie. Młodość 10 lat różnicy, mocna szczęka i przewaga w zapasach zrobią swoje. Alex w dwóch walkach w UFC nie pokazał oznak aby mu nie zaufać ponownie, czy to szczęka czy kondycja czy mądra głowa i plan na walkę. Dobrze że już siedzi w Stanach i tu czeka i trenuje.

Więcej tu nie ma co do gry :tiphatb:
 
Last edited:
Alexander Romanov @1.80

Dzień dziecka dla 40 letniego Hiszpana dobiegnie końca. Przeczuwam że od drugiej rundy nie będzie już istniał i bez większych problemów będzie lądował na glebie. Młodość 10 lat różnicy i przewaga w zapasach zrobią swoje. Alex w dwóch walkach w UFC nie pokazał oznak aby mu nie zaufać ponownie, czy to szczęka czy kondycja.

Więcej tu nie ma co do gry :tiphatb:
ROMANOV gdzie masz taki kurs?
Mimo wszystko Whittaker powinien łatwo wypunktować Gasteluma

Romanov
Whittaker (decyzja)
 
Gerald Meerschaert III przez poddanie. Czekam na kursy.

Lubie Bartka, ale jest strasznie jednopłaszczyznowy i lubi się pakować w głupie poddania. Gerald choć bum i po ciężkim KO od Ciapajewa to coś tam potrafi z tych pleców. Jeśli kurs będzie warty ryzyka to zagram.


Romanov, nawet przed czasem
 
Abdul Rafał w wadze średniej, z tym plackiem z Australii powinien sobie poradzić
 
Grany:

Chyba jak większość Romanov. Jeszcze tydz temu był ok. @1.7 co uważam jest dobrym kursem biorąc pod uwagę moim zdaniem sporą przewagę zapaśniczą co będzie głównym czynnikiem niwelującym parter. Romanov z walki na walkę wygląda coraz lepiej, widać, że non stop wprowadza jakieś zmiany. Czekam również na kurs przed czasem. Ogólnie głównym czynnikiem, który może zagrozić to parter Espino oraz waga ciężka gdzie każdy cios swoje waży.

Mniej pewne typy:

Fabiński - ciężko wytypować Bartek to naprawdę dobry zawodnik, który w UFC już nie raz zaskoczył w dobrym i złym tego słowa znaczeniu. Dobre wygrane z Mclellanem, Stewardem przeplatane z szybkimi przegranymi z Munizem (młody prospekt) oraz Prazeresem (na dopingu). Będzie to na pewno ciężka walka i na razie poczekam na zmianę kursów, które mogą pójść w stronę bardziej doświadczonego Meerschaerta, który w ostatnich walkach prezentował się po prostu kiepsko.

Stephens - to weteran który przegrywał tylko z najlepszymi. Biorąc pod uwagę rywali obu zawodników uważam, że doświadczenie mocniejszy cios i wydaje mi się nadal mocna szczęka powinna wystarczyć na Klose.
 
Grany:

Chyba jak większość Romanov. Jeszcze tydz temu był ok. @1.7 co uważam jest dobrym kursem biorąc pod uwagę moim zdaniem sporą przewagę zapaśniczą co będzie głównym czynnikiem niwelującym parter. Romanov z walki na walkę wygląda coraz lepiej, widać, że non stop wprowadza jakieś zmiany. Czekam również na kurs przed czasem. Ogólnie głównym czynnikiem, który może zagrozić to parter Espino oraz waga ciężka gdzie każdy cios swoje waży.

Mniej pewne typy:

Fabiński - ciężko wytypować Bartek to naprawdę dobry zawodnik, który w UFC już nie raz zaskoczył w dobrym i złym tego słowa znaczeniu. Dobre wygrane z Mclellanem, Stewardem przeplatane z szybkimi przegranymi z Munizem (młody prospekt) oraz Prazeresem (na dopingu). Będzie to na pewno ciężka walka i na razie poczekam na zmianę kursów, które mogą pójść w stronę bardziej doświadczonego Meerschaerta, który w ostatnich walkach prezentował się po prostu kiepsko.

Stephens - to weteran który przegrywał tylko z najlepszymi. Biorąc pod uwagę rywali obu zawodników uważam, że doświadczenie mocniejszy cios i wydaje mi się nadal mocna szczęka powinna wystarczyć na Klose.
Fabiński w stójce jest wręcz drewniany
Przewidywalny
Nie radzi sobie z graplerami
 
Ciezko bedzie tutaj powtorzyc sukces z poprzedniej gali, ale przeanalizuje walki i cos zagram. Fabiński vs. Meerschaert odpuszczam calkiem
 
pierwsze wrażenie często jest najlepsze (jak, np. na wczorajszej gali)
o tym razem jest co obstawiać, wstępnie baza: Rodriguez+Dern+Vettori

do tego Holtzman
+1,5 rd Malecki vs Dumont (na podbicie)
Da Un Jung

trzeba teraz pomyśleć jak to poukładać w kupony
dodam, że Hotlzmana nie zagrałem i później pisałem, że grać nie będę

więc, jeśli można, na razie podam czutkę, która się pojawia zawsze po pierwszym rzucie oka, później będziemy analizować głębiej:

Penne vs Godinez +1,5 rd
Josiane Nunez, Jacob Malkoun, Tracy Cortez i może Austin Hubbard (muszę sobie przypomnieć walki jego i jego przeciwnika)
 
pierwsze wrażenie często jest najlepsze (jak, np. na wczorajszej gali)

dodam, że Hotlzmana nie zagrałem i później pisałem, że grać nie będę

więc, jeśli można, na razie podam czutkę, która się pojawia zawsze po pierwszym rzucie oka, później będziemy analizować głębiej:

Penne vs Godinez +1,5 rd
Josiane Nunez, Jacob Malkoun, Tracy Cortez i może Austin Hubbard (muszę sobie przypomnieć walki jego i jego przeciwnika)
Jacob Malkoun?!
 
Taki kuponik na przyszły tydzień

Tracy Cortez
Tony Gravely
Julia Budd
Demetrius Andrade (typ od @MORANES )

150 zł by wygrać 435 zł
 
Panowie jakiś babol na zakładach kurs na Arlovskiego z ułomem Shermanem 1.70...promka przecież Shermana to w ksw by kilku obiło... Izi munii
 
Panowie jakiś babol na zakładach kurs na Arlovskiego z ułomem Shermanem 1.70...promka przecież Shermana to w ksw by kilku obiło... Izi munii
Arlovski to taki sam ulom jak Sherman. Niczym się nie wyróżnia kompletnie a z tego co pamiętam Sherman potrafi trafić więc dla mnie ta walka kompletnie nie do gry.
 
Arlovski to taki sam ulom jak Sherman. Niczym się nie wyróżnia kompletnie a z tego co pamiętam Sherman potrafi trafić więc dla mnie ta walka kompletnie nie do gry.
Ułomem nie jest tylko legenda przy takim pionku jak Sherman.... Doświadczenie tu wygra i gra na zimno Bialorusina.. Jak dla cb nic nie znaczą ostatnie walki z Boserem czy Linsem wygrane ktorych talenty są wyższe niż Chaesa to nie wiem, może się nie znam
 
Ułomem nie jest tylko legenda przy takim pionku jak Sherman.... Doświadczenie tu wygra i gra na zimno Bialorusina.. Jak dla cb nic nie znaczą ostatnie walki z Boserem czy Linsem wygrane ktorych talenty są wyższe niż Chaesa to nie wiem, może się nie znam
Boser dla mnie to przeciętniak po tym co pokazuje w ufc, Arlovski w pojedynku z nim był tak samo mizerny jak on. Tu zaważy dobrze trafiony cios. Ta walka będzie nudna i granie Arlovskiego to spore ryzyko
 
Back
Top