UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland (05.02.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1642352180883.png



 
Ostatnio ciezkie rozpiski UFC, to wrzucam temat wczesniej, moze uda sie cos wychwycic. Poki co nic nie pograne z tej gali. Biore pod uwage Stricklanda, Rakhmonova i Milesa Johns'a, ale wszystko bez przekonania względem kursu.
 
Evo co uważasz o ?
Tresean Gore 1.8
Gore ko
Battle to średniak topem 15 napewno nie będzie
Ja bym typował odwrotnie jeśli bym musiał - na tyle co obu kojarzę. Walce się nie przyglądałem i nie planuję.
 
Battle niby jest przekrojowy ale dziurawy jak sito
Nie pomogę, nie przyglądałem się dokładniej. Dla mnie Battle ma zarówno większe doświadczenie jak i jest bardziej przekrojowy, ale to tyle co pamiętam. Nawet nie odświeżałem sobie ich walk. Tego Gore widziałem raz.
 
Carlston Harris @3.39

Dla mnie przeginka totalnie. Wiadomo Rakhmonov to nie jest placek, ale Harrisa styl mi się podoba i może tu mocno zagrozić dlatego taki kursik to jest złoto.
 
Hermanson wiadomo ze bedzie dążył do obalenia ale czy mu sie to uda ciezko powiedzieć bo Strickland ma naprawdę dobre tdd,jesli Sean utrzyma walke na nogach to powinien to wygrać.
Dla mnie 55/45 Strickland.
 
@Evo mistrzu a ty jak widzisz przebieg walki stricklanda z hermanssonem?
Ciężko wyczuć. Strikersko Strickland będzie miał przewagę, TDD ma raczej dobre, prawdopodobnie wypunktuje w stójce broniąc obaleń, ale osobiście tego nie gram.
 
Juz raz sie przejechałem na Hawesie,chłop jest nie do gry,ekspert od szklanych szczęk powinien potwierdzić.
 
Back
Top