UFC Fight Night 98: Dos Anjos vs Ferguson - dyskusje, kursy.

1. Kim jest Thomson przy dos Anjosie?
2. Rumbla poddał Koscheck - czy to znaczy, że Glover i Bader go poddali?
3. Typy w tufie to jednak 3 poziomy niżej, niż RDA.

Nie mam pojęcia, jaki jest sens wspominania walk sprzed kilku lat - nokaut z łap Stephensa (swoją drogą gosć ma cegły w łapach) był osiem lat temu. RDA jest w zdecydowanej czołówce pod względem siły ciosu - Ferguson nie, on zajeżdża i łamie rywali presją.
Według mnie, jesli ktos jest nokdaunowany w co drugiej walce, to raczej mocnego łba nie ma.
Kurna przyjął od Vannaty high kicka na czysto
 
Dos Anjos opuścił King's MMA przed walką z Fergusonem - odbył u nich zaledwie połowę obozu.
Rafael, dlaczego?
 
Tony to jeden z najtwardszych zawodników w całym UFC, przeważnie z biegiem czasu łapie rytm i narzuca swój styl. Z drugiej strony RDA to najlepszy rywal z jakim kiedykolwiek się mierzył i logiczny faworyt.

@Puczi Rafa zakłada swój własny gym, trochę dziwna decyzja w tym momencie.
 
Lamas 1.94 pinnacleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



bet365 powinno wystawić ze 2 dni przed galą taką możliwość - na razie jest tylko X przed czasem.
Dzięki. No wlasnie sprawdzałem i każdy buk tylko x , unibet robi dobrą robote z tymi kursami daleko za konkurencją.
 
Ktoś myśli nad Lamasem po 2,0 przeciwko Oliveirze?
Ja myślę. Zastanawiałem też się nad Dariuszem, ale chyba odpuszczę.
Mój główny zakład to dubel Held + ponad 2,5 w ME.
Alvey i Perez - Co o nich myślicie?
 
Perez przez Decyzje po 2.25 będzie grany Arantesa mimo wszystko ciężko skończyć ale na punkty powinien to spokojnie meksykanin ugrać wątpię żeby Arrantes 3 raz z rzędu uratował się balachą z pleców

myśle jeszcze nad Reyesem przez nokaut ale nie ma kursów jeszcze
 
Betsson ma fajną promocję teraz dla nowych. 300zł bez ryzyka.

Poszło:
Heldzik + RDA za te 300
Lech 2 + alvey + magomedov.
i kirasowka za drobne.
 
300 bez ryzyka na betssonie poszło na tasiemke. Wejdzie to super, nie to i tak nic nie trace

ytyr.jpg
 
Back
Top