UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Jotko bedzie wczesniej wiec Kowalowa z Wardem mozna obejrzeć @Matszo92 i jak, bierzesz lapka?
Biorę. Przydałby się kabel hdmi micro hdmi to może się uda gdzieś podpiąć


Kilkanascie stron wstecz Voranek już to obczaił :deniro:
Przystanek Dworcowa, jedzie około 40min na lotnisko
 
Słoik bigosu mogę przewieźć? Swojską białą kiełbase? Czy żarcia niet? Bigos nie, bo pewnie uznają, że zepsute jedzenie(kiszona kapusta). Ale inne żarcia?
 
Żarcie w formie stałej (nie ciecze) możesz. Ale obok hotelu ponoć jest tesco express wiec nie wiem czy jest sens.
 
Słoik bigosu mogę przewieźć? Swojską białą kiełbase? Czy żarcia niet? Bigos nie, bo pewnie uznają, że zepsute jedzenie(kiszona kapusta). Ale inne żarcia?
Ogólnie żarcie można przewozić, ale nie wiem co można, a co nie. Ja jak juz to jakieś bułki kiedyś brałem. Ludzie przewożą mięso itp. Ode mnie z roboty koleś nawet 5kg ziemniaków targał do Polski w bagażu podręcznym :D
 
A ja z telefonem? Dalej jest ten głupi zakaz? Jak włącze tryb samolotowy to można używać? W telefonie mam książki, więc w podróży chce poczytać. A, że będę trzeźwy to przecież nie będę z Wami rozmawiał na trzeźwo. To nuda mnie zaatakuje.
 
Mocą nadaną mi przez Związek Zawodowy Cohones ustanawiam 100 procentową ulgą dla forumowiczów Cohones na komunikacje miejską w Belfaście w okresie 18.11-21.11 Deus Vult i Imperius Rex PS. Uczcie się tekstu piosenki wyjazdu kurwie.
 
Mocą nadaną mi przez Związek Zawodowy Cohones ustanawiam 100 procentową ulgą dla forumowiczów Cohones na komunikacje miejską w Belfaście w okresie 18.11-21.11 Deus Vult i Imperius Rex PS. Uczcie się tekstu piosenki wyjazdu kurwie.


Bedziem gwałcić , palić i rabować,
żadnej dziewce nie żałować!
Wpieprzać schaby i pić piwo,
taki fana piękny żywot!
 
Bedziem gwałcić , palić i rabować,
żadnej dziewce nie żałować!
Wpieprzać schaby i pić piwo,
taki fana piękny żywot!
Gdzie Ty dzisiaj dziewice znajdziesz? Chyba nie chcesz isc do pierdla za pedofilie?
 
Można używać w trybie samolotowym, ale niektórzy mają to w dupie i nawet tego trybu nie włączają
 
Kolegom z celi będziesz się tłumaczył podczas tego papierosa tuż po, bo szampana tuż przed nie będzie.

Przychodzi sześciolatka do kiosku :
Proszę Pani, poproszę paczkę prezerwatyw.

Dziecko! Ty masz jeszcze mleko pod nosem!

(dziewczynka przecierając usta dłonią:)
Proszę Pani! To nie mleko.
 
do torby nylonowej wrzucilem perfumy, malego antyperspira, żel, szczoteczke, nie wyjebią i tak, bo to przez RTG idzie, tak przynajmniej było.

@halibut
w razie jakbyś pierdolił kocopoły w drodze do WRO, to sobie coś skręciłem, bo na trzeźwym umyśle cięzko.
 
do torby nylonowej wrzucilem perfumy, malego antyperspira, żel, szczoteczke, nie wyjebią i tak, bo to przez RTG idzie, tak przynajmniej było.

@halibut
w razie jakbyś pierdolił kocopoły w drodze do WRO, to sobie coś skręciłem, bo na trzeźwym umyśle cięzko.

I bardzo dobrze, że skręciłeś bo chyba wódkę dopiero w samolocie wypije. Nie chce by było, że pijany polaczek do samolotu wchodzi :)
 
@halibut
Bigos w reklamowce pewnie by przeszedl, w zamykanym sloiku na pewno nie, heheheh.

Pany, obczailiscie juz miejscowe na piatek wieczor na miescie?
 
@halibut
Bigos w reklamowce pewnie by przeszedl, w zamykanym sloiku na pewno nie, heheheh.

Pany, obczailiscie juz miejscowe na piatek wieczor na miescie?
Halibut coś znajdzie.
:homer:


Nawiązujesz do zlotu na UFC 205...to zabawne, że za gale oglądaną na żywo, kilka tysiecy km od Polski, z drogimi biletami i hotelami, zapłace mniej niż za gale ogladana na ekranie, w Polsce, z tanim alko ze sklepu. I to trwajaca pare godzin, a nie trzy dni wyjazdu.

Tak, znajdę coś na nasze kieszenie :D
 
Back
Top