UFC Fight Night 79: Henderson vs. Alves - dyskusje bukmacherskie o gali

Stawiam również na Colliera
Z ciekawości zadaję pytanie dla userów, którzy nie korzystają z Betsafe

Macie kurs na Serrano ? Wrzucę w niego trochę hajsu, bo ten Chińczyk jest wg mnie naprawdę słaby
Serrano rekord MMA 2-0, dobry debiut w UFC, zapaśnik z tego co pamiętam i ogarnia

Ale to tylko moje zdanie :)
 
Stawiam również na Colliera
Z ciekawości zadaję pytanie dla userów, którzy nie korzystają z Betsafe

Macie kurs na Serrano ? Wrzucę w niego trochę hajsu, bo ten Chińczyk jest wg mnie naprawdę słaby
Serrano rekord MMA 2-0, dobry debiut w UFC, zapaśnik z tego co pamiętam i ogarnia

Ale to tylko moje zdanie :)
bestfightodds.com, polecam
 
3,15 Serrano przed czasem 3,50 Serrano przez nokaut gdyby byl troche młodszy pograłbym to grubo bo cios ma mocny a rywal zdaje sie lubi brawlować ale ciosu aż tak mocnego nie ma
 
aa.jpg


150 na Sicilię. Czuję, że da lekcję młodemu i perspektywicznemu Choiowi.
 
Z ciekawostek, Leo Kuntz startowal z poziomu 2,6 do 1,48 a teraz 1.27 - 3.9 ale obrocilo faworyta :confused:
 
ktos wie czemu Bang z wczoraj 2,5 do dzisiaj 4 az skoczył? bo Kuntz to mega ogórek wołam @Szady i @Cloud moze wiedza:lol:

Nikt tego nie wie w całym Internecie. Spekuluje się albo kontuzję/chorobę albo jakiś przekręt. Można ryzykować w Banga, ale Bang też jest drewnem. Cepy, walka z kontry lub decyzja, którą wygra lub przegra.
 
w pakiecie bo potrzebowalem kursu tak kolo 5 , a Kita malo walczy ostatnio i nie jestem go tak pewny zeby dac hajs na niego .
 
8zqygf.jpg


Jedyny kupon z gali wszedł, chciałem dołożyć jeszcze trochę później to wycofali dziady zakład :p
 
i Bang wszedl, ciekawe o co z tym Kuntzem chodziło, komuś chyba coś odjebało :lol:
Masvidal vs Benson wyrownana i bardzo dobra walka
ta gilotyna Masvidal raz bardzo mocno siedziala, juz myslalem, ze wejdzie, ale Benson jednak za twardy jest
 
-18 zł po weekendzie. Szkoda Sexyamy, bo 3 rundę wygrał 10-8, a drugą prowadził do momentu faulu, który wszystko zmienił.
A Masvidal przegrał przez własną głupotę :(
 
Ja nie grałem KSW, ale po UFC -150. Ogólnie widzę, że był to czarny weekend dla wszystkich. Łączmy się bulu!
 
Back
Top