UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland (05.02.2022)

1 gala od jakiegoś czasu gdzie coś może pogram konkretniej
tripel:
Erosa
Bondar
Almeida

i to chyba wszystko

Edit: na Hawsa bym nie liczył przy tym kursie, podejrzaną ma szczękę. Powinien wygrać ale...
 
Alexis Davis 1.45 fortuna
Alexis solidna i doświadczona,jak przegrywała to przez decyzje z dziewczynami z top 10.
Jej przeciwniczka beztalencie zero zapasów,brak defensywnej stójki,wszystko zbiera na łeb nie wiem co ona robi w UFC.
Alexis ma 37 lat ale z takim szrotem sobie poradzi.
 
Julian Erosa @1.32

Moim zdaniem można dokładać do wszystkiego, rywal bum beż żadnych większych umiejętności czy to bokserskich czy zapaśniczych, Erosa narzuca sporą presję, jest bardzo aktywny w swoich walkach, prędzej czy później Peterson nie wytrzyma, obstawiam jakieś poddanie w drugiej rundzie.
 
Julian Erosa @1.32

Moim zdaniem można dokładać do wszystkiego, rywal bum beż żadnych większych umiejętności czy to bokserskich czy zapaśniczych, Erosa narzuca sporą presję, jest bardzo aktywny w swoich walkach, prędzej czy później Peterson nie wytrzyma, obstawiam jakieś poddanie w drugiej rundzie.
Panie ekspercie Kolonko o poddanie będzie trudno bo Peterson biegle włada defensywnym bjj.
 
Zabawowo:

Jarema + Battlle @7.06 za 100
Alvey + Czux @18.96 za 50
Jarema + Czux @14.19 za 30
Jarema + Battle + czux @31.21 za 20
 
Almeidy , Bodnara nie tykasz?
Gore może namieszać. Ma czym przyjebać.
Almeida jest na głównym kuponie a Bondara nie widziałem w akcji więc go nie gram.
Owszem Gore powienien mieć przewagę w sile uderzenia ale sądze że przekrojowość i przede wszystkim zapasy mogą zrobić robotę dla Battle.
 
Almeida jest na głównym kuponie
Takim miesięcznym czy z tej gali głównym?
Owszem Gore powienien mieć przewagę w sile uderzenia ale sądze że przekrojowość i przede wszystkim zapasy mogą zrobić robotę dla Battle
W sumie value jest na Battle bo zapasy ma a Gore tutaj nie jest solidny więc walka 50/50 a że kursik fajny na Battle to też spróbowałeś.
 
Alvey to chyba jedynie przez jakieś skończenie jest w stanie to wygrać
Nie koniecznie, Sam dawał bliskie walki z dobrymi zawodnikami takimi jak Spann czy Jung. Kurs ewidentnie przeszacowany z uwwagi na 6 kolejnych porażek z rzędu śmieszka. Na ważeniu byłem zaskoczony że walka odbędzie się w dywizji do 205 funtów bo tapo początkowo wskazywało na MW, i głównie z tego względu postanowiłem postawić na Alveya, przewaga gabarytów jest widoczna. Dobre tdd + niezła walka z kontry, może ugra.
 
Ja próbuje tak
C0A62BB0-21E3-421F-BC90-D9281C3015D2.jpeg
 
Zabawowo:

Jarema + Battlle @7.06 za 100
Alvey + Czux @18.96 za 50
Jarema + Czux @14.19 za 30
Jarema + Battle + czux @31.21 za 20
Tez widze duże szanse u Battlle, a u karzełków dla mnie te kursy są przestrzelone i powinny być w miarę równe ten Big jack widać zadziorny jest a ten mini majk od tego friza to taki mięczak…
 
Tez widze duże szanse u Battlle, a u karzełków dla mnie te kursy są przestrzelone i powinny być w miarę równe ten Big jack widać zadziorny jest a ten mini majk od tego friza to taki mięczak…
W walkach freaków trudno coś wywnioskować z powodu ubogiego materiału zawodników, ja tu lece na czutke. Jarema wydaje się mieć serce wojownika, najbardziej licze na to że będzie próbował przewracać, na ważeniu zwróciłem uwagę na rozmiar jego nóg - są kurewsko masywne a to tam właśnie drzemie największa moc.
 
Rakhmonov, Soriano i z polecenia Bondar z UFC wlatuje na papierze wszystko dobrze wygląda
 
Johns chyba tez do gry, powinien porobić zapasami a stójkę tez posiada a castaneda dla mnie półka niżej
 
Back
Top