UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall (19.03.2022)

Za każdym razem chłop Ci mówi, że jesteś natrętny z pytaniami o bety, a Ty dalej swoje, niesamowite
Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem chociaż trochę, czy w szkole nie nauczyli? Gdybym chciał jego typy żeby pograć to bym nie wstawiał już swoich i udostępniał, pytam z czystej ciekawości, żeby porównać co tam wymyślił, a Ty swoim komentarzem chyba chciałeś zabłysnąć i zdobyć kilka lajków do kolekcji.
 
Moje dwa kupony
Bierzcie i grajcie z tego wszyscy

1
Topuria - ko/sub
Pavlovich - ko/sub
Pimblett
McKenna

2
Shore - pow. 2.5 rundy
Nelson - walka skonczy sie przed czasem
Krylov - j/w
Grundy
Mokaev

Buk zapłać!
 
1647627082073.png


Powodzenia :werdum:
 
Porównywałem w pośpiechu kursy bukmacherów żeby wybrać najlepsze ako i zagapiłem się, dzięki. Napisałem do nich w tej sprawie

Dołożyłem jeszcze:
View attachment 35277

Do tego Kaczmarczyk zamyka 1,5k

Lets goooo
Widzę, że Ciebie również zainteresował zakład na Gutierreza. Jakieś przemyślenia? Mnie do betu skłoniła raczej wszechstronniejsze umiejętności. Dobra stójka w której często obija łydki co wyłącza mobilność zawodników. Dodatkowo czasem zagrozi sprowadzeniem, co wytrąca przeciwników z równowagi. Co najważniejsze w tej walce, to fakt, że nie został znokautowany i umie przyjąć cios. Danaa to nadal sporo niewiadomych, ponieważ szybko kończył walki przed czasem. Napewno wyprowadza sporo ciosów i jest niebezpieczny w początkowych rundach. Mimo wszystko uważam, że Gutierrez przetrwa początkową nawałnice ciosów i w 2,3 rundzie wypunktuje Danaa.

@bajter skróci dystans, obali, podda lub ubije na ziemi.
 
Porównywałem w pośpiechu kursy bukmacherów żeby wybrać najlepsze ako i zagapiłem się, dzięki. Napisałem do nich w tej sprawie

Dołożyłem jeszcze:
View attachment 35277

Do tego Kaczmarczyk zamyka 1,5k

Lets goooo

Popieram wszystkie typy, poza Latifim, raz że chodził po dwójce tydzień temu, dwa - co ten karzeł może robić, musi obalać, Olejnik jeszcze ma siłę, by karła przetoczyć i będzie pozamiatane. Reszta kursów będzie sporo ubita przed galą.
 
jak widzicie walke topurii? jest sporo mniejszy patrząc na wazenie

Będzie sprzyjało wjeżdżaniu w nogi, około 2. minuty i Herbert leży na plecach, płacze i jest bity albo poddany

Popieram wszystkie typy, poza Latifim, raz że chodził po dwójce tydzień temu, dwa - co ten karzeł może robić, musi obalać, Olejnik jeszcze ma siłę, by karła przetoczyć i będzie pozamiatane. Reszta kursów będzie sporo ubita przed galą.

Szkoda, że nie złapałem po 2.0
Wydaje mi się, że stylistycznie Latifi zabiera wszystkie możliwe argumenty 45 letniemu Oleinikowi, Latifi nigdy nie był poddany więc mam nadzieję, że w zwarciu nie wpadnie w coś głupiego, obalić go się nie da
Widzę dociskanie do siatki i sporadyczne zaznaczanie ciosami przez Szweda

Widzę, że Ciebie również zainteresował zakład na Gutierreza. Jakieś przemyślenia? Mnie do betu skłoniła raczej wszechstronniejsze umiejętności. Dobra stójka w której często obija łydki co wyłącza mobilność zawodników. Dodatkowo czasem zagrozi sprowadzeniem, co wytrąca przeciwników z równowagi. Co najważniejsze w tej walce, to fakt, że nie został znokautowany i umie przyjąć cios. Danaa to nadal sporo niewiadomych, ponieważ szybko kończył walki przed czasem. Napewno wyprowadza sporo ciosów i jest niebezpieczny w początkowych rundach. Mimo wszystko uważam, że Gutierrez przetrwa początkową nawałnice ciosów i w 2,3 rundzie wypunktuje Danaa.

Guti wydaje się być bardziej doświadczony, kompletna stójka, bije celnie, nigdy nie był znokautowany, problemów z nietrzymaniem ciosu - nie widziałem, powinien przetrwać nawałnicę i wypunktować

To nie jest porada inwestycyjna :putin:
 
Warta gry taka tasiemka?
 
1,50 na Krylova to no bet. Craig tylko grappler, ale każdy się na niego i tak nabiera.
Zresztą Krylov wyjątkowo niedbale podchodzi do defensywy parterowej, na 8 porażek pięć przegranych przez SUB.

Wołkow już pół na pół. Zaczynam myśleć nad Ruskiem i to poważnie. Polak tego raczej na punkty nie wygra, właściwie to jakieś poddanie to dla niego jest światełko w tunelu

Craig na tym trójkącie wyczyścił 3/4 dywizji
:antonio:
 
Back
Top