UFC Fight Night 79: Henderson vs. Alves - dyskusje bukmacherskie o gali

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
zxczsw.jpg
 
waemjxkavtxuhgaqsphalzeowvvgiksshizfyplfifeyanyhcjxebagwvqqnbdslafmzhurcebsgugnjxndymoqgbckizxefntxv


Na Betsafe jest już pierwszy zakład. Z tego co śledziłem, Alves zrobił się większym underdogiem niż był na początku. Pytanie - czy rzeczywiście? Dwa razy się jeszcze zastanowię.

PS. @Szady, gala Magny vs Gastelum będzie galą 78, a nie 79, jak to jest teraz w tamtym temacie.
 
Alves jest zbyt zdziadziały, by pokonać Bensona, chociaż to niepoważne, by dawać Alvesowi tyle samu szans na wygraną z nim, co z Conditem. Prawdopodobnie zagram Bensona przez poddanie.
 
Też się zastanawiam dlaczego Kim jest faworytem w tej walce.

Pewnie dlatego, że jest wielkim i silnym półśrednim dobry w zapasach i kontroli a Masvidal miewał problemy z zawodnikami o takim stylu walki w LW ja to widzę jako nudnawa decyzje dla koreańczyka nawet mam go w listopadowym taśmaku jedyna szansą Masvidala jest jakiś luj ogłuszacz ale Kim już sie w szalonego berserkera nie bawi więc nie będzie o to łatwo no i miejsce walki Kim będzie mega zmotywowany według mnie i spokojnie wypunktuje Forge no to tak w skrócie :fingers:
 
Kim wyzwaniem dla kazdego w 77 jest, potrafi zameczyc konkretnie
szczegolnie malego Masvidala
 
Według mnie to zależy od Kima - czy będzie się bawił w strikera, czy grindera. Nadal jednak Masvidal ma dobrą obronę przed obaleniami i nawet dobra taktyka nie gwarantuje DHK sukcesu. Cholera to wie. Początkowo faworyzowałem Koreańczyka, jednak chciałbym wygranej Jorge'a i może dlatego kupuję argumenty znajomych, którzy typują Masvidala.
 
Również faworyzuje Jorge, ale dla mnie to taka chimera, że głowa mała. Raz może wyjść jak mistrz świata, raz mega nieporadnie. #split
 
Robert Whittaker, wzrost 5'11'', zasięg 6'1'' przeszedł z półśredniej do średniej i większość opinii było typu, że dobre posunięcie, za dużo zrzucał i teraz będzie jechać na pełnej mocy.
Jorge Masvidal, wzrost 5'11'', zasięg 6'2'' przeszedł z lekkiej do półśredniej, a opinie są raczej z nastawieniem, że w wyższej kategorii sobie nie poradzi bo przeciwnicy są za silni.
Masvidal postanowił zmienić wagę, bo sporo zrzucał i odbijało to się na jego dyspozycji. Kilka bliskich walk z wynikiem na jego niekorzyść przypieczętowało decyzję o przejściu wyżej. I co? W swoim debiucie dobrze się zaprezentował z Mutante (który to normalnie lata w średniej i jest sporo większy od Kima.) i zafundował mu ładne KO.
Moim skromnym zdaniem Jorge jest lepszym zawodnikiem od Kima i przewaga warunków tego drugiego nie powinna wpłynąć na wynik końcowy. Zdarza mu się jednak przespać walkę i w to tu bym raczej szukał powodu do obaw. Jednak złość po porażkach, które równie dobrze mogłyby być jego wygranymi daje mi nadzieje sądzić, że odrobił lekcje. Nikogo nie namawiam, sam jednak zaufałem Masvidal'owi, a czy dobrze postąpiłem dowiem się już za dwa tygodnie:cool:
 
Kim nie ma tez najmocniejszej szczeki, a Jorge ma czym pierdolnac, ale i tak Koreanca trzeba szanowac bo potrafi zameczyc kazdego
 
Przyjmował luje od powerpunchera Silvy więc nie ma też takiej najsłabszej szczęki te przegrane przez Ko Kima to też idealnie wyprowadzone ciosy ten w kontrze trafiony czyściutko od takiego dzika jak Woodley powaliłby wiekszość dywizji latające kolano od Condita to samo. Ja w dalszym ciągu faworyzuje Koreańczyka warto też wspomnieć że nawet w LW Masvidal słabo sobie radził z silnymi zapaśnikami którzy wywierają na nim presję.Miejsce gali też może mieć spore znaczenie Kim już od dłuższego czasu wspominał, że chciałby zawalczyć na gali Ufc w Korei więc zmotywowany będzie mocno
 
Kim już od dłuższego czasu wspominał, że chciałby zawalczyć na gali Ufc w Korei więc zmotywowany będzie mocno

Argumentacja walki przed wlasna publicznościa juz od dluzszego czasu do mnie nie przemawia. Niby powinno dzialac motywujaco, ale przed oczyma mam obraz walk Gusta z Rumblem w Sztokholmie czy Janka z Manuwa w Krakowie - niby sie mocno chce, a to sie obraca w druga strone...
 
budze sie, sprawdzam bestfightodds patrze Kim 2,45 i prawie dostaje zawalu
szybko sie myje, zeby isc wplacic kase do bankomatu, sprawdzam czy kurs sie nie zmienil i orientuje sie, ze na tej gali walcza dwa DHK :facepalm:
 
Kurs na Alberto Minę mnie kusi. Zawalczył trochę jak szaleniec w ostatniej walce i go polubiłem. ;)

kutrsy-fn79.jpg
 
De La Torre i Mina będą grani na singlach może jeszcze Kuntz bo od dawna mam przeczucie że to wygra trenuje w ATT a ten Hyung Bang to nic szczególnego
 
Masvidala grasz?

Nie jestem Szadym ale wtrącę swoje trzy grosze. Moim zdaniem Jorge ma lepsze zapasy defensywne niż Benson ofensywne więc lwia część walki będzie się toczyć w stójce, a kto ma lepszą stójkę - kwestia dyskusyjna. Trzeba jednak pamiętać, że jeden jest ulubieńcem sędziów a drugiemu czasami się nie chce. Podsumuję tak: Benson jest słusznym faworytem ale lekko. Jorge siedzi mu za plecami i dyszy do ucha.
BTW. Uważam, że bardzo dobrym betem jest walka dotrwa do decyzji. Płacą za to @1.57 ale szanse są spore. Daję tak z 80 % Pozostałe 20% szans na skończenie daję Masvidalowi. Moim zdaniem jeśli ktoś skończy, to właśnie on. Dla grających Bensona proponuję Henderson przez decyzję po @2.1, choć mnie osobiście kusi Masvidal przez decyzję po @6.00
 
Nie jestem Szadym ale wtrącę swoje trzy grosze. Moim zdaniem Jorge ma lepsze zapasy defensywne niż Benson ofensywne więc lwia część walki będzie się toczyć w stójce, a kto ma lepszą stójkę - kwestia dyskusyjna. Trzeba jednak pamiętać, że jeden jest ulubieńcem sędziów a drugiemu czasami się nie chce. Podsumuję tak: Benson jest słusznym faworytem ale lekko. Jorge siedzi mu za plecami i dyszy do ucha.
BTW. Uważam, że bardzo dobrym betem jest walka dotrwa do decyzji. Płacą za to @1.57 ale szanse są spore. Daję tak z 80 % Pozostałe 20% szans na skończenie daję Masvidalowi. Moim zdaniem jeśli ktoś skończy, to właśnie on. Dla grających Bensona proponuję Henderson przez decyzję po @2.1, choć mnie osobiście kusi Masvidal przez decyzję po @6.00

No ja się zgadzam i już dawno postawiłem Masvidala :) Co do overa - betsafe płaci 1.40 za over 2.5, to też ciekawa opcja.
 
De La Torre i Mina będą grani na singlach może jeszcze Kuntz bo od dawna mam przeczucie że to wygra trenuje w ATT a ten Hyung Bang to nic szczególnego

Hector Urbina to również ATT, więc Fabiński sprawdził ich zawodnika...
 
Back
Top