UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall (19.03.2022)

Wystarczyło zagrać samych Anglików plus Szkota Craiga za symboliczną 100 i byłby fajny zarobek.. Wszyscy pięknie wypadli
 
Pietrzak @1.70
Kaczmarczyk @1.22
Parnasse wygra przez tko/ko-nie @1.31
Hardwick @1.25

Currie @1.15
Ashmoz @1.30
Jonathan Piersma @1.65
Paris Artis @1.40

Pimblett @1.30
Topuria @1.27
Shore @2.25
Mokaev @1.27
Volkov wygra przez tko/ko- nie @1.31

Nelson vs Sato walka zakończy się na punkty/nie @1.40
Krylov vs Craig walka zakończy się na punkty/ nie @1.43
Shore vs Valiev walka zakończy się na punkty/ tak @1.45


Craig przez poddanie @4.50
Pimblett przez poddanie @3.50


14/18 trafionych :burnit:


ps. @david następnym razem jak będziesz pisał mi o jakimś proszeniu się o typy to sprawdź najpierw to, że już swoje wcześniej podawałem a @Karwantes pytałem z ciekawości co ma więc następnym razem zaoferuj coś od siebie a nie potrafisz tylko zareagować na komentarz albo dodać post żeby komuś dojebać a typów od siebie tyle dajesz że z lupą muszę szukać. :cool:
 
Craig przez poddanie
i Tomek przed czasem na plus

Na minus, Naplett i dorzucilem Pietrzaka do wiekszosci kuponow... :beczka:
No Pietrzak też mi zawalił jeden kupon... Co zrobić, ale tak to jest jak się zostawia mózg w szatni.
 
Pietrzak @1.70
Kaczmarczyk @1.22
Parnasse wygra przez tko/ko-nie @1.31
Hardwick @1.25

Currie @1.15
Ashmoz @1.30
Jonathan Piersma @1.65
Paris Artis @1.40

Pimblett @1.30
Topuria @1.27
Shore @2.25
Mokaev @1.27
Volkov wygra przez tko/ko- nie @1.31

Nelson vs Sato walka zakończy się na punkty/nie @1.40
Krylov vs Craig walka zakończy się na punkty/ nie @1.43
Shore vs Valiev walka zakończy się na punkty/ tak @1.45


Craig przez poddanie @4.50
Pimblett przez poddanie @3.50


14/18 trafionych :burnit:


ps. @david następnym razem jak będziesz pisał mi o jakimś proszeniu się o typy to sprawdź najpierw to, że już swoje wcześniej podawałem a @Karwantes pytałem z ciekawości co ma więc następnym razem zaoferuj coś od siebie a nie potrafisz tylko zareagować na komentarz albo dodać post żeby komuś dojebać a typów od siebie tyle dajesz że z lupą muszę szukać. :cool:
Jak widać musiało Cię to mocno zaboleć skoro nic nie odpisałem Ci, a Ty dalej próbujesz coś tam pisać. To że modyfikujesz to co napisałem, żeby wyglądało dla Ciebie korzystnie to chyba właśnie to czytanie ze zrozumieniem, które mi zarzuciłeś, a skuteczność typów nie ma nic do rzeczy, bo feedback tego co napisałem w Twoim kierunku był jaki był i tyle.
 
Back
Top