UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
boetsch-henderson.png


Hendo ustrzeli? ;)
Rothwell - Mitrione to dla mnie no bet na chwilę obecną.
 
Ja z tej gali gram Chrisa Wade'a za @1.55. Muszę znaleźć jeszcze kogoś do dubla. Jakieś sugestie?
 
Ja z tej gali gram Chrisa Wade'a za @1.55. Muszę znaleźć jeszcze kogoś do dubla. Jakieś sugestie?
Dobry wybór jeśli chodzi o Wade - sam przemyśle.Pamiętam walke z Carrizosą gdzie fajnie go porobił.Dosyć utalentowany koleś.
Może Boetsch? Ja chciałbym już koniec kariery Hendo.Szkoda zdrowia a nic już nie ugra.Ciekawe jaki kurs na Poiriera będzie.
 
Też myślałem o Chrisie, ale Carrizosa jest słaby.
Myślę o grze:
Rothwella 2.50
Medeirosa 2.60
Rivery 1.91 (pewnie podskoczy)
 
Ciekawe jaki kurs na Poiriera będzie.

Na razie @1.53. myślałem o Dustinie, ale muszę przypomnieć sobie jeszcze walki Medeirosa.
Jeśli idzie o walkę Hendo vs Boetsch, to bardzo prawdopodobne, że walka nie dojdzie do decyzji. Jeśli Hendo nie usadzi Tima, to od trzeciej rundy ze stanem przedzawałowym będzie jak na widelcu i wielka szansa, że Boetsch go ubije. Może wejdę w zakład: walka nie dotrwa do końca czasu. Tylko nie wiem jeszcze ile za to płacą ;)
 
o Ortedze nikt nie myśli? pan z BlackHouse, ostatnio wpadł sobie na dopingu, ale ogólnie gość ma potencjał. Giagos może zaskoczyć, a Poirier w LW będzie siłą IMO.

@Pietagoras może Proctor? gość jest solidny, a Edwards to trochę przepalony zawodnik, do double ~1.5 fajne.
 
Rothwell chyba ogarnie. Jebnięcie jest, szczęka też. Z drugiej strony Mitrione też ma czym uderzyć. Poddać nie powinien.
 
Last edited:
C9SrO89.png

Ja żem wymyślił Soto+Rivera, singiel na Rothwella jeżeli nie spadnie (a na razie rośnie) i może Poriera, ale nie wiem z kim go zagrać. Może jeszcze drobniej singiel na Hendo jak będzie rósł kurs, dziadek dostawał po dupie, ale jednak od klasowych zawodników.
 
Mike, prawda, że Hendo dostawał wpierdol od klasowych zawodników, ale spójrz na to inaczej:
Mousasi znokautował go w minutę
Cormier ... no.
Shogun go bił przez 3 rundy, dopóki nie dostał 1 luja
Belfort znokautował go w minutę

Więc w ciągu ostatnich 2 lat Hendo pokazał jedną dobrą akcję - sierp na rozerwanie klinczu. Wiem, że Tim także ma słabą passę, jednak uważam, że ma znacznie więcej do zaoferowania, dlatego zaufałem mu dolarami. Co do Poiriera, to sam zagrałem przeciwko niemu ;) Rivera i Rothwell pograni. Być może jeszcze Collier.
 
W sumie to kilka typów mam na oku. Swego czasu miałem postawić Soto w konfrontacji z Birchakiem. Nic sie nie zmieniło od tego czasu. Także Soto, Rivera, Wade, Proctor też jest okej, może nawet Tavares oraz Rothwell.
 
Jak na razie pograny Wade za bonusowe hajsy.Kogoś jeszcze dorzuce.Wkurwiają mnie te obroty siana w sumie :D
 
Powiedzcie jak to jest, że na pinnacle Collier jest po 2,70, a Abreu 1,50 z groszami, a na betsafe i betsson Abreu jest około 2,60, a Collier około 1,50? Pomylili krateczki? Gdzieś czytałem żeby na to uważać, bo buki później anulują zakłady jak pomylą kursy. To prawda?
 
W sumie to kilka typów mam na oku. Swego czasu miałem postawić Soto w konfrontacji z Birchakiem. Nic sie nie zmieniło od tego czasu. Także Soto, Rivera, Wade, Proctor też jest okej, może nawet Tavares oraz Rothwell.

Mamy podobne oko co do tej gali :D Ja planuje zagrać: Poirier, Tavares, Soto, Proctor, Wade i może Morales. Tylko jeszcze muszę pomyśleć jakie 2-3 typy rzucić z tego za trochę większą kwotę
 
Ja chyba wejdę grubiej w Wadea i Proctora ewentualnie Proctora z kimś zamienie :P Kto pewniejszy wg was ? :)
 
Proctor ale Wade też powinien ogarnąć klinczem i zapasami muszę jeszcze ostatnia walkę Wade nadrobić :cool:
 
Mam do Was pytanie od strony technicznej, własnie zauważyłem na unibecie że jest tam taka opcja jak "systemy", warto grać coś takiego? Co myślicie?
 
Powiedzcie jak to jest, że na pinnacle Collier jest po 2,70, a Abreu 1,50 z groszami, a na betsafe i betsson Abreu jest około 2,60, a Collier około 1,50? Pomylili krateczki? Gdzieś czytałem żeby na to uważać, bo buki później anulują zakłady jak pomylą kursy. To prawda?
No i cofnęli
 
Ebersole wydaje się ciekawy i zagram typka, ale specjalnie nie umiem tego uargumentować chyba, że wystarczy "heee"
 
Back
Top