Ufc Fight Night 125

Smith to slow-starter wiec jak Marreta zacznie w swoim stylu, to to moze sie szybko skonczyc.

@Puczi Patrick by DEC?

Wiem. Szczególnie kopnięć się obawiam. Jeśli Lionheart uniknie high-kicków to może się udać. Mimo bodajże 6 porażek przez KO to jednak gość ma twardy łeb. Nie pamiętam kiedy padł przez nokaut. Róbcie jak chcecie, ale ja po takim kursie biorę w ciemno.
 
Munhoz 1,91
Soto 1,8
Golm 1,45

To sobie myślę czy aby nie zaryzykować i postawić na Hadzovića, może znowu wystrzeli jakieś kolanko, albo na tą brazylijską karynę która walczy z Valentiną, coś czuje że Bulletka nie będzie miała tak łatwo i może wyłapać jakiegos luja ogłuszacza :beczka:
Golm po takim kursie?Niezweryfikowany
 
Nie gram tej gali... Za większe stawki.
Poszedł TJ i do tego zakładzik za drobne (Iuri + teenage mutant ninja turtle + Mochida), ale bardziej taka życzeniówka, a nie przemyślany zakład.
 
Przyznam, że widząc porównanie świetnego technicznie Santosa do cepiarza Brunsona uniosłem brwi wysoko.
Z kolei jak mówi michi, Golm to taka sama niewiadoma, jak tu i ówdzie nazywany pewniaczkiem Junior Albini.

@phenomen trochę się obawiam długiej przerwy Patricka, ale typuję jego wygraną właśnie przez decyzję.
 
Nie no, przecież nie chodziło o umiejętności techniczne. Tak żartobliwie skleciłem porównanie. Obaj jeśli wygrywają to robią to efektownie, ale pewnego pułapu nie przeskoczą. Oczywiście Smith nie jest tak wysoko zawieszoną poprzeczką, ale widzę w tej walce spore szanse dla niego. Tyle w temacie. Przecież nie zmuszam Was do grania. Kto ma cohones ze stali ten zaryzykuje.
 
Over 2.5 rundy w walce Walentyny z Priscillą za @2.20 wygląda apetycznie. Jednak zanim postawię, poczekam na to co wystawi "mój" buk, bo zwykle wincy daje, niż unibet.
A walka jak najbardziej może dojść do decyzji. Trochę boje się, że spuchnięta Walentyna będzie panikować zapaśniczo i wykręci jakiegoś suba. Bo w stójce mimo lepszej techniki raczej nie znokautuje. Już prędzej stawiałbym na Priscillę.:deniro:
 
Last edited:
Over 2.5 rundy w walce Walentyny z Priscillą za @2.20 wygląda apetycznie. Jednak zanim postawię, poczekam na to co wystawi "mój" buk, bo zwykle wincy daje, niż unibet.
A walka jak najbardziej może dojść do decyzji. Trochę boje się, że spuchnięta Walentyna będzie panikować zapaśniczo i wykręci jakiegoś suba. Bo w stójce mimo lepszej techniki raczej nie znokautuje. Już prędzej stawiałbym na Priscillę.:deniro:
Z tego co widziałem to Priscilla wogóle nie ma techniki :D ale kurs 7zl to gruba przesada. Over kusi ! Valentina póki co nikogo nie skończyła w ufc
 
Valentina póki co nikogo nie skończyła w ufc

5zCKog9A05eSs.gif
 
X

Zapomniałem ! mój błąd, ale na 5 walk to jej jedyny finish

Nie znam Priscili, ale skończyć nołnejma, a skończyć Nunes/Holm to trochę różnica.
Zgadzam się, że na pierwszy rzut oka decyzja po ~2.50 wygląda ciekawie, choć na ślepo nie zagram.
 
Z tego co widziałem to Priscilla wogóle nie ma techniki :D ale kurs 7zl to gruba przesada. Over kusi ! Valentina póki co nikogo nie skończyła w ufc

Ma na tyle dużo techniki, żeby złapać Walentynę bułą z pełnej eepy, poprawić drugą, trzecią, czwartą, piątą. Wtedy wkracza Herb i :kis:
 
@Puczi Joseph Morales to ciekawy underdog, Deveison trochę przeleżał na plecach z Jaredem a Morales to specjalista od poddań
 
@Puczi Joseph Morales to ciekawy underdog, Deveison trochę przeleżał na plecach z Jaredem a Morales to specjalista od poddań

Dzięki, jeśli znajdę wolną chwilę, to zobaczę jakieś jego walki - nie widziałem go jeszcze w akcji.
 
Ma na tyle dużo techniki, żeby złapać Walentynę bułą z pełnej eepy, poprawić drugą, trzecią, czwartą, piątą.

To co widzę to ślepe buły, Szewczenko ją rozerwie. Jeśli nie przez KO to punktowo.

Co sądzicie o tej Polyana Viana? Szukam czegoś pewnego żeby dołożyć do overka z Szewczenko. Means trochę ryzykowny jak dla mnie.
 
Last edited:
To co widzę to ślepe buły, Szewczenko ją rozerwie. Jeśli nie przez KO to punktowo.

Przecież nie twierdzę, że Walentyna nie jest silnym faworytem. Chyba, że może planujesz podbić nią taśmę po kursie @1.07?
Kilka funi mogę zaryzykować, na pewno nie zbiednieję.:wink:
 
Kurde, też myślę nad Desmondem.. patrząc na Michela przypomina mi się walka z Emmettem.
Czemu myślisz że wygra ?
#teamVera :)

Ten maly czolg z Brazylii wiadomo do czego bedzie dazyl, ale Desmond ma swietne TDD, ktore pokazal m.in. w walce z Khabilovem gdzie bronil praktycznie kazde obalenie i po chwili wstawal, a wg wielu nawet ta walke wygral. Ma sporo wiekszy zasieg i bardzo dobra stojke. Mysle, ze Prazeres bedzie mial ciezko, zeby sie do niego dostac. Widze na prawde duze szanse na zwyciestwo Greena i wcale sie nie zdziwie jak Zielony go ustrzeli.
 
Ten maly czolg z Brazylii wiadomo do czego bedzie dazyl, ale Desmond ma swietne TDD, ktore pokazal m.in. w walce z Khabilovem gdzie bronil praktycznie kazde obalenie i po chwili wstawal, a wg wielu nawet ta walke wygral. Ma sporo wiekszy zasieg i bardzo dobra stojke. Mysle, ze Prazeres bedzie mial ciezko, zeby sie do niego dostac. Widze na prawde duze szanse na zwyciestwo Greena i wcale sie nie zdziwie jak Zielony go ustrzeli.
Może spuchnąć po 1 rundzie i Desmond weźmie dwie ostatnie. kurwa no ciekawe hm
 
Lionheart przyjmie swoje, a w 3 rundzie go złamie. Mark my words.

PS
O ile przetrwa pierwszą rundę :smile:
 
Nie sądzę, Smith nikogo nie łamie. Lombard i Sanchez złamali się sami, nie mając nawet siły trzymać gardy. Zwróć też uwagę, że Smith przyjął 30 (dosłownie) niskich kopnięć od Hectora, a Santos kopie znacznie mocniej.
 
Nie sądzę, Smith nikogo nie łamie. Lombard i Sanchez złamali się sami, nie mając nawet siły trzymać gardy. Zwróć też uwagę, że Smith przyjął 30 (dosłownie) niskich kopnięć od Hectora, a Santos kopie znacznie mocniej.
Dokładnie ! Santos mu urwie nogę
 
Back
Top