UFC Fight Night 98: Dos Anjos vs Ferguson - dyskusje, kursy.

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
jshnk2.jpg

Do gali jeszcze sporo czasu, ale pojawiło się kilka kursów, więc zakładam temat.
 
Wchodze grubo w Fergusona z 1-2 k pojdzie

Nie ukrywam, że El Cucuy to jeden z moich ulubionych prospectów, ale mam bardzo mieszane uczucia w tej walce
Jak przypomnę sobie go z Barbozą = pokazał że nie cofnie się a gdy Barboza przeważał , odwołał się do parteru i poddał
Natomiast ostatnia walka z Vannatą to porażka mimo wszystko, cud że nie został dokończony, + za wykaraskanie się z tego.
Z całego serca kibicuję mu, lecz myślę że skończy jak Cerrone i troszkę buźka się zamknie :((
 
Uważam, że dos Anjos to najlepszy lekki na świecie i zmiecie Fergusona max w dwie rundy.

Z pomocą HeyPussy zagrane na gali:
RDA tko 4.27

Spodziewałem się, że będzie max 2.50. Według mnie jest to value roku.

No, może poza Juniorem po 2.00 przeciwko Rothwellowi :mamed:
 
Nie ukrywam, że El Cucuy to jeden z moich ulubionych prospectów, ale mam bardzo mieszane uczucia w tej walce
Jak przypomnę sobie go z Barbozą = pokazał że nie cofnie się a gdy Barboza przeważał , odwołał się do parteru i poddał
Natomiast ostatnia walka z Vannatą to porażka mimo wszystko, cud że nie został dokończony, + za wykaraskanie się z tego.
Z całego serca kibicuję mu, lecz myślę że skończy jak Cerrone i troszkę buźka się zamknie :((
Wheres your son at!!? Ogladales ten klasyk z tufa jak Fergusonowi odjebalo? Moim zdaniem to on jest nie do znokautowania co RDA moze zrobic innego poddac go? Watpie

Obaj ida na zywiol i narzcaja duze tempo walki to bedzie wojna ale Ferguson jebnie taki pressing ze Dos Anjos sie zalamie i zalozy mu D'arca kolejnego

Mark my words
 
Tony nie byl znokautowany nigdy w swojej karierze szczeke ma twarda wchuj nawet jak dostaje ciosy to idzie jak terminator Barboza to byl w szoku jakie tempo mu narzucil, a Rda moim skromnym zdaniem jest sporo overrated, bedzie piekna walka z niecierpliwoscia czekam tez na Bispinga w ten weekend.
 
Tony nie byl znokautowany nigdy w swojej karierze szczeke ma twarda wchuj nawet jak dostaje ciosy to idzie jak terminator Barboza to byl w szoku jakie tempo mu narzucil, a Rda moim skromnym zdaniem jest sporo overrated, bedzie piekna walka z niecierpliwoscia czekam tez na Bispinga w ten weekend.

Vannata go prawie znokautował.
I to bez obozu. Przygotowany by pewnie skończył Fergusona.
Dlaczego RDA przereklamowany?
Zobacz co robił z ludźmi po przegranej z Khabibem. Benson miał być też nieznokautowany, a RDA to zrobił.
Wiele zawodników ostatnio pada jak muchy, a wcześniej nie byli kończeni - Lombard, Diego, Robbie (12 lat temu), Almeida - to tak na szybko.

Lubię Tony'ego, ale stawiam na RDA.
 
Vannata go prawie znokautował.
I to bez obozu. Przygotowany by pewnie skończył Fergusona.
Dlaczego RDA przereklamowany?
Zobacz co robił z ludźmi po przegranej z Khabibem. Benson miał być też nieznokautowany, a RDA to zrobił.
Wiele zawodników ostatnio pada jak muchy, a wcześniej nie byli kończeni - Lombard, Diego, Robbie (12 lat temu), Almeida - to tak na szybko.

Lubię Tony'ego, ale stawiam na RDA.
Vannata to dobry kot bardzo solidna stojka i taki dziwny jakby karate stance. Tak jak wszyscy nie wytrzymal presji Fergusona. Mysle poprostu ze Tony jest nie do zajebania koles ma cos w sobie takiego, zacietosc jakby walczyl o swoje zycie. Nie mowie ze Rda przereklamowany bo to czolowka swiatowa ale ma momenty ze nie walczy tak dobrze jak zwykle. Wlasnie ta walka z Eddim mnie zastanawiala bo na wazeniu wygladal jakby byl chory. Ciekawe jak bedzie teraz ale czuje ze Tony go ogarnie wlasnie pressingiem, nie mozna mu dawac miejsca bo to on bedzie nacieral jak z Pettisem. Masz racje z tym padaniem jak muchy ale to Rda zostal znoakutowany a Ferguson tez przyjebac potrafi. Male szanse ze ta walka pojdzie na decyzje o ile Rda nie przelezy na nim choc Tony jest zajebiscie ofensywny z plecow i wbrew pozorom ma tez solidne zapasy. Rda przez decyzje ? mozliwe ale raczej male szanse - wedlug mne.

Lombard bez koksu ile bylo takich przypadkow ze nagle zostali nokautowani Ci wszyscy cheaterzy, Almeide znokautowal prawie Pickett ja pierdole taki piekny zakladzik by mi wszedl wtedy. To jest mma wszystko sie moze zdarzyc, a co myslisz o Bisping - Hendo?
 
Vannata to dobry kot bardzo solidna stojka i taki dziwny jakby karate stance. Tak jak wszyscy nie wytrzymal presji Fergusona. Mysle poprostu ze Tony jest nie do zajebania koles ma cos w sobie takiego, zacietosc jakby walczyl o swoje zycie. Nie mowie ze Rda przereklamowany bo to czolowka swiatowa ale ma momenty ze nie walczy tak dobrze jak zwykle. Wlasnie ta walka z Eddim mnie zastanawiala bo na wazeniu wygladal jakby byl chory. Ciekawe jak bedzie teraz ale czuje ze Tony go ogarnie wlasnie pressingiem, nie mozna mu dawac miejsca bo to on bedzie nacieral jak z Pettisem. Masz racje z tym padaniem jak muchy ale to Rda zostal znoakutowany a Ferguson tez przyjebac potrafi. Male szanse ze ta walka pojdzie na decyzje o ile Rda nie przelezy na nim choc Tony jest zajebiscie ofensywny z plecow i wbrew pozorom ma tez solidne zapasy. Rda przez decyzje ? mozliwe ale raczej male szanse - wedlug mne.

Lombard bez koksu ile bylo takich przypadkow ze nagle zostali nokautowani Ci wszyscy cheaterzy, Almeide znokautowal prawie Pickett ja pierdole taki piekny zakladzik by mi wszedl wtedy. To jest mma wszystko sie moze zdarzyc, a co myslisz o Bisping - Hendo?
Hendo może trafić w każdej chwili i zakończyć walkę. Bisping może go pomęczyć 2 rundy i gdy Hendo osłabienie to wtedy przejść do ataku.
Zagrałem bardziej rekreacyjnie Hendo KO bo i dobry kurs i z fanowskiego punktu widzenia chciałbym żeby powtórzył swój wyczyn z ufc 100.
Ale nie jest to dla mnie jakaś okazja jak chociażby Michael Johnson na ufc 205, więc Hendo zagrałem bez większych emocji po prostu.
 
Hendo może trafić w każdej chwili i zakończyć walkę. Bisping może go pomęczyć 2 rundy i gdy Hendo osłabienie to wtedy przejść do ataku.
Zagrałem bardziej rekreacyjnie Hendo KO bo i dobry kurs i z fanowskiego punktu widzenia chciałbym żeby powtórzył swój wyczyn z ufc 100.
Ale nie jest to dla mnie jakaś okazja jak chociażby Michael Johnson na ufc 205, więc Hendo zagrałem bez większych emocji po prostu.
Mam podobne odczucia odnosnie tej walki, pomysl co sie bedzie dzialo jak go znokautuje znowu tym razem w menchesterze, cala hala milknie dziadek mistrzem Ufc i idzie na emeryture. Ale tak realnie patrzac to Bisping go ogarnie moze nawet jakies Tko, Hendo wygazuje po 2 rundzie a Bisping wiadomo jedne z lepszych cardio w ufc. Kiedys nie lubilem Bispinga ale z czasem sie do niego przekonalem sluchajac wywiadow to bardzo wporzadku typek, podobniee jak z Conorem gdy poznasz go lepiej to tez szacunek mu sie nalezy.
 
RDA odprawił piekielnie Cerrone- byłem zaskoczony aż taką łatwością, Alvarez identycznie rozprawił RDA
Wiele może się zdarzyć, mimo wszystko RDA
Wydaję mi się że wróci mocny z głodem walki i jak zawsze z pokorą, walka Fergusona z Barbozą a z Vannatą to zupełne bitki z parciem Fergusona na przód, o ile prawie nie przepłacił tego ostatnio
Na dziś uważam, że 29-28 Brazylijczyk
 
RDA odprawił piekielnie Cerrone- byłem zaskoczony aż taką łatwością, Alvarez identycznie rozprawił RDA
Wiele może się zdarzyć, mimo wszystko RDA
Wydaję mi się że wróci mocny z głodem walki i jak zawsze z pokorą, walka Fergusona z Barbozą a z Vannatą to zupełne bitki z parciem Fergusona na przód, o ile prawie nie przepłacił tego ostatnio
Na dziś uważam, że 29-28 Brazylijczyk
Walka będzie miała 5 rund.
 
RDA jest według mnie najlepszym lekkim wszechczasów i pod względem umiejętności #1-2 p4p. Każdy może przegrać przez nokaut, taki sport. Ferguson z kolei był naruszany przez wielu rywali, których technika, ani siła ciosu nie dorównuje tej dos Anjosa. Każda szczęka kruszeje po ciosach - zwłaszcza Fergusonowa, która przyjmuje zbyt dużo. Benson również nigdy wcześniej nie był znokautowany, Cerrone raz przegrał przez tko z Pettisem.
Na moje oko jest to walka 75-25 dla RDA, przy czym absolutnie nie wierzę w poddanie i wątpię, by Tony przetrwał piekło, które spotkało Pettisa/Diaza/Bensona/Kowboja. Nie przy jego defensywie i zaciętości Brazylijczyka, który jest głodny pasa.
 
Chyba zapomnieliscie jak Tony oprawil Thompsona w stojce. Rda ma suspect chin Jeremy Stephens go znokautowal a Tony nokautowal na lewo i prawo typow w tufie i po nim jego boxing jest bardzo underrated. Jesli chodzi o Rda to wcale nie ma az tak bardzo mocno nokautujacego ciosu a Tony ma bardzo twarda szczeke. Co najwyzej moze wygrac przez decyzje zobaczymy jak to bedzie w championship round gdzie ferguson nigdy nie byl. Mam tylko nadzeje ze nie bedzie napierdalal tych fikolkow w tej walce i lecial po noge Rda.
 
Chyba zapomnieliscie jak Tony oprawil Thompsona w stojce. Rda ma suspect chin Jeremy Stephens go znokautowal a Tony nokautowal na lewo i prawo typow w tufie i po nim jego boxing jest bardzo underrated. Jesli chodzi o Rda to wcale nie ma az tak bardzo mocno nokautujacego ciosu a Tony ma bardzo twarda szczeke. Co najwyzej moze wygrac przez decyzje zobaczymy jak to bedzie w championship round gdzie ferguson nigdy nie byl. Mam tylko nadzeje ze nie bedzie napierdalal tych fikolkow w tej walce i lecial po noge Rda.
Czemu piszesz po angielsku?
 
1. Kim jest Thomson przy dos Anjosie?
2. Rumbla poddał Koscheck - czy to znaczy, że Glover i Bader go poddali?
3. Typy w tufie to jednak 3 poziomy niżej, niż RDA.

Nie mam pojęcia, jaki jest sens wspominania walk sprzed kilku lat - nokaut z łap Stephensa (swoją drogą gosć ma cegły w łapach) był osiem lat temu. RDA jest w zdecydowanej czołówce pod względem siły ciosu - Ferguson nie, on zajeżdża i łamie rywali presją.
Według mnie, jesli ktos jest nokdaunowany w co drugiej walce, to raczej mocnego łba nie ma.
 
1. Thomson to swiatowej klasy zawodnik z bardzo dobra stojka czy Dos Anjos jest o level wyzej od niego? Nie sadze
2. To byly czasy gdy Rumble walczyl w welterweight wiadomo jak ten weight cut sie konczyl dla niego, na ten moment to jest zupelnie inny czlowiek - bestia. Mam nadzieje ze ogarnie tym razem Dc.
3. Zgadzam sie, ale jesli Barboza ktory wedlug mnie jest na rowni jak nie lepszy w stojce od Dos Anjosa nie mogl powstrzymac Tonego to watpie zeby Rda mu zagrozil. Obaj wywieraja duzy pressing to bedzie wojna ale Tony wyjdzie zwyciesko z tej potyczki. Pewnie Dos Anjos go troche oprawi w pierwszej rundzie wtedy pora na zakladzik live na Tonego zrobilem tak z Barboza i przytulilem delikatne siano wtedy.

Moze i zaliczyl jeden knockdown bo nadziala sie na dobra kontre z Vannata ale zaraz szybko wrocil na nogi. Wczesniej nigdy nie mial takich akcji, nie zostal nigdy skonczony ciosami wiec co do twardosci jego szczeki nie mam watpliwosci.
 
Chyba zapomnieliscie jak Tony oprawil Thompsona w stojce. Rda ma suspect chin Jeremy Stephens go znokautowal a Tony nokautowal na lewo i prawo typow w tufie i po nim jego boxing jest bardzo underrated. Jesli chodzi o Rda to wcale nie ma az tak bardzo mocno nokautujacego ciosu a Tony ma bardzo twarda szczeke. Co najwyzej moze wygrac przez decyzje zobaczymy jak to bedzie w championship round gdzie ferguson nigdy nie byl. Mam tylko nadzeje ze nie bedzie napierdalal tych fikolkow w tej walce i lecial po noge Rda.

I mieszkać w Poland but write in angielski because lubię english forums.
 
Back
Top