UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall (19.03.2022)


:robbie: :robbie: :robbie:
 
Topuria @1.25 - Herbert będzie leżał będzie bity.

Zastanowię się:
Wood @1.4 - uważam Wooda za lepiej ułożonego technicznie zawodnika. Świetna stójka oraz dobre lowkicki powinny sprawić problemy Moralesowi (walka z Guiterrezem). Martwi mnie jedynie długa przerwa od startów (ostatni występ 24.10.2020 r.). Przemyśle powyższy typ i najprawdopodobniej poczekam do ważenia. Walka powinna być ciekawa, i jeśli będzie taka możliwość to pogram bet FOTN.
Allen decyzja @? - Jeśli miałbym obstawić wygraną Allena to właśnie przez decyzje. Wszystko będzie zależeć czy kurs będzie warty gry.
Gunnar sub @? - Jak wyżej. Ryzykiem jest niemiłosiernie długa przerwa Nelsona.
 
Topuria @1.25 - Herbert będzie leżał będzie bity.

Zastanowię się:
Wood @1.4 - uważam Wooda za lepiej ułożonego technicznie zawodnika. Świetna stójka oraz dobre lowkicki powinny sprawić problemy Moralesowi (walka z Guiterrezem). Martwi mnie jedynie długa przerwa od startów (ostatni występ 24.10.2020 r.). Przemyśle powyższy typ i najprawdopodobniej poczekam do ważenia. Walka powinna być ciekawa, i jeśli będzie taka możliwość to pogram bet FOTN.
Allen decyzja @? - Jeśli miałbym obstawić wygraną Allena to właśnie przez decyzje. Wszystko będzie zależeć czy kurs będzie warty gry.
Gunnar sub @? - Jak wyżej. Ryzykiem jest niemiłosiernie długa przerwa Nelsona.

Przesadzacie ludzie z tymi ważeniami, nie zmieni to w ogóle optyki. Szanse na walkę wieczoru marne, tu powinno być gładko i jednostronnie jak w przypadku Gutierreza, Morales to gość z pogranicza utrzymania się w UFC. Walka Allena raczej skończy się decyzją, ale ja bym stawiał że na korzyść Hookera (i jeśli już doszukiwać się sensu obserwacji ważeń, to jak będzie Daniel wyglądał po powrocie do piórkowej przy swoich potężnych gabarytach).

Nelson walczy z Soto, bo na grafice jeszcze jest ten parterowiez z Brazylii
 
Ciekaw jestem czy Mokaev to ogarnie, wielkie zachwyty nad nim a nie zdziwię się jak Durden wygra przed czasem a kurs niezły.
 
Nikita Krylov powinien ogarnąć Craig to tylko grapler

1,50 na Krylova to no bet. Craig tylko grappler, ale każdy się na niego i tak nabiera.
Zresztą Krylov wyjątkowo niedbale podchodzi do defensywy parterowej, na 8 porażek pięć przegranych przez SUB.

Wołkow już pół na pół. Zaczynam myśleć nad Ruskiem i to poważnie. Polak tego raczej na punkty nie wygra, właściwie to jakieś poddanie to dla niego jest światełko w tunelu
 
To do wariacika jest :tysoncoffe: Vargasa na milion procent gram a co by sie lepiej ogladalo :beczka: i Tomka Polaka :mamed:
Aspinall jeszcze by się obronił. Ogólnie zauważyłem że w wysokie kursy wjeżdżasz mordeczko, ciężko wyjść na swoje grając underdogów w UFC no chyba że nie jesteś nastawiony na zarobek a tylko czystą zabawę. :neildegrassewhoa:
 
Aspinall jeszcze by się obronił. Ogólnie zauważyłem że w wysokie kursy wjeżdżasz mordeczko, ciężko wyjść na swoje grając underdogów w UFC no chyba że nie jesteś nastawiony na zarobek a tylko czystą zabawę. :neildegrassewhoa:
Teraz to juz bardziej fun za drobne :lol: czesto wchodza te underdogi a pewniaki zawalaja nie ma chyba reguly, wkurwia mnie tylko i pewnie nie tylko mnie za zawsze sie jakies gowno trafi i o jedna pierdole kupon nie wchodzi, jak ostatnio ninja np. wrzucal. :boystop:
 
Teraz to juz bardziej fun za drobne :lol: czesto wchodza te underdogi a pewniaki zawalaja nie ma chyba reguly, wkurwia mnie tylko i pewnie nie tylko mnie za zawsze sie jakies gowno trafi i o jedna pierdole kupon nie wchodzi, jak ostatnio ninja np. wrzucal. :boystop:
Racja często jeden bet zawodzi dlatego trzeba minimalizować prawdopodobieństwo porażki poprzez bycie mniej pazernym. Średnia underdogów na galach UFC to ok. 3-4. O wiele bardziej opłacalnym jest granie faworytów.
 
Wood&Topuria tak samo z UFC i mam nadzieję, że Tomek wygra lubię gościa od czasu kiedy usadził świńskiego Colliera :lol: A Volkov dośc słabo z Tyburą się pokazał.
 
Ciekaw jestem kursu na to, że Krylov nie wygra przez poddanie. Patrząc na to, że 15/27 wygranych pojedynków Nikity to poddania kurs może być atrakcyjny względem tego, że szans na to, że podda Craiga są małe.
 
Ciekaw jestem kursu na to, że Krylov nie wygra przez poddanie. Patrząc na to, że 15/27 wygranych pojedynków Nikity to poddania kurs może być atrakcyjny względem tego, że szans na to, że podda Craiga są małe.
W drugą stronę bym się sklanial, że Craig złapie Krylova, on cały czas bardzo mocno BJJ szlifuje
 
Pilnuje żebyś znowu 5k nie przejebal na izydory a później tylko chleb ze smalcem wtryndalal... :devil smile:
Hahahahahaha, zatroszcz się o własne cztery litery a nie mi kasę wyliczasz , ja te już kilka tysięcy dawno na giełdzie odrobiłem więc spokojna Twoja rozczochrana. :roberteyeblinking:
 
Back
Top