UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland (05.02.2022)

Soriano znokautuje Maximova
Mam podobne odczucia, Maximov nie walczył jeszcze z nikim na poziomie. Nie ma stójki, a w akcjach parterowych też popełnia błędy. Soriano może nie wybitny technik, ale napierdala jak zły i miał już przetarcie z rywalami z wyższej półki. Jeśli Maximov nie obali to pójdzie spać.
 
Mam podobne odczucia, Maximov nie walczył jeszcze z nikim na poziomie. Nie ma stójki, a w akcjach parterowych też popełnia błędy. Soriano może nie wybitny technik, ale napierdala jak zły i miał już przetarcie z rywalami z wyższej półki. Jeśli Maximov nie obali to pójdzie spać.
Soriano bodajże ma czarny pas bjj także do kogo będzie należał parter to nie jest przesądzona kwestia, przelezeć też potrafi patrz walka z Pickettem.
 
Soriano bodajże ma czarny pas bjj także do kogo będzie należał parter to nie jest przesądzona kwestia, przelezeć też potrafi patrz walka z Pickettem.
Tak jest. Więc to się wydaje być dobry bet :) Do tego Almeida (choć widziałem tylko tę walkę z DWSC) powinien ogarnąć placka Marqueza. Grałeś coś na gruby kupon z tego UFC?
 
Maximov z nikim mocnym nie walczył Puna go dostał żeby chłopa wypromować ubije go jakimś sierpem w stójce a w parterze krzywdy sobie raczej nie da zrobić
 
Tak jest. Więc to się wydaje być dobry bet :) Do tego Almeida (choć widziałem tylko tę walkę z DWSC) powinien ogarnąć placka Marqueza. Grałeś coś na gruby kupon z tego UFC?
Soriano byłby dobrym betem gdyby miał nieskalaną kondycję a niestety ma tendencje do zwalniania z biegiem pojedynku z racji swojego stylu więc bet co najwyżej przyzwoity. Został mi Almeida i MAximov sub-nie.
 
Erosa
Rakhmonov
Strickland

John Castaneda 3.10 fortuna,to bedzie bardzo bliska walka według mnie,grzech nie skorzystać z takiego kursiwa:boss:

Alexis Davis 1.45 fortuna
Alexis solidna i doświadczona,jak przegrywała to przez decyzje z dziewczynami z top 10.
Jej przeciwniczka beztalencie zero zapasów,brak defensywnej stójki,wszystko zbiera na łeb nie wiem co ona robi w UFC.
Alexis ma 37 lat ale z takim szrotem sobie poradzi.
::snoopd::
 
Z Rakhmanovem, Stricklandem, Erosa, się udało, chociaż już raczej nigdy nie obstawie Erosy bo takimi przeciwnikami powinien wygrywać przed czasem. Daje fajne walki, ale zdecydowanie za dużo zbiera na głowę.
Rakhmanov to przyszłe 10 top dywizji.
Strickland może dać fajną walkę z Adesanya, ale raczej małe szanse na detronizacje.

Szkoda Bondara bo kilka kuponów uwalił.
 
Bondar zrobiony i poddany łatwiutko
Od początku walki było widać że w BJJ to różnica klas
IMG_20220206_083937.jpg

:jjsmile:
 
Back
Top