Ufc Fight Night 125

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
ibf6xjXPQBWWzkNsTIqElg.png
 
Joe Sotto
Marlon Veira
To moje dwa ,,pewniaki "
Myślę jeszcze nad Deveisonem Figuerio.
Pedro tez powinien ogarnąć.. chociaż. . Dużo ciosów blokuje twarzą a Dodson ma szybkie i mocne przyjebanie
 
Miałem grać Shevchenko, ale nie po takim kursie. (@1.14 ) Jedno jest pewne: Walentyna przyjmie na twarz kilka cepów z pełnej eepy. A przy dobrych wiatrach i głupim gameplanie może nawet paść na ryj.:mamed:
 
Last edited:
Wstepnie:

Machida over 2,5 @2.2 - chociaz zobacze jak bedzie wygladalo over 1,5
Machida @3.6 - (bez przekonania, ale az nie chce mi sie wierzyc, ze wylapie 4 porazke z rzedu..., rywal w zasiegu) - walka raczej na live do gry...
Johnson @2.6 - spora przewaga fizyczna, powinien przepchnac decyzje, Golm poki co niesprawdzony - wraka Colombo to moze i Grabowicz by zrobil
 
Chujowa gala do obstawiania. Widzę tylko parę ciekawych ,,pewniakow"
Joe sotto
Thiago santos
Polyana viana
 
Polyana viana

A jaki to pewniak?

Chujowa gala do obstawiania

Trochę tak, ale wbrew pozorom ME nie jest taki zły do grania. IQ Andersa w walce to istny Benny Hill (co nie dziwi, wszak były futbolista), natomiast Lyoto mam nadzieję że trochę oderdzewiał po tych dwóch latach kiblowania. Nadal jest szybki, jedynie podbródek ma delikatniejszy. Z Brunsonem spierdolił bo zamiast uciekać w lewo jak dotąd, z jakiegoś powodu polazł w prawo.
 
Chujowa gala do obstawiania. Widzę tylko parę ciekawych ,,pewniakow"
Joe sotto
Thiago santos
Polyana viana

Szachujesz tymi "pewniakami" na lewo i prawo, potem wejdzie jakiś janusz, dioda mu sie zapali i dom postawi. Fajnie jak wygra, jednak gorzej gdy przegra. Dla przykładu taki Soto. Może i ogarnie, ale w życiu nie nazwałbym go pewniakiem.
Poza tym, dając im status "pewniaczków" powinieneś mieć jakąś wizję ich wygranych, więc na przyszłość nie zapomnić poprzeć status argumentami :wink:

Wracając do gali, to pewnie postawię jakiś kupon z overami i tyle.

EDIT. Jeśli mój buk dobije Cachoeirę do @7.00 to stawiam kupon :)
 
Last edited:
Szachujesz tymi "pewniakami" na lewo i prawo, potem wejdzie jakiś janusz, dioda mu sie zapali i dom postawi. Fajnie jak wygra, jednak gorzej gdy przegra. Dla przykładu taki Soto. Może i ogarnie, ale w życiu nie nazwałbym go pewniakiem.
Poza tym, dając im status "pewniaczków" powinieneś mieć jakąś wizję ich wygranych, więc na przyszłość nie zapomnić poprzeć status argumentami :wink:

Wracając do gali, to pewnie postawię jakiś kupon z overami i tyle.

EDIT. Jeśli mój buk dobije Cachoeirę do @7.00 to stawiam kupon :)
Przecież jak mmafan wydaje się, że ktoś wygra, to odrazu go nazywa pewniakiem. Np taki Khalil.
 
o widzę że piszecie o Lordzie, pewnie zakończy się NC(usada) więc Khalil wcale nie przegrał tej walki
 
Też mnie się ta gala nie podoba. Mimo to zagrałem dość grubo rozpis 2/3: Lionheart, TJ z wąsem i Bośniak(na farcie może znowu trafi jakiegoś gonga). Grubo, bo raczej nie będę grał nic więcej, a jeśli to bez szaleństw.
Santosa w życiu nie nazwałbym pewniakiem(Soto też niekoniecznie). Uważaj Chleb :deniro:
To taki efektownie walczący średniak, który nigdy nie wskoczy do top 5. Coś jak Brunson, tylko mniej czarny. Oczywiście Smith pewnie nie jest lepszy od niego, ale może to ugrać. Wydaje się stosunkowo ciężki do zajebania. Kurs 3,4 uważam za mocno przesadzony.
Taksówkarz też wydaje się niezłą okazją. A Hadzovica dorzuciłem, bo szukałem czegoś do rozpisu. W sumie nie wiem czemu nie zagrałem Smitha na singlu. Przemyślę to jeszcze.
 
Munhoz 1,91
Soto 1,8
Golm 1,45

To sobie myślę czy aby nie zaryzykować i postawić na Hadzovića, może znowu wystrzeli jakieś kolanko, albo na tą brazylijską karynę która walczy z Valentiną, coś czuje że Bulletka nie będzie miała tak łatwo i może wyłapać jakiegos luja ogłuszacza :beczka:
 
Back
Top